Правила за 2006

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот K_Power » Чет Дек 29, 2005 01:47

Именно това нещо и аз казвам, но защо не го правят един Господ знае
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Иван Шопов » Чет Дек 29, 2005 16:32

plm написа:
1.Нито ти,нито аз,нито някой от изброените по-долу имена е човекът,който трябва да иска оставки.За това си има устав и правилници,които трябва да се спазват от всички.Особено ако някой претендира за легалност,правота и т.н. би следвало да ги прочете и да действа според тях.

Абсолютно не съм съгласен!
От доста години казвам на състезатели, че те могат да повлияят на всички тези процеси.Вие,състезателите,трябва да сте активните.Ние сме фенове и ...само си говорим и ви гледаме сейра.
И устава и правилниците си ги избрал ти, като активен член.Значи можеш и да ги промениш.Ако прецениш може да поискаш и оставка.

Прав си,но само когато говориш за нещо обединено.Самосиндикално знаеш,че нито аз,нито ти можеш да направиш нещо.
Още веднъж ще повторя,че до момента не съм избирал нито устав,нито правилници.А и общо взето избора и приемането им не зависят кой знае колко от действащите пилоти.
Съгласен съм с позицията ти и това е пътят,но само,ако и когато всички заедно правим нещо.:-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот plm » Вто Яну 03, 2006 23:22

А и общо взето избора и приемането им не зависят кой знае колко от действащите пилоти.

Това е разковничето!
Те/от БФАС/ отдавна са го разбрали и правят всичко възможно да е така.
Крайно,крайно време е и вие да си изясните позицията, защото ако вас ви няма - няма да има и федерация!Те го знаят, остава вие да го осъзнаете.Федерацията обслужва вас, не вие нея!Както е сега.Те трябва да ви гледат в очите, не вие да им се молите за елементарни неща.
Преди години/щатния състав на БФАС беше същия/ имаше стачка,бойкотиране на състезание от около 100-тина състезатели.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот plm » Чет Яну 05, 2006 00:17

Чудно за мен е защо няма отзвук.
Какви са възможностите:
или не е прочетено от адресанта,/вече 24 часа/
или адресанта няма мнение.
И в двата случая това не е добре.
Той е админ и активен пилот.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот FX7 » Чет Яну 05, 2006 00:27

:D :D :D
Ха ха ха , ами то много "отговорности" като ти се струпат на главата обикновенно така става :) , ама момчето е сериозно и ще оправи нещата ...
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот Иван Шопов » Чет Яну 05, 2006 11:05

plm написа:Чудно за мен е защо няма отзвук.
Какви са възможностите:
или не е прочетено от адресанта,/вече 24 часа/
или адресанта няма мнение.
И в двата случая това не е добре.
Той е админ и активен пилот.

Нямаше отговор,защото адресанта смята,че темата е дълга и обширна,проблемите,обвиненията и псевдорешенията-много,а ефекта от обсъждането тук-нулев.
Ще ти обясня и защо...
Проблемите са много и то доста по-сериозни,отколкото ги представяш/ме тук.Респективно решаването им не е лесно и изисква време.
Мисля,че всеки,който се е докоснал до този спорт е повече от наясно от тези неща...пътища много,начини за постигането на целите-също.Но никой няма полза от празни думи без действие или безкрайно въртене в кръг около едни и същи проблеми."Лозето си иска мотика"-друга поговорка,която важи с пълна сила в този случай.
Накратко-много думи без реално покритие с действия не вършат работа никому,поради което и се въздържам от излишни коментари.Когато има някакво развитие-тогава и ще го обсъдим.Преди това всичко казано (макар и с най-добри чувства и желания) звучи като безпомощно оплакване,а не смятам,че някой от нас е свикнал и обича да се оплаква.:-)
И нещо друго...Ако за 2 години в този спорт не съм си създал мнение,нямам представа от проблемите и пътя за решаването им,то със сигурност никога няма да ми влязат в главата.Затова моля-дори и не допускай подобни мисли,освен ако нямаш желание да кажеш горното.Не го приемам за предизвикателство за да си "излея душата" и нека повече няма подобни думи:-)


P.S. Между другото не съм администратор,а модератор.И това не е титла,а просто малко задължения в горница.:-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта

cron