БОГ ДА ПРОСТИ БЪГЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО АВТОМОБИЛЕН СПОРТ

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот K_Power » Пон Яну 09, 2006 22:48

Всички там са си толкова добре подсигурени, че не е истина, стари изпечени комунисти. А и както стана на въпрос по-горе, те не слушат пилотите, а пък на федерацията за феновете с извинение и без извинение и е през оная работа. Въобще не им пука, гледат да изкмарат годинките до пенсия и това е, както се казва нищо лично!Трябва да стане голяма революция за да променят нещо и то не от нас, а от пилотите. Ако си се разберат помежду си пилотите и си изкажат изискванията и ако никой не им ги уважи, да не карат всичките пилоти две състезания да се види, че тея от федерацията ше се оакат, защото няма да има и състезания, а от там както ти казва губи федерацията. Не пилотите трябва да облслужват нея, а федерацията тях, докато си се мълчи и се говори спокойно нищо не става, а като се стигне да кардинални решения тогава вече започват да слушат и да ги интересува. Та това мисля Пламене и двамата знаем и сме си говорили за БФАС и как стоят нещата.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот damon » Пон Яну 09, 2006 23:06

Цялата работа е доста сложна... Когато пилотите и отбрите не са доволни от федерацията те имат възможности да правят промени (както писа тхл). За да стане нещо те сами трябва да си помогнат, но както пък каза Иван Шопов и това никак не е лесно... Това обаче не означава, че ние като фенове не може да сме двигател на някакви промени или поне не означава, че трябва да стоим и да чакаме. (Тъй като и ние недоволстваме понякога). Сложно е тъй като всеки отделен клуб или състезател си гони неговите интереси и не могат да се обединят за да свършат някаква работа. Всеки стои и чака и докато е така положението ще е същото. Ние феновете трудно може да влияем на тези процеси, но пак казвам не и невъзможно. Поне може да подкрепим някаква добра инициатива. Plm обаче е прав - трудно ще стане нещо добро докато всеки гледа себе си! Иван Шопов е много прав - плюенето без никакви сериозни действия е напълно безсмислено и дори може да навреди...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот plm » Пон Яну 09, 2006 23:42

Не мисля, че е чак толкова трудно.
Доколкото си спомнчм 1990 в зала Хр.Ботев състезателите от цялата страна организираха общо събрание.Имаше много присъстващи.В съзнанието ми се набиха Мими Николова, Бойко Благоев,...
Същевременно кап... Георги сл.,иля сел....
притичваха до ф.... и се опитваха да потушат бунта.
и успяха.
Това беше преди 15 години.Опит за промяна.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот K_Power » Вто Яну 10, 2006 02:32

Сега пилотите не могат да направят нещо подобно ли? Добре, по каквъ начин става един пилот или отбор да се оплаче от федерацията и да си отстоява позицията.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот road-king » Вто Яну 10, 2006 21:07

ето ме и мен ,
много внимателно чета какво всички пишат и си правя изводи. излиза че всички искат промяна но федерацията нежелае да се промени реформира реорганизира и да стане една свременна федерация. както и да е. сега идеята ми е за това че днес имах среща с мениджъра ми и си говорих ме надълго и широко какво да правим. и изведнъж ни осени идея АМИ ЩОМ НЕМОЖЕ ДА КАРАМЕ ХОБИКАР НА РАЛИ ЩЕ КАРАМЕ НА ПИСТА И ПЛАНИНСКО :lol: сега много от вас четат и се смеят да но това е самата истина. ще пратя официално запитване за мотивите за спирането на група хобикар от рали. та мениджъра ми е от известна пловдивска рекламна компания няма да и казвам името и се чуди и се мае какво е това своеволие от страна на председателя да си променя ей така правилата без обсъждане без предупреждение без каквото и да е известяване. дори доколкото знам нямаше и слухове за тази промяна. е това ми е мъката отивам да пийна една чашка домашна ракийка. пак с хобитата на писта и планинско а наздраве и дано тая федерация се промени
road-king
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Юни 17, 2005 10:13

Мнениеот road-king » Вто Яну 10, 2006 21:13

послепис докато още не сам седнал на масата:
КАК ЧЛЕНОВЕТЕ НА ДРУГА СПОРТНА ОРГАНИЗАЦИЯ ЩЕ РЕАГИРАТ АКО ЕЙ ТАКА ИМ СМЕНЯТ НЯКОЕ ПРАВИЛО?
ПРИМЕРНО ЩАНГИТЕ АКО МАХНАТ НЯКОЯ КАТЕГОРИЯ АМИ КАКВО ЩЕ ПРАВЯТ МОМЧЕТАТА И МОМИЧЕТАТА ОТ ТАЗИ КАТЕГОРИЯ АКО НЕМОГАТ ДА КАЧАТ ИЛИ СВАЛЯТ КИЛОГРАМИ
ТАКА Е И В БОРБАТА. И ОЩЕ КАК В БСФ НАПРАВИХА СМЯНА НА МЕСТАТА НЕ ЧЕ БОБИ МИХАЙЛОВ НЕЩО ВДЯВА ОТ ФУТБОЛ НО ВСЕ ПАК ИМА ПРОМЯНА. А В НАШАТА НЕМОЖЕ. НЕМОЖЕ МОМЧЕТА И МОМИЧЕТА ЗАЩОТО НЯКОЙ СИ Е КУПИЛ ДОЖИВОТ ТОПЛО КРЕСЛО НА ЦЕНТРАЛНА СОФИЙСКА УЛИЦА И ПРЕСТАРАТА ЛИЛИ ИВАНОВА ДЕТО Е ХРАНИЛА ДИНОЗАВРИ КАТО МАЛКА МУ ПЕЕ НА УШЕНЦЕ НА ПОРЕДНОТО РАЗДАВАНЕ НА АВТОМОБИЛНИТЕ БГ ОСКАРИ
Е СЯ ВЕЧЕ НАЗДРАВЕ
road-king
 
Мнения: 9
Регистриран на: Пет Юни 17, 2005 10:13

Мнениеот RaPiD » Вто Яну 10, 2006 23:39

хареса ми, а наздраве, това поне не могат да забранят гадовете :twisted:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот plm » Пет Яну 13, 2006 20:35

Днес е имало пресконференция за рали Барум, което ще се проведе 25-27 август 2006. Обявена е програмата, напомнена е историята...
Колко елементарно- напомнят за рали Барум в период, когато много пилоти си планират състезанията за сезона. Но, хората работят и мислят, и затова миналата година имаха 111 коли на старт и 11 приоритетни състезатели.
А ние ще се радваме ако сайта на рали България заработи 20 дена преди старта.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот BradurS » Съб Яну 14, 2006 11:50

След като прочетох всичко това, наистина стигнах до извода че трябва промяна!
Ще ви дам един конкретен пример: поради неточности в изискванията на БФАС спрямо определени възли на двигателя на автомобила Фиат Палио Кит Кар....http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?t=941&postdays=0&postorder=asc&start=0
Ето темата, в която съм го обяснил подробно. Кажете ми не е ли нечесно... :(
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

момчета момчета ...

Мнениеот Galli » Пет Яну 27, 2006 22:39

чета и се мая чета и се мая ... знаете ли, не бях влизал във форума 3-4 месеца - и като гледам жална ни майка С ТАЯ ФЕДЕРАЦИЯ ! Но знаете ли, че стигнах до един извод .Федерацийката, да да същата като в STAR WARS, ако се сещате всъщност си върши работа - РАЗВИВА АВТОМОБИЛНИЯ СПОРТ С ПЪЛНА ПАРА - не виждате ли - Какви елитни отбори имаме само - какви пилоти - На Монте Карло карат / нямям нищо против Ясен /, но само той си знае каква е цената която е платил на монсеньор Янакиев за да кара Монте Карло / да това е недоказуемо / но и Ясен се подписа през 2004 г. в абсолютната манипулация с МАРКИРОВКАТА на Гераджиев на Хеброс. Та как така след седмици решиха, че второто място на пловдивчанчето трябва да бъде взето. Е как та нали с него ставаше НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОН - много бързо Янакиев забрави кой му направи трасетата за рали България и Хеброс - ГЕРАДЖИЕВ-старши - ама големия Гера не си поплюва и не мълчи - а като не мълчиш и не делиш вземи тея НЕМАРКИРАНИ ГУМИ - Но само Герата-старши явно си знае къде не е мълчал или ако не знае други знаят защо синът му не трябваше да стане НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОН за 2004 --- е как да стане - нали Гераджиеви не делят парите на БУЛГАРТАБАК с ФЕДЕРАЦИЯТА и обкръжението и !!! Ей молете се това което причинявате на Герата да не Ви се върне г-н Янакиев, защото няма да го понесете за така мъжки, както го прави вашия доскорощен приятел ...

... а и за Хеброс - защо не е с коефициент 10. Когато Гераджиев-старши бе директор на ралито / вече сигурно не помните това / то бе в апогея си - истинско рали - Когато той се оттегли заради глупостите Ви постепенно ралито замря и само след 5 години колегата от Финландия му взе 5-тарката от коефициента - СРАМОТА
just racing ...
Аватар
Galli
 
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 15:18
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот hronos » Съб Яну 28, 2006 01:50

Мисля че момента е назрял за Алтернативен шампионат.
Има хора сред пилотите и мениджъри на клубове които са способни да го реализират.
http://www.rcmodeli.com
Радио-управляеми модели/СБА-Горубляне
Аватар
hronos
 
Мнения: 128
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 00:23
Местоположение: София
Име: Антон Тонев

Мнениеот krastnik » Съб Яну 28, 2006 09:02

Това е най-лошият вариант според мене- алтернативен шампионта. Ще се получи едно разделение , после няма да има обединение. Ще се почнат да си правят мръсно една от друга федерациите и от всичко ще загуби пак спорта. Все пак вие от близко имате наблюдения и аз това го казвам като обикновен фен на автомобилният спорт.
krastnik
 
Мнения: 16
Регистриран на: Нед Яну 22, 2006 13:22
Местоположение: Пловдив

Мнениеот chefo » Съб Яну 28, 2006 16:41

Аэ вярвям,че нищо не остава беэнакаэано и эа всяко лошо нещо има въэмеэдие-това ми е реакцията след прочетените няколко поста,най-вече на Гали.
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот chefo » Съб Яну 28, 2006 16:48

Между другото откъде тия пари за саксото на янякиев младши-с ``ЧЕСТЕН`` труд нали-майка ви стара а :?:Направо ми се гади като гледам накъде отива цялата работа,``децата`` с пари просперират,а тия без тях гледат отстрани и се надяват.Мога и още да пиша и по-твърдо но тук има и фенчета на някои башини пилотчета и ще се надигнат така че-до тук.
Ако на хората от БФАС им пукаше колкото на мен,нещата щяха да са иначе...
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот PAS_RALLY » Нед Яну 29, 2006 00:35

chefo така е ноо :roll: трябва да се свиква :cry:
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта

cron