Шампион на шампионите - БГ версия 2010

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2010

Мнениеот trouble » Пон Дек 06, 2010 16:49

Някаква по-подробна информация? Ако ще е благотворително как да разберем и да отидем за да дарим повече хора. Защо всичко трябва да е тайна?
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2010

Мнениеот Vasko-z » Пон Дек 06, 2010 23:21

10 кинта вход
дасе возиш при батките 50лв
Vasko-z
 
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Юни 17, 2008 23:44
Местоположение: Кюстендил
Име: Васил Тодоров

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2010

Мнениеот trouble » Вто Дек 07, 2010 11:53

Ок 10 лева - Кой ще участва?
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2010

Мнениеот beta_racing » Вто Дек 07, 2010 13:13

В колко часа започва?
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2010

Мнениеот Donchev-Sport » Вто Дек 07, 2010 14:06

beta_racing написа:В колко часа започва?

Мисля че за 10:00 беше ако не се лъжа.
Аватар
Donchev-Sport
 
Мнения: 249
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 11:02
Местоположение: Сливен
Име: С.Стойков

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2010

Мнениеот ianely » Вто Дек 07, 2010 16:30

50 лв.-ОК!!!! Кой ще ме вози и с какво? В колко часа ?? ЕГАТИ КОНСПИРАЦИЯТА!!!!Като е толкова тайно аз пък за какво да идвам там :?: :?: :lol: :lol:
Изображение PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
ianely
 
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 13:10
Местоположение: Красно село
Име: Янчо Гинчеэ

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2010

Мнениеот trouble » Вто Дек 07, 2010 16:49

Като гледам, миналата година информация се е получила 3 дена преди събитието. Та ако следим тая хронология, сега към четвъртък-петък ще има. А дано. Иначе наистина въпроса за посещение на това шоу предвид липса на информация си е голям. Иначе 10-те лева хората могат и от вкъщи да ги дарят към съответната организация. Ама личните разходи за гориво и амортизация на автомобилите не отиват благотворително и срещу тая си своя жертва (щото покрай празниците в тея времена си е направо такава), хората искат поне информация. А се очаква и неприятно застудяване. Може би и организаторите не знаят.... Еми ще видиме в крайна сметка какво ще излезе.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2010

Мнениеот RaPiD » Вто Дек 07, 2010 17:25

Трябваше да е близо до София, както самият г-н Илиев каза след Серес, за да се реваншират на феновете, защото колкото по-далече е от София толкова по-малко хора ще дойдат. Калояново е по-далече и от Сапарева баня.... Вече няколко човека ми казват, че ако е било на Божурище или някъде другаде наблизо са щели да дойдат, ама до Пловдив...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2010

Мнениеот fan73 » Вто Дек 07, 2010 19:26

Ами в тоя ред на разсъждения тези които са от Варна,Бургас,Шумен.Ст.Загора,Сливен и мн.други градове им е по удобно да е на Калояново ,а май само на Софиянци не им отърва(БЕЗ ДА СЕ ЗАЯЖДАМ)
Аватар
fan73
 
Мнения: 140
Регистриран на: Пон Сеп 06, 2010 16:34
Име: илиан кръстев

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2010

Мнениеот Андрей Стефанов » Вто Дек 07, 2010 20:27

fan73 написа:Ами в тоя ред на разсъждения тези които са от Варна,Бургас,Шумен.Ст.Загора,Сливен и мн.други градове им е по удобно да е на Калояново ,а май само на Софиянци не им отърва(БЕЗ ДА СЕ ЗАЯЖДАМ)

+1
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2010

Мнениеот trouble » Вто Дек 07, 2010 20:45

По-добре да не захващаме темата София и околоността. Където и да е все е добре. Важното е да има информация за да си направи всеки сметката. Защото както казах, всичко е пари и ние примерно 5 човека искаме да знаем какво как и защо, за да дойдем и да благотворим каквото трябва :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2010

Мнениеот tonicha » Вто Дек 07, 2010 22:15

аз предлагам догодина рали-СЛИВЕН,ХЕБРОС,СТАРИ СТОЛИЦИ,И ТВЪРДИЦА,да се проведът в СОФИЯ или около нея че да се съберат повече хора
tonicha
 
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Сеп 05, 2009 21:06
Местоположение: сливен
Име: stoycho stoev

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2010

Мнениеот sastezatelia » Вто Дек 07, 2010 23:00

Утре ще има пресконференция от 11 30ч. на която ще ясно абсолютно всичко, успокойте се малко, оревахте света че нямало информация, ще бъде има невиждани до сега неща в България, така че си заслужава да се иде до Калояново, а за Божурище и Сапарева баня, нещата не зависят само от г-н Илиев, имайте го и това предвид ;)
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2010

Мнениеот GT 51 » Вто Дек 07, 2010 23:04

RaPiD написа:Влади кой ще може да кара? Миналата година имаше няколко момчета от дрифтърите. Тази ще могат ли пак да карат и те, че един от тях, мой приятел, има голямо желание?

Еми шоуто трябва да свърши към 14.00 ч, и след това мисля , че ще има свободно каране за около 2-3 часа, щото ще се стъмни...Кой ще може да кара свободно,с какво, ако не си дойде с колата,нали все пак трябва да има подготовка някаква.От днес за утре не става :evil: В крайна сметка не мога да разбера организатора...Прави се нещо и то Благотворително, а няма и ред инфо...кой,как, какво,защо...после мрънкят , че няма хора и няма събрани средства...че никой не го е отразил и т.н.Асенчо, имам само откуслечна информация ....който има връзка с Владо Илиев и му се говори да му се обади...Аз в събота имам банкет , така , че може и да не идвам...Ще даря 100 кинта примерно, без да знам за каква кауза....ебати.... :evil:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Шампион на шампионите - БГ версия 2010

Мнениеот GT 51 » Вто Дек 07, 2010 23:10

sastezatelia написа:Утре ще има пресконференция от 11 30ч. на която ще ясно абсолютно всичко, успокойте се малко, оревахте света че нямало информация, ще бъде има невиждани до сега неща в България, така че си заслужава да се иде до Калояново, а за Божурище и Сапарева баня, нещата не зависят само от г-н Илиев, имайте го и това предвид ;)

Еми да я бяха направили в Събота пресконференцията....За Сапарева баня няма как да стане, защото там има и други хора, за Божурище и дума не може да става....та чакаме утре вечер новините , за да видим това -онова....Краша , ще ми е интересно да го видя.... :D
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron