дамски rally шампионат

Важни съобщения за потребителите на форума, предложения, коментари, оплаквания...

дамски rally шампионат

Мнениеот tsveti » Чет Фев 09, 2006 22:51

никъде `в календара` не виждам нищо за дамския рали шампионат. моето мнение е,4е той е част от всичко това. Ако направите нещо по въпроса много ще съм ви благодарна. предварително ви благодаря :wink:
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот radko_petrov » Вто Фев 14, 2006 17:00

много си права,дамите се справят страхотно :lol:
VROMOS RACING
radko_petrov
 
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Фев 11, 2006 18:21

Мнениеот tsveti » Вто Фев 14, 2006 20:13

radko_petrov написа:много си права,дамите се справят страхотно :lol:


благодаря на първият мъж, който не го домързя да драсне два реда..още щом прочете заглавието на темата... :wink:
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот plm » Вто Фев 14, 2006 21:34

tsveti написа:
radko_petrov написа:много си права,дамите се справят страхотно :lol:


благодаря на първият мъж, който не го домързя да драсне два реда..още щом прочете заглавието на темата... :wink:

Ама, кой календар гледате вие?
Защото в годишника на БФАС първите състезания от календара са дамски.
Ако сте гледали сайта на Страшимир Димов нормално е да има пропуски.
На 11 март дамско рали Пирин-Благоевград, на 25 март рали Благовещение-София, и т.н.
И допълнителна информация -Кети няма да кара, защото не е в България.
Гледал съм няколко дамски състезания и ми е било много интересно.
Едното даже беше международно , в чужбина и аз бях трети член на екипажа, защото това по регламент беше разрешено. Голямо шоу беше.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот tsveti » Сря Фев 15, 2006 11:50

Да,да зная имам го календара на бФАС. Говорех за тук в клуба. Останах с впечатление за една мацка тук в клуба,че от скоро се е запалила по рали спорта, и може изобщо да не знае,че съществува дамски шампионат и както казах би било добре да го има и тук календара,тъй като е част от всичко това.

Плм, раздуй нещо за това международното..., интересно ми е. С две думи само.. :wink:
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот tsveti » Сря Фев 15, 2006 11:52

Забравих..... за Костанца Т. ли говориш??
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот Деница » Сря Фев 15, 2006 11:59

tsveti написа:Да,да зная имам го календара на бФАС. Говорех за тук в клуба. Останах с впечатление за една мацка тук в клуба,че от скоро се е запалила по рали спорта, и може изобщо да не знае,че съществува дамски шампионат и както казах би било добре да го има и тук календара,тъй като е част от всичко това.

Плм, раздуй нещо за това международното..., интересно ми е. С две думи само.. :wink:


Хубавото на дамския шампионат , всъщност е , че можеш да си участваш с колата с която ходиш на работа. Няма изисквания за хомологация на автомобила , специално облекло и лицензи, което го прави леснодостъпен. Общо взето всеки може да се запише и да пробва.
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева

Мнениеот plm » Сря Фев 15, 2006 21:34

tsveti написа:
Плм, раздуй нещо за това международното..., интересно ми е. С две думи само.. :wink:

Преди доста години е имало някаква договореност между соц. страните за дамски шампионат, като всяка година се сменя домакина.
Поканиха ме да помагам на такова състезание ,когато домакин беше Чехия. Предната година е било в Югославия.
Отидохме няколко дена по-рано, но няма маршрут, няма пътни книги...
Когато се събраха всички екипажи се изненадах ,че повечето се познават.
Пътната книга и карнета се дават непосредствено преди старта. Състезанието включва елементи за ориентиране - по снимки , по различни признаци. Например, насочваме се към църква и там точно на определено место има печат. Ако го намерим си слагаме печата. Малко като при туристическото ориентиране. Ако, не го намерим знаем какво ни е наказанието и го сравняваме с наказанието за закъснение на часовата контрола. Ние си преценяваме.
После пътната книга ни води в някакво село. На площада е подготвено майсторско управление , допълнено с някакъв елемент-например,дава се цвете на състезателката и тя трябва да го държи с лявата ръка високо вдигнато през прозореца.
На друго майсторско старта беше на наклонен терен/доста наклонен/ слага се на капака стъклена чаша с вода и колата трябва да тръгне напред/ на задната броня има колче/ да изпълни нещо и чашата да остане права.
Много се смях през цялото състезание, но към края стана страшно.
Колите тръгваха мисля през 5 минути./за да не се следят/.
Към края аз му хванах чалъма но и другите разбраха, че му разбираме и както си търсим поредната точка преценявам, че е по-добре да я изоставим ,но да не направим закъснение за часовата контрола.Когато казах да обърнем- какво да гледам- след нас 5 коли. Ние обръщаме и те веднага след нас.
Имеше и едни ддрки, с мазда, /винаги първи в бара/, много готини , та и те след нас .Питат ме- може ли да караме след вас?
Вече доста написах, ама мога да разказвам още поне 5 по толкова.
Много добре направено, някакво съчетание на показване на умения и удоволствие, забавление. Приятелска атмосфера, барове, ...
Толкова за сега.
Последна промяна plm на Сря Фев 15, 2006 21:45, променена общо 2 пъти
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот DEYAN IYI » Сря Фев 15, 2006 21:37

:D някой има ли координати (имейл) на екипажа Звезделина Белниколова / Цветелина Манолова, автомобил ФИАТ 126п, отбор Нова генерация :!: :?: :P

Интересно ми е дали ще участват и през този сезон, за да окажем подкрепа от страна на нашето скромно, но весело фичо-общество :)

И тема си имаме във форума http://forum.126p.info/viewtopic.php?t=201 пък се и надяваме да си познаят "гьола" :wink: :lol:

Благодаря ви предварително!
Бай Фичо - ега ти пауъра!!! Изображение
Изображение
Аватар
DEYAN IYI
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Май 14, 2005 19:53
Местоположение: Пловдив
Име: Деян Раяновски

Мнениеот plm » Сря Фев 15, 2006 21:47

Co-pilot от форума е сестра на Цветелина Манолова.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот DEYAN IYI » Сря Фев 15, 2006 21:54

Благодаря ти, plm! :)
Бай Фичо - ега ти пауъра!!! Изображение
Изображение
Аватар
DEYAN IYI
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Май 14, 2005 19:53
Местоположение: Пловдив
Име: Деян Раяновски

Мнениеот tsveti » Чет Фев 16, 2006 14:43

DEYAN IYI написа::D някой има ли координати (имейл) на екипажа Звезделина Белниколова / Цветелина Манолова, автомобил ФИАТ 126п, отбор Нова генерация :!: :?: :P

Интересно ми е дали ще участват и през този сезон, за да окажем подкрепа от страна на нашето скромно, но весело фичо-общество :)

И тема си имаме във форума http://forum.126p.info/viewtopic.php?t=201 пък се и надяваме да си познаят "гьола" :wink: :lol:

Благодаря ви предварително!


да, ще участват! имейл не мога да ти дам,без да зная дали тя няма нищо против,съжалявам.. :?
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот tsveti » Чет Фев 16, 2006 14:53

Плм-направо ме разби!!! Не бях чувала за подобен тип изпитания :lol: Със сигурност е било страшно забавно! А сега има ли го това с международното и как се определя кой екип може да отиде? Или който екип си иска участва?? П.С. И сега в дамския шампионат дават пътната книга и вид изпитанията малко преди старта...

благодаря ти, че ми разказа... :D
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот DEYAN IYI » Чет Фев 16, 2006 15:07

tsveti написа:да, ще участват! имейл не мога да ти дам,без да зная дали тя няма нищо против,съжалявам.. :?


:)Няма проблеми! Все пак ще съм ти благодарен, ако й пратиш адреса на форумчето ни :wink:

Важното е, че ше е по трасетата, а ние можем да направим един неочакван съпорт :P

Айде поздрави :)
Бай Фичо - ега ти пауъра!!! Изображение
Изображение
Аватар
DEYAN IYI
 
Мнения: 41
Регистриран на: Съб Май 14, 2005 19:53
Местоположение: Пловдив
Име: Деян Раяновски

Мнениеот tsveti » Чет Фев 16, 2006 16:27

DEYAN IYI написа:
tsveti написа:да, ще участват! имейл не мога да ти дам,без да зная дали тя няма нищо против,съжалявам.. :?


:)Няма проблеми! Все пак ще съм ти благодарен, ако й пратиш адреса на форумчето ни :wink:

Важното е, че ше е по трасетата, а ние можем да направим един неочакван съпорт :P

Айде поздрави :)


Още днес ще й го пратя. :) И успех...
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Следваща

Назад към Съобщения и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron