Да спрем измамите в "Х"-овете

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот rallyboycrazy » Пет Мар 12, 2010 09:11

Здравейте колеги! Омръзна ми да се състезавам с хора които петнят името "състезател", мамейки без да им мигне окото !Всички знаем, че 80% от автомобилите участващи в Х1 са с двигатели 1600 че и над 1600сс, както и тези в Х2 са с ДВГ над 1600сс. Всички Лади дето са уж до 1400сс са с модифицирани 1600ДВГ. Тази година най-вероятно броя на некоректните ще се допълни с няколко корсички от N2, които както са си 1600 ще се напишат в Х1. В Х2 пък процента е по-малък, но пак е около 50% измамници. Колко хондички са с мотори на интегра1.8 , колко други са 2000сс а ? :P При Х3 пак колко са с мотори 2.2, 2.3 и нагоре ????????? Колеги да бъдем честни !!!!!!!!! Дайте предложения как да се справим с измамите ! Аз предлагам първите трима във всеки клас и всяко състезание да бъдат проверявани за работния обем на двигателя, както и стриктно да се следи спазването на минималното тегло !
rallyboycrazy
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 08:38

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот kiko » Пет Мар 12, 2010 10:27

Ми добре звучи.От тук нататък самите пилоти си ръчкайте Ф. за обемите.В крайна сметка след всяко състезание има време за такава проверка.Въпроса е дали пенсиите са достатъчно трезвени за вкарат спринцовката у ..........дупката.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот panchugov_fen » Пет Мар 12, 2010 12:11

Мисля, че всичко казано от колегата по-горе е в пъти преувеличено...пък и който смята, че някой е фалшив...има контестации :wink:
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот Андрей Стефанов » Пет Мар 12, 2010 12:55

panchugov_fen написа:Мисля, че всичко казано от колегата по-горе е в пъти преувеличено...пък и който смята, че някой е фалшив...има контестации :wink:

Да точно така,кат се самняваш в някой плащаш и го отваряш!!! :D
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот rallyboycrazy » Пет Мар 12, 2010 14:16

Само дето работата е като в оная песен ... "С дупе ли да плащаме ?" :D Те на това разчитат, че народа нема пари да кара камо ли да подава контестации :cry: Пък и да си призная не мога да се карам с хора с които ужким сме приятели. Вариянта е и аз да стана фалшив като тях, ама за съжаление не мога :cry: Нали все пак спортът е и честност :D
rallyboycrazy
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 08:38

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот rallyboycrazy » Пет Мар 12, 2010 14:27

Най-лошото във цялата работа е, че всички знаем и всички си траем ! Колкото до процентите може и да съм ги завишил малко ама има ефект :D , а пък тази тема не се отнася и само до "Х" - те, нека и колегите от N и А си признаят колко фалшиви има сред тях. :roll: :roll: :roll:
rallyboycrazy
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 08:38

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот xsmind » Пет Мар 12, 2010 14:46

Пък и да си призная не мога да се карам с хора с които ужким сме приятели.

Е вие не ходите на приятелски състезания, нали? Много е странно това, хем искате да няма измами, хем като са приятели, ако може друг да ги натопи???
xsmind
 
Мнения: 114
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 16:57
Име: Георги Павлов

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот rallyboycrazy » Пет Мар 12, 2010 15:08

Не е нужно някои да ги топи ! Нужно е да има респект от някой ! Нужно е да има кой да проверява от време на време поне, а не да ги марзи и само да се водат че са техническа комисия и да се чудят как да искат Хансове и Ролбари и т.н.!
rallyboycrazy
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 08:38

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот НРТЕАМ » Пет Мар 12, 2010 16:58

да се оплачем на Бойко Борисов :D :D :lol:И друго г-н ,,честен състезател,,обърни внимание,че всички сме си написали имената.Аз лично не приемам изявления от анонимни!Пък и вече ти го казаха-като не ти харесва плащаш и отварят
ТОВА,КОЕТО НЕ ТЕ УБИВА,ТЕ ПРАВИ ПО-СИЛЕН
0899748061
Аватар
НРТЕАМ
 
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 16:12
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Николай Тодоров

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот rallyboycrazy » Пет Мар 12, 2010 17:54

Много ви е страх от истината колеги. Не приемате мнения от анонимни щото и вие сте от процента дето тренирате с мотори 1.6 а за състезание ги сменяте с 1300 :D :D :D и сте си Х1 Цитат:
Марка:ВАЗ
Модел: 21011
Година на производство:-
Група/Клас: Х1
Хомологация номер: няма
Допълнителна информация:Автомобилът е каран на пистовия шампионат.Има минат преглед за технически паспорт,но не е получен.В момента е с тренировъчен мотор 1600 куб.,разпр.вал 328 градуса,къса скоростна кутия,диференциал със шпер 4.44 + още един (пиньон и корона 4.7).Отпред е с керамични накладки и нови дискове.
Допълнителни части: скоростна кутия от 2105,6 броя блокове 1300 и 1600,5 броя глави,над 50 броя бутала и много други.
Предпочитам коментара да става по телефона или на ЛС.Възможни са всякакви варианти.
Цена:2500 лв с коментар
Местоположение: Пловдив
Контакти: 0899748061
е затова Ви е страх колега ! Че ще трябва наистина да го сменяте ако всичко е коректно :D :D :D :D :D
rallyboycrazy
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 08:38

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот Ogi_sh » Пет Мар 12, 2010 19:18

Колега Честтни , щом сте Убеден - ще си платите таксата ! Няма Смисъл да ревете Тук .... Кой и от какво го е страх няма да коментираме .... Слушали сме много такива , а заради някой и ядове имахме ...
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот dobo » Пет Мар 12, 2010 21:38

е нали поканихме всички безплатно да видят фалшивата х1 на огито защтото тои бе от тези дето го обвениха че е фалшив на стари столици 2009г
dobo
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 23:49
Име: Dobromir Hristov

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот panchugov_fen » Пет Мар 12, 2010 22:09

Лично аз се сещам за един единствен фалчив в X1.Няма да казвам имена.
Тук пред всички мога да заявя, че колегата пуснал тази тема, визира примерно за фалшив в хоби1, Милен Христов (не само), защото ладата е адски подготвена и с много средства....само се сетете като го отвориха на Търново колко куб. беше :roll: 1400 нали :D ,а върви с кола от хоби2.....Май не ми отива на мен да го казван на хора като вас амаааа......ХОРА ОСЪЗНАЙТЕ СЕ МАЛКО.Не всичко опира до кубиците....има едни животни, наречени ЕЛЕКТРОНИКИ, КУТИИ, ДИФЕРЕНЦИАЛИ и т.н.
Само да питам нещо: Как така Ладата на Милен Христов дава по-добри времена даже и от коли в хоби3??? фалшива е сигурно :D :D Ами как така Стефан Стоев става 3-ти в генералното на хоби кар??? и той ще да е фалшив, или както каза с мотор 1.8 :D :D :D
кът не ви държат гъзовете да натискате, няма да карате или поне няма да искарвате хората лъжци, апък който си мисли, че много кара и че е много ИСТИНСКИ, пак казвам: НЕКА ПОДАДЕ КОНТЕСТАЦИЯ, а не да иска някой "чат пат" да ги отваря :mrgreen:
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пет Мар 12, 2010 22:29

Честни състезателю,не ти ли е неудобно да хвърляш обвинения срещу толкова хора тук без да си напишеш името.Явно ти е неудобно защото утре може да се наложи да ги погледнеш в очите.
Аз също карам в Х1 и те уверявам че мотора ми не е даже 1.4 ,а е 1.3 ,както е по хомологационния фиш на А5.
Това че ти е омръзнало да караш с такива с фалшиви мотори предполага че караш доста отдавна ,което значи че повечето те познават.Представи се тогава.В противен случай това което казваш няма никаква стойност.
И щом си убеден че някой е фалшив,подай контестация,но там трябва да си напишеш името.Не става анонимно.
Аз винаги съм бил противник на карането с фалшиви коли и съм казвал че на никого няма да се разсърдя ако подадат контестация срещу мен,даже и от приятелите.Така че ако се съмняваш-подаваш контестация,дори срещу приятелите.Ако са фалшиви значи не са ти приятели.Но е тъпо да сипеш тук недоказани анонимни обвинения срещу другите.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот GTI-8V » Съб Мар 13, 2010 00:14

MIROSLAV MARINOV написа:Честни състезателю,не ти ли е неудобно да хвърляш обвинения срещу толкова хора тук без да си напишеш името.

И щом си убеден че някой е фалшив,подай контестация,но там трябва да си напишеш името.Не става анонимно.
Аз винаги съм бил противник на карането с фалшиви коли и съм казвал че на никого няма да се разсърдя ако подадат контестация срещу мен,даже и от приятелите.
Така че ако се съмняваш-подаваш контестация,дори срещу приятелите.Ако са фалшиви значи не са ти приятели.Но е тъпо да сипеш тук недоказани анонимни обвинения срещу другите.


+1
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron