Да спрем форума?

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

Re: Да спрем форума?

Мнениеот fokus » Пон Юли 28, 2008 16:20

Христоскова написа:Който иска да изолира новите , които се интересуват от автомобилният спорт нека да каже открито, че има дискриминация.


Досега не съм бил свидетел да е изолиран интересуващ се от автомобилния спорт "нов", а съм бил свидетел на заяждащи се и заинтересувани да покажат колко не знаят "нови", и дори те са приемани търпеливо и им е обяснявано подробно каквото питат, освен това, всеки вижда това което го интересува, ако на теб ти е интересно да интригантстваш ще търсиш именно това ... и по подобен път останалите ... Истината е, че във форума има доста деца, в което няма нищо лошо, но :) постовете се оплескват с драсканици доста безмислени понякога, поне тези които не разбират и обичат да доказват това по безупречен начин .... лошото е, че когато им го кажеш се получава "истински спор" ...
Аз съм "за", да се преорганизира форума, може да се направят рангове и според тях да има теми където може да пишеш и такива за които трябва да заслужиш, може да се направи отделен форум където може да пишат само пилоти и тясно свързани със спорта хора .... поне няма да се ядосват на писанията на несъвсем просветените ... предложения много, а работата трябва да се върши и за тази цел предполагам че трябват сътрудници и поне си спомням, че имаше набиране на сътрудници имам смътен спомен, че почти нямаше желаещи .... не е съвсем лесно да се осъществи контрол на такъв форум в това съм убеден !
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Re: Да спрем форума?

Мнениеот Христоскова » Сря Авг 20, 2008 15:15

fokus написа:
Христоскова написа:Който иска да изолира новите , които се интересуват от автомобилният спорт нека да каже открито, че има дискриминация.


Досега не съм бил свидетел да е изолиран интересуващ се от автомобилния спорт "нов", а съм бил свидетел на заяждащи се и заинтересувани да покажат колко не знаят "нови", и дори те са приемани търпеливо и им е обяснявано подробно каквото питат, освен това, всеки вижда това което го интересува, ако на теб ти е интересно да интригантстваш ще търсиш именно това ... и по подобен път останалите ... Истината е, че във форума има доста деца, в което няма нищо лошо, но :) постовете се оплескват с драсканици доста безмислени понякога, поне тези които не разбират и обичат да доказват това по безупречен начин .... лошото е, че когато им го кажеш се получава "истински спор" ...
Аз съм "за", да се преорганизира форума, може да се направят рангове и според тях да има теми където може да пишеш и такива за които трябва да заслужиш, може да се направи отделен форум където може да пишат само пилоти и тясно свързани със спорта хора .... поне няма да се ядосват на писанията на несъвсем просветените ... предложения много, а работата трябва да се върши и за тази цел предполагам че трябват сътрудници и поне си спомням, че имаше набиране на сътрудници имам смътен спомен, че почти нямаше желаещи .... не е съвсем лесно да се осъществи контрол на такъв форум в това съм убеден !


Фокус, делението но просветени и на непросветени , няма да подобри нивото на форума. Има друго решение на този проблем :) и много тук знаят какъв е :) Чета чужди форуми и виждам как е там-много различно е от тук. :)
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: Да спрем форума?

Мнениеот txl » Сря Авг 20, 2008 16:26

Христоскова написа:Който иска да изолира новите , които се интересуват от автомобилният спорт нека да каже открито, че има дискриминация.


Преди да правиш подобни коментари, по-добре прочети какво е дискриминация. Че иначе излиза смешно - като закона за защита на личните данни, на който се позоваваме, ама после не можем да се обосновем. Това беше съвет, да не го приемеш по някакъв друг начин.

Христоскова написа:Има друго решение на този проблем :) и много тук знаят какъв е :)


Брей, лоши хора, знаят, а си мълчат.
Много знаят какво е решението, ама само на приказки. Като трябва да се реализира е по-друго. Как да го кажа, нещата са "малко" по-сложни, отколкото изглеждат.

focus, част от нещата, които си написал, са верни, други не са. Децата във форума ги виждаме всички, но с тях далеч не се изчерпват проблемите на форума. Ако някой си мисли така - лъже се. Като направим форуми само за състезатели и в тях няма да има проблеми ли? Аз съм виждал как състезатели се карат във форума. Виждал съм как близки до тях хора, говорят във форума по начин, който не им отива. Ами на трасетата да не би да не стават скандали? Всички виждаме, как даже и до побоища се стига. Ако някой иска да ме убеди, че хората, които на трасетата стигат до бой, във форума ще се държат цивилизовано, е няма да успее да ме убеди. По трасетата виждаме фалшификации, а тук във форума хората, участващи в тях, ще са невинно чисти ли? Непознаването на правилниците от една никак не малка част от състезателите го виждаме. И очакваме същите хора да четат правилата на форума ли? Това е тъжната истина. И да, грубо го написах, но мисля, че е вярно. И не, изобщо не ми харесва.

Та това е положението - на каквото ниво са състезателите, на същото ниво са феновете, на същото ниво е форума и на същото ниво е целия спорт. Ако някой от многото знаещи знае как да го променим, нека обясни. Че да се оправим веднъж завинаги.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re: Да спрем форума?

Мнениеот Христоскова » Сря Авг 20, 2008 16:51

Колко буквално някой е приел думите ми за "закона за личните данни" :) Имаше смешна идея, да се оставят телефонни номера, преснимани лични карти и други "нещица" и за това и аз писах в този ред на мисли-от кога е забранено да се шегувам с думите на някого?! :)

А що се отнася за "дискриминацията"===как се нарича това, когато разделяш на млади и стари, на бели и черни, на българи и цигани, на знаещи и незнаещи.... Този имал право да пише тук, а онзи нямал право, защото бил незнаещ и нов....ок-не е дискриминация делението тук, а е ...КАКВО?! Пилоти и други да имат един форум, а новите и непросветените да.... какво да правят те... ?!

За скритият ви форум TXL, се знае и там се коментира как можело да се оправят нещата тук. Да, много знаят как да стане това на думи...
Действайте тогава!!!
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: Да спрем форума?

Мнениеот txl » Сря Авг 20, 2008 17:26

Христоскова написа:Колко буквално някой е приел думите ми за "закона за личните данни" :) Имаше смешна идея, да се оставят телефонни номера, преснимани лични карти и други "нещица" и за това и аз писах в този ред на мисли-от кога е забранено да се шегувам с думите на някого?! :)


Такива шеги, които никой не ги разбира... не знам на кого са необходими. То и авторът на идеята за телефонните номера сега може да каже, че е била шега, а пък ние не сме разбрали и сме я взели на сериозно, та я коментираме.

Христоскова написа:А що се отнася за "дискриминацията"===как се нарича това, когато разделяш на млади и стари, на бели и черни, на българи и цигани, на знаещи и незнаещи.... Този имал право да пише тук, а онзи нямал право, защото бил незнаещ и нов....ок-не е дискриминация делението тук, а е ...КАКВО?! Пилоти и други да имат един форум, а новите и непросветените да.... какво да правят те... ?!


Някой е казал, че ще има ограничения за цигани ли?
Ето какво пише във википедията:
Установяването на специално отношение според личностни качества (като лични постижения, умения или опитност) не се считат за дискриминация.


Христоскова написа:За скритият ви форум TXL, се знае и там се коментира как можело да се оправят нещата тук.


И това лошо ли е? Не разбрах, защо го казваш. Ами нека се знае, че има скрит форум. А с хората, които са в скрития форум, аз имам и други контакти, говорим си и по други канали. Нека и това се знае :)
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re: Да спрем форума?

Мнениеот Христоскова » Сря Авг 20, 2008 18:08

Хванал си се за думата "циганин", а аз само изброявах принципно .. и то грубо казано .
Зная и за другите канали, за които споменаваш :) лошо ли е да съм информирана за някои неща, които очевидно са скрити от много хора тук :) От уважение не скачам там и не ви развалям добрият тон :wink:
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: Да спрем форума?

Мнениеот Христоскова » Сря Авг 20, 2008 18:47

Аз не само не желая да се закрива този форум, но даже тайничко се надявам да има още един форум- РАЛИ КЛУБ ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ. А за тайният форум, където се обсъждат организационни въпроси около бъдещето и настоящето на форума и сайта, и като цяло-рали клуба.... и за този раздел, който е скрит за всички нерегистрирани и голяма част от регистрираните потребители... ще запазя коментара, нали TXL..даже имаш правописна грешчица там-погледни си я и я оправи :wink: И какъв е смисъла да се изтриват мненията тук на регистрираните потребители, като стандарта е двоен, аааааааааа, там бъра-дъра а тук,би ли ми казал какво се обсъжда, като там е мислителницата? Първа класа и втора класа, тц, тц, тц :) Спирам за днес-беше удоволствие за мен да дискутираме. Ще пофорумувам утре :wink: тази дума няма да я откриеш в уииййййкпедия :)
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: Да спрем форума?

Мнениеот ifcho » Сря Авг 20, 2008 22:54

Е няма ли да го спирате тоз форум?! Като гледам държите го отворен, за да може разни болни хора да си бълват глупостите?
Никой от вас ли не знае за какво служи бутончето с "X" :?:
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: Да спрем форума?

Мнениеот Христоскова » Сря Авг 20, 2008 23:17

[quote="ifcho"]Е няма ли да го спирате тоз форум?! Като гледам държите го отворен, за да може разни болни хора да си бълват глупостите?
Никой от вас ли не знае за какво служи бутончето с "X" :?:[/quote


Не, само, че няма да се спира форума, но има вероятност да има още един :)
Едва ли имаш знанията, за да определяш кой е болен и кой не.
Спазвай добрият тон и не обиждай пишещите тук!
За човек, на който вече са слагали Х, много смело се изказваш и ти. С протекции ли си вече и от кого :)
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: Да спрем форума?

Мнениеот beta_racing » Сря Авг 20, 2008 23:37

Христоскова, не искам да ти пиша ЛС за това, което ще те питам! Нарочно те питам тук: кажи ми какво искаш от всички?! Отговори ми просто и ясно! Не се заяждай и с мен! Просто един път бъди ЧОВЕК (и отговори)! :)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Да спрем форума?

Мнениеот Христоскова » Чет Авг 21, 2008 01:05

beta_racing написа:Христоскова, не искам да ти пиша ЛС за това, което ще те питам! Нарочно те питам тук: кажи ми какво искаш от всички?! Отговори ми просто и ясно! Не се заяждай и с мен! Просто един път бъди ЧОВЕК (и отговори)! :)

Ще отговоря с въпрос-Защо до сега ми давахте възможността да напиша всичко това?! Още от една друга тема ви беше задаван този въпрос от пишещи във форума-защо не сте ми сложили Х?!
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: Да спрем форума?

Мнениеот beta_racing » Чет Авг 21, 2008 06:46

Христоскова написа: Ще отговоря с въпрос-Защо до сега ми давахте възможността да напиша всичко това?! Още от една друга тема ви беше задаван този въпрос от пишещи във форума-защо не сте ми сложили Х?!

Отговарям ти веднага, точно и ясно: аз съм що-годе против триенето на мненията! Предпочитам разрешаването на проблемите с писане (във форума е "с писане", защото все пак друго [визирам говорене] тук не става :D)! Ти очевидно не си доволен/доволна от нещо в този форум и може би по някакъв начин протестираш, знам ли? :roll: Според мен обаче не е това начинът, по който трябва да го изразиш! Иначе съм ти трил няколко глупави мнения, заради което не виждам да си питал/а къде са и защо са изтрити, като по този начин си вадя извода, че поне разбираш, че са били глупости :)

Виж, сега ти отговорих веднага на въпроса! Твой ред е да отговориш на моя от мнението ми преди това!
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Да спрем форума?

Мнениеот Христоскова » Чет Авг 21, 2008 11:07

Темата е "Да спрем ли форума", а не какво искам от всички :wink: Не съм питала за изтритите ми мнения, защото вече получих коментари за тях преди да ги изтриеш.
Самият ти се отклоняваш много от темата. По принцип това е или за друго място или за ЛС. И ти го превърна в чат.

Have a nice day, Beta!
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: Да спрем форума?

Мнениеот BradurS » Чет Авг 21, 2008 13:44

Ехх... не е лесно да си модератор в наши дни.... :|
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Да спрем форума?

Мнениеот beta_racing » Чет Авг 21, 2008 22:08

Хаха....добре, темата знам каква е (мога да чета), но май и ти беше писал/а неща извън нея, така че не прави забележки... :wink:
И все пак не отговори на въпроса ми, но няма значение, вече изгубих интерес.


Have a nice day too!
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

ПредишнаСледваща

Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

cron