фрии стайл с мотори

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

фрии стайл с мотори

Мнениеот gigi galli » Сря Юни 27, 2007 09:48

Имам едно предложение.
Да направим един раздел където хората които са фенове на рали и на моторите да могат да споделят помежду си инфо и видео (напреимер) свързано с фрее стайл-а при моторите. За тези които незнаят какво е това ще кажа, че това са онези изроди които са се сраснали с моторите и правят сложни изпълнения.
Можеби на някой ще му се стори абсурдно, но......... просто предложение. Ще се радвам ако има такова нещо. :) :) :)
Аватар
gigi galli
 
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Юни 07, 2007 10:59
Местоположение: София

Мнениеот Ogi_sh » Сря Юни 27, 2007 09:57

Такъв раздел има вече -----------> http://forum.rally-club.net/viewforum.p ... d7ca0d3037
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Мнениеот Dandi » Сря Юни 27, 2007 11:05

Гледъл съм клипове с freestyle и е много интересно.Не съм много запознат,но знам,че Травис Пастрана е един от най-добрите.Той също участва в рали шампионата на Америка и от време на време в Световния със Импреза Гр.Н.Преди време бях чел интервюта с Американски рали пилоти и между тях беше Травис.Единия от въпросите беше "Любима настилка" .Повече отговаряха макадам,а Травис- въздуха :P Ето едно клипче за тези,които досега не са чували за FMX - http://www.youtube.com/watch?v=KNv8YWrycyA
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Мнениеот gigi galli » Чет Юни 28, 2007 13:12

Добре така да бъде. Само че никъде не видях да има тема такава в която да се говори за фри стайл с мотор. Иначе раздела го знам. Благодаря :lol: :lol: :lol:
Аватар
gigi galli
 
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Юни 07, 2007 10:59
Местоположение: София

Мнениеот Ogi_sh » Чет Юни 28, 2007 13:29

gigi galli написа:Добре така да бъде. Само че никъде не видях да има тема такава в която да се говори за фри стайл с мотор. Иначе раздела го знам. Благодаря :lol: :lol: :lol:

Темата ти си я направи
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов


Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron