Какъв е този?

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

Какъв е този?

Мнениеот swrt » Вто Авг 10, 2010 13:28

Какъв е този B00 ?Пуска некакви спамове за футбол на лични?
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Re: Какъв е този?

Мнениеот Модератори » Вто Авг 10, 2010 15:35

Потребителя е баннат
Модератори
Модератор
 
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 20:40
Име: Екип модератори

Re: Какъв е този?

Мнениеот kiko » Пон Сеп 20, 2010 07:52

Пак в идеята "къв е този" - защо се заключи темата за рали Сливен?Има модератори,които трябва да корегират и направляват темите.Не мисля,че личните пристрастия на който и да е(без значе дали е мод,админ или потребител)трябва да повлияват на форума като форум.Все пак това е свободно място за изразяване и е редно да си остане такова.Колкото да е неприятно на някои.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Какъв е този?

Мнениеот vikikos » Пон Сеп 20, 2010 09:51

Ами сигурно защото темата се отклони от рали Сливен,тази за България също трябваше да е заключена 2 сед. след ралито - може ли само глупави простотии да се пишат.За това си има лични,кой когото иска да убеждава че е много на ясно,не сме в кафене.
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Какъв е този?

Мнениеот trouble » Пон Сеп 20, 2010 14:01

Вижте International forum, вижте и темата на P911S за Рено Алпин, намираща се в Обща дискусия. Ето това трябва да е форума на рали клуб. Айде да видим, колко ще пишат там. Или господина създал темата ще си пише сам. 118 страници тема може да има само с простотии. Жалко. Сега да видим какво ще сътворите за Стари Столици...Смятам, че не трябва да ходите защото и без това не могат да карат, още повече че са измамници. Дори естествения шикан на стъклото ли къде беше ще бъде махнат за да мине Митко по-бързо :lol: .... Интересно ми е ако Митко или Крум победят, тъй като не могат да карат, какво ли остава за другите...запомнете че това са ваши думи. :lol: Пожелавам тази година на Гьошев да е шампион. Плюйте си другаде или ми пращайте повече ЛС, ама с чисти доказателства, че ми обещахте пък ги няма....нали...фенове... Ровите из кухнята на пилотите ама само май да хапвате манджата....
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев


Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron