Да спрем форума?

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

Да спрем форума?

Мнениеот txl » Вто Мар 20, 2007 18:48

От както съществува форумът вече се нагледахме на какво ли не:
- откровени обиди се разменяха между потребителите;
- какви ли не интриги се плетоха, нещата стигаха до там, един човек да регистрира повече от един акаунт и да се представя за ралични хора, когато не може да докаже твърденията си;
- въртяха се телефони, издирваха се потребители, които пишат неудобни неща;
- разменяха се заплахи - във форума и по телефона.

Всяко решение относно управлението на форума е грешно; дори не е просто грешно - то е продължение на конспирацията, която винаги е царяла във форума. Не се съмнявам, че съвсем скоро ще бъде разкрита и конспирацията, стояща зад този пост. Естествено, ако не го бях написал, щеше да бъде разкрита конспирацията, стояща зад факта, че не съм го направил.

Преобладаващото мнение за форума е подчертано негативно. Логично стигаме до решението - да бъде спрян форумът.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Rally Fan » Вто Мар 20, 2007 20:03

Според мен, не трябва да се спира форума, само защото на някой не му изнася писаното тук. Според мен трябва мерките за сигурност да се засилят спрямо всички потребители за да бъде форума както трябва и правилата за писане във форума да са доста по.......стриктни и сурови.Ако някой не спазва правилата - предупреждение и т.н. Това мисля аз.
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: Да спрем форума?

Мнениеот golqmcho_rs » Вто Мар 20, 2007 20:52

txl ясно ми е 4е визираш мен за това с никовете но аз обясних нещата на P.Solberg ;) и ми е ясно 4е става дума точно за темата за ССС сливен но немисля че е редно да се спира цял форум защото форумът не е само 1 тема по добре би било да се изтрие темата и да се забрава за случилото се,прав ли съм?
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот K_Power » Вто Мар 20, 2007 20:54

За какво да се спира форума?! Затова, че не се харесва на някой си!? Прав му път, не чете и това е! България има около 7 500 000 души население, всеки от тях има различно мнение за всяко едно нещо! Това, че има малоумни, прости хора, които са чиста проба егоцентрици и форума им пречи си е лично и само техен проблем! Нито мен, нито някой друг го интересува това нещо! Като не му харесва, да се регистрира, да се води една дискусия и това е! А за заплахите ... ми какво да ти кажа Тоха!? Това са хора, които се барат за супер авторитети, а в същото време се занимават да заплашват и то най-нагло, публично, пред всички! И то за неща, които са толкова прости и елементарни, че показва тези велики авторитети всъщност какви дребни душици са! Да са живи и здрави! Да се затваря форума заради 3-4 или 5 човека!? Аааа не, това не става така! Точно пък заради такива форума трябва да продължава да работи още дълги години! И казвам, на кой не му харесва, да си събира партакешите и да се изрива, прав му път! Аз не мога да ги разбера, все едно да мразиш гейове и да ходиш всяка вечер в гей бар, или мразиш чалга и отиваш на дискотека в Планета! Това е някакъв абсурд, пълен абсурд, не ти харесва нещо, не го правиш! Не ти харесва дадено място, ставаш и си тръгваш! Какво сложно има в това и какво й е сложното на тая логика!

Крисо!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Astra_26 » Вто Мар 20, 2007 20:56

Господа съфорумци, нима в парламента не възникват интриги, спорове, не се отправят обиди, заплахи, не възникват конфликти и няма разногласия - това е факт. Въпреки всичко тази форма на дискусия и мощно средство за решаване на мащабни проблеми съществува и до днес. Всеки човек е уникален и няма аналог с никой друг. Няма правилно или неправилно мнение. Щом някой е изразил мнение, за него то е правилно, а останалите имат право да го приемат или не. Всеки си прави изводи за другия от отношението му към отделни въпроси, ситуации, хора и т.н. Не мисля, че заради няколко човека се налага да разрушим нещо толкова ценно като този форум. Всички виждат постовете на тези хора - просто не трябва да им се "връзваме" на простотиите". Макар че съм отскоро във форума предлагам, ако някое мнение не ни хареса, при писането на нов отговор в началото да изписваме примерно "ignore - izroda_84", а в отговора да не цитираме и посочваме въпросното мнение. Това е форма на самоуправление във форума - естествен подбор. Същият този потребител ще се почувства тъпо и повече няма да влиза дори и с други акаунти.
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Мнениеот sstan » Вто Мар 20, 2007 21:20

Има идея в твоето предложение.Тако поне ще спрат безмислените препирни.
Гъл Гъл Гъл пия вино за акъл
sstan
 
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:24
Местоположение: Велико Търново
Име: Станимир Стоянов

Мнениеот golqmcho_rs » Вто Мар 20, 2007 21:31

sstan написа:Има идея в твоето предложение.Тако поне ще спрат безмислените препирни.
определено :)
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот Ogi_sh » Вто Мар 20, 2007 22:48

Разберете/Управата на Форума/ защо всички да го отнасяме заради двама-трима??? Аз може да не пиша често и да съм между вас от скоро,но разберете тук има хора които получават ценна информация която може да бъде намрена само тук!Помислете само Какво хубаво нещо създадохме, а сега трябва да бъде развалено!!!!
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Мнениеот K_Power » Вто Мар 20, 2007 22:54

Никой няма да го спира батка, Тохата го зададе като риторичен въпрос!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот txl » Вто Мар 20, 2007 23:00

Идеята на Astra_26 вече е изпитана - при нас няма да стане. Не стана до сега, няма да стане и в бъдеще.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот TITAN RACING » Сря Юни 27, 2007 00:15

Според мен трябва да се изискват по - строги правила за регистрация,т.е. да стане един вид легитимен.На 80% от регистрираните на ,,профил,, няма никаква информация за тях.Не разбирам някакъв срам ли изпитват да дадат някаква информация за себе си?Специално мен това много ме дразни.Решил някакъв случаен ,,ФЕН,, да се регистрира и почва да ръси глупости...наред с пилоти и механици и т.н.Вярно че всеки има право на мнение,но нека то бъде изразено по достоен начин т.е. не анонимно!
Аватар
TITAN RACING
 
Мнения: 115
Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 00:16
Местоположение: SLIVEN
Име: Ясен Шопов

Мнениеот Rally Fan » Сря Юни 27, 2007 00:58

TITAN RACING написа:Според мен трябва да се изискват по - строги правила за регистрация,т.е. да стане един вид легитимен.На 80% от регистрираните на ,,профил,, няма никаква информация за тях.Не разбирам някакъв срам ли изпитват да дадат някаква информация за себе си?Специално мен това много ме дразни.Решил някакъв случаен ,,ФЕН,, да се регистрира и почва да ръси глупости...наред с пилоти и механици и т.н.Вярно че всеки има право на мнение,но нека то бъде изразено по достоен начин т.е. не анонимно!

Подкрепям... и на мен ми се струва, че трябва да има повече информация за регистриеаните потребители!
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот MARVI » Сря Юни 27, 2007 01:23

Да и аз мисля,че това е необходимо,даже задължително :) :roll:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот Rally_Eon » Сря Юни 27, 2007 10:28

Определено трябва да се впрегнат по строги правила в форума още от регистрирането като почнем. от друга страна пък всеки може да напише и да излъже при регистрацията ако ще от него да се иска да изпише цяла книга за себе си. наистина всеки от нас трябва да помисли и да предложи идеи за да помогнем на модераторите и съответно администраторите да се реши проблема с "неудобните" постове, но не и да се спира форума. лично на мен този форум ми е дал изключително много информация и много се радвам че съм негов член. въпреки че съм от много скоро тук смятам че има много хора които са си съвсем лоялни към клуба както се опитвам и аз да бъда. винаги съм избягвал да нападам друг член с остри изказвания а и не трябва, за да има морал. то винаги и на всякаде ще има хора които ще бъдат неудобни или арогантни. но клуба трябва да се справи с тези неща а не да се затваря. просто това е като закон, се ще има проблеми. моля не затваряите клуба.
Изображение
Аватар
Rally_Eon
 
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Окт 29, 2006 20:43
Местоположение: Видин/Варна
Име: Радослав Велков

Мнениеот mar4o » Сря Юни 27, 2007 19:33

Против спирането съм.На малоумниците и нахалните - БАН :evil:
Аватар
mar4o
 
Мнения: 39
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 19:03
Местоположение: Кюстендил
Име: Марио Сапунджиев

Следваща

Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron