Промоция на школата на Павел Жеков

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот Ferjancz » Сря Ное 30, 2005 15:54

yozo написа:За тези школи незнам.Ама ми се вижда,че са излишни расходи.Които си го може,може не става с учене.Има ли страх.Нестава.
:lol: :lol: :lol:


Гледай сега Йозо, трябва да ти кажа , че въобще ама въобще не си прав! или поне до някъде ! И веднага ти казвам защо! Прав си затова , че трябва да си имаш някакъв , да го наречем , талант или опит! Но самоуката работа не е работа! От личен опит ти казвам, едно е да ходиш и да се мъчиш зимата на Беклемето да пързаляш и като изтървеш завоя да се чудиш ЩО? и друго е да ти кажат как да захождаш към даден завой и карайки да ти казват къде са ти грешките , за да можеш да ги коригираш и да подобряваш стила си на каране ! а що се отнася до страха , вярвай ми , че се преодолява! рали училищата не сме ги измислили ние , пресен пример е Виторио Канева , който беше тук съвсем скоро ! Надявам се ,че не съм прозвучал остро, не съм имал намерението да е така :wink:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот dreamtech » Сря Ное 30, 2005 16:12

:lol: Тъкмо щях да пиша и аз подобно нещо!
Ferjancz взе ми думите от устата(клавиатурата в случая :D )!
dreamtech
 
Мнения: 230
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:54
Местоположение: Габрово
Име: Илко Ангелов

Мнениеот txl » Сря Ное 30, 2005 16:12

yozo написа:Които си го може,може не става с учене.Има ли страх.Нестава.


Еми не е така. Защо свеждаш всичко до страха??
Какво означава "който си го може" - който се е родил научен ли? Талант, усет - съгласен съм, но и това далеч не е всичко. Все пак и автомобилните състезания са вид спорт, и както във всеки друг спорт, талантът не е достатъчен, необходими са много тренировки, ужасно много...

Липсата на рали-училища е сериозен проблем - натрупаният опит не се предава на по-младите и всеки трябва да открива топлата вода сам и отначало. Писали сме го много пъти вече... И не случайно в България голяма част от състезателите за от "автомобилни" семейства. Останалите няма как и откъде да се научат.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Radiomen » Сря Ное 30, 2005 17:15

sastezatelia написа:Аз искам да попитам,за да се запишеш в школата необхходимо ли е да имаш книжка,защото като гледам in memoriam-а за Ричард Бърнс пише,че е завършил първата си школа на 15 години,за това ме интересува човек без книжка може ли да се запише.



Може но с уговорката,че това не са шофьорски курсове, условието е да можеш да управляваш автомобил :lol: :lol: :lol:
Radiomen
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:59
Местоположение: Sliven
Име: Панайот Бакърджиев

Мнениеот todor hristov » Сря Ное 30, 2005 17:58

Абе хора,що не се научите,че за всяко обучение се плаща!Сдъвкването на дадена информация и предлагането и в достъпен вид не е ли труд!Доскоро се гневяхме,че самозванци само виждаме по трасетата,а сега видиш ли можело и само с талант.Според мен трябва да има ЗАДЪЛЖИТЕЛНО лицензиране на база на завършени школи и курсове.Те тогава ще видим не само татьови и мамини синчета да се състезават.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Мнениеот MARVI » Пет Дек 02, 2005 13:26

PAS_RALLY написа:Аз само фокуса знам а аудито какво е :) а отнсно Ричард 1984 : Пилот на годината за 17-годишни, когато бил на 14 :wink: :wink:


Пас_Рали ти беше ли онази Неделя на трасето,когато тренираха Сурилов и навигатора му?
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот PAS_RALLY » Съб Дек 03, 2005 22:58

не не бях но ми разказаха и казаха че имало някакаф фокус :wink:
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот yozo » Пон Дек 05, 2005 20:01

Добре както кажете.Вярное че можеш да научиш ниакои неща които ще са ти от полза.Обаче тази сума която искат много малко хора биха дали за да се научат.
Лудите сме на изчезване!!!

МОМЧЕТА БЕЗ РАБОТА
Аватар
yozo
 
Мнения: 526
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 20:23
Име: Ивайло Василев

Мнениеот FX7 » Вто Дек 06, 2005 00:18

yozo написа:Добре както кажете.Вярное че можеш да научиш ниакои неща които ще са ти от полза.Обаче тази сума която искат много малко хора биха дали за да се научат.


Тази сума ми се струва че за този спорт е като капка в морето .
Това че нямаме е съвсем друг въпрос ...
А на какво ще се научиш и какво ще ти е от полза незнам ,все пак хората са специалисти ... но по-добро от това да е затворен пътя и да е "служебна" колата , има ли ?
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот K_Power » Вто Дек 06, 2005 00:45

Да бе и то много ше се научиш за една седмица, това не става за седмица, а за ,есеци-години опит. За една седмицата това на което могат да те научат можете да го прочетете в книгата на Собеслав Засада/не искам да обия никой, казвам си мнението/. Аз лично познавам хора, които могат да ми кажат и да ме научат на някои неща, и то за една седмица можеш да научиш и усвоиш най-основните неща ... По-добра инвестиция ще е за 700-800 лева един кенеф се взима и си се учиш с него. А пътища, черни пътища, колкото искаш, вечер по нощите може да се тренора без пробелм по селски и открити пътища, абе искаш ли и имаш ли желание, ще се научиш.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот jivo_atanasov » Вто Дек 06, 2005 10:02

Наистина и аз мисля че това е по добрият вариант.
Пука ли ти? На мене не. ДЪРВЕТА има за ВСИЧКИ!!!
Изображение
Аватар
jivo_atanasov
 
Мнения: 511
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 20:28
Местоположение: Shumen
Име: Zhivko Atanasov

Мнениеот todor hristov » Вто Дек 06, 2005 12:21

К пауъре,ти си ученик все още и не можеш да оцениш нуждата от обучение като цяло.Аз съм стоматолог,уча 10 години занаята и още нищо не зная.Уменията са малко по-различна работа,но без теоретична база колкото и да си кадърен си оставаш аматьор.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Мнениеот K_Power » Вто Дек 06, 2005 13:04

Теоретичната база можеш да си я набавиш от всеки пилот. Ако отидеш при Тихомир примерно и го помолиш да ти обясни теоритичните неща няма да ги научиш ... а и за 700 лева ебати теорията.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот txl » Вто Дек 06, 2005 16:19

Една задачка - сметнете като колко ще струва бензинът за една седмица тренировки.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот K_Power » Вто Дек 06, 2005 16:42

Че са разходи, разходи са, определено. Еми за една седмица не вярвам да направят повече от 300км, колите да харчат по 15, са 45 литра, по 2 лева бензин са 90 лева ... разходи има, определено, но лично аз мисля, това си е мое мнение, който иска да ходи, не убеждавам никой, моето мнение, че има по-добър начин да се инвестират 700 лева, отколкото за една седмица.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта