Фото галерия

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

Фото галерия

Мнениеот damon » Вто Апр 19, 2005 13:56

Фото галерията работи вече официално. За всяко състезание ще има галерия, където всеки регистриран ще може да качва максимум до 50 снимки с размери до 1024 х 768 пиксела и големина до 350 КВ. Желателно и силно препоръчитулно е публикуването само на качествени снимки, тъй като уеб мястото не е неограничено! Всяка снимка има заглавие, описание, възможност за коментари към снимката, възможност за гласуване. Всеки потребител има и лична галерия, в която може да публикува до 10 снимки. Публикуването, гласуването, коментарите са само за регистрирани потребители.
Тъй като галерията първоначално е на английски, преводите е възможно да са незавършени или недобре направени. Ако забележите проблеми с тях или с нещо друго по галерията незабавно ни уведомете в тази тема!
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

:)

Мнениеот prodrive » Сря Апр 27, 2005 16:24

Супер много ме кефи тая галерия , всеки качва снимки и се получава много добре , по удобно и по интересно :)
Аватар
prodrive
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 14:32
Местоположение: Шумен
Име: Мирослав Багержиев

Re: :)

Мнениеот damon » Сря Апр 27, 2005 16:26

prodrive написа:Супер много ме кефи тая галерия , всеки качва снимки и се получава много добре , по удобно и по интересно :)


Това е идеята! :D
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот sastezatelia » Сря Апр 27, 2005 21:11

Абе приятели само едно не разбрах тази галерия във "фото албума-а" ли е или някъде другаде защото не ми стана ясно
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот K_Power » Сря Апр 27, 2005 21:48

Като си отвориш фото-албум-а, отгоре нали имаш публични категории. Отваряш да кажем, Рали Траянови Врата, от там, в ляво имаш един малък бутон Upload Pic, натискаш на него и от там вече със сигурност ще се оправиш.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Re: Фото галерия

Мнениеот D.Nikolov » Вто Яну 15, 2008 13:20

Защо от известно време неработи галерията????? Модераторите бихте ли ми отговорили? Благодаря ви предварително
Аватар
D.Nikolov
 
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 18:21
Местоположение: Бургас
Име: ДИМИТЪР НИКОЛОВ

Re: Фото галерия

Мнениеот damon » Вто Яну 15, 2008 14:42

D.Nikolov написа:Защо от известно време неработи галерията????? Модераторите бихте ли ми отговорили? Благодаря ви предварително


В момента сме в процес на ъпгрейд viewtopic.php?f=6&t=3990

Скоро галерията ще проработи и ще бъде доста по-добра от преди.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов


Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта