Да спрем измамите в "Х"-овете

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот dr.hous » Съб Мар 13, 2010 00:20

Ми аре да ги спрем!И ханса да махнем!Бре колега живеем в България,тука нищо не става както трябва.И наистина, щом си от чесните ,що не си си написал името?
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот Ferjancz » Съб Мар 13, 2010 08:11

dr.hous написа:Ми аре да ги спрем!И ханса да махнем!Бре колега живеем в България,тука нищо не става както трябва.И наистина, щом си от чесните ,що не си си написал името?


Е как защо бе dr.hous, защото тоз субект е поредната мишка , регистрирана тук само да създава напрежение. Той е поредния клавиатурен състезател. В класиранията сигурно е на последните места, просто защото памперсчето му е много тъничко и говненцата започват да излизат, като се засили с повече от 100 км/ч и понеже само толкова си може, дай сега да кажем, че всички други са фалшиви. А бе, Другарю, на всякъде се правят фалшиви коли, да не си мислиш че ние сме открили топлата вода, ама хората по-горе ти го казаха, когато имаш съсмнения плащаш и отваряш. В противен случай си трайкаш. И съм почти сигурен, че всичките тия лайна, които изсипа тук, няма да смееш да ги кажеш на никой в очите, когато се срещнете.

А да и следващия път, когато решиш да мяташ лайна по някой, се потплащай с доказателства, в противен случай получаваш БАН.

Ай със здраве!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот НРТЕАМ » Съб Мар 13, 2010 09:31

Много ви е страх от истината колеги. Не приемате мнения от анонимни щото и вие сте от процента дето тренирате с мотори 1.6 а за състезание ги сменяте с 1300 и сте си Х1 Цитат:
Марка:ВАЗ
Модел: 21011
Година на производство:-
Група/Клас: Х1
Хомологация номер: няма
Допълнителна информация:Автомобилът е каран на пистовия шампионат.Има минат преглед за технически паспорт,но не е получен.В момента е с тренировъчен мотор 1600 куб.,разпр.вал 328 градуса,къса скоростна кутия,диференциал със шпер 4.44 + още един (пиньон и корона 4.7).Отпред е с керамични накладки и нови дискове.
Допълнителни части: скоростна кутия от 2105,6 броя блокове 1300 и 1600,5 броя глави,над 50 броя бутала и много други.
Предпочитам коментара да става по телефона или на ЛС.Възможни са всякакви варианти.
Цена:2500 лв с коментар
Местоположение: Пловдив
Контакти: 0899748061
е затова Ви е страх колега ! Че ще трябва наистина да го сменяте ако всичко е коректно


Другарю,,честен,,вече ме издразни яко!Вземи си напиши името,плъх такъв!Обърни внимание:В момента е с тренировъчен мотор 1600 куб.,за да може да кара,а ако си достатъчно в час значи познаваш и мен,и колата.За 4 години имам едно 5 място в х1,а и тогава беше един от малкото случаи,когато завърших :idea: Ако бях с 1,6 май а.....?Точно затова и се продава колата,защото не мога да я направя да е конкурентна Х1-ца :idea: Въпреки това не ме е срам да си напиша името,даже и телефона.А ти?Колко пъти ти се каза-напиши си името,страхливецо!Не плюй от дупката си!Може би повечето глупости в БФАС са повлияни от такива анонимни"честни състезатели".И накрая само ще те попитам:ти кара ли на Дракона,когато П.Петров уби всички и Цецо орева орталъка/нищо лично/?Кво стана!
Може да ми благодариш,че ти обърнах толкова внимание!Явно на пистата никой не те забелязва! :D
Един съвет:направи си колата да върви,и като биеш"фалшивите"удоволствието е в пъти по-голямо.Ако не можеш да я направиш,не плюй другите за своите несполуки,а последвай моя пример-премини в публиката! :idea: :idea: :idea:
ТОВА,КОЕТО НЕ ТЕ УБИВА,ТЕ ПРАВИ ПО-СИЛЕН
0899748061
Аватар
НРТЕАМ
 
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 16:12
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Николай Тодоров

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот D.Nikolov » Съб Мар 13, 2010 14:51

Е тука неси прав, нее гот да казваш - кой кого убил на дракона - тва са малко пресилени изказвания - и да ти припомня случея, тва е от дракон 1 2008 - първите трима се забавиха на старта (Илиев с хондата имаше проблем, 2-ри Недевски изобщо неможа да потегли а на Николов проблем с скоростите) и за това Петров от 4-ти изкочи с достатъчна преднина първи а състезанието беше спряно по рано заради инцидент в 11 или 12 обиколка точно когато цецо го настигна но това е състезание, а най-добрите времена от съсътезанието които са доста важни и показателни са: Цветан ИЛИЕВ X2 - 59.350 Веселин НИКОЛОВ X2 1:01.011 Петър ПЕТРОВ 1:01.314 Така че моляви не давайте такива коментари без да сте огледали ситуации те защото обиждате другите пилоти.
Аватар
D.Nikolov
 
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 18:21
Местоположение: Бургас
Име: ДИМИТЪР НИКОЛОВ

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот НРТЕАМ » Съб Мар 13, 2010 16:28

неслучайно съм написал,че не искам да обидя никой.Исках да дам П.Петров като пример,защото много хора бяха убедени,че е фалшив,ама ....не!Още един път се извинявам ако има засегнати,а към колегата Николов:,контестацията беше подадена точно от Цецо,даже след отварянето отиде да си взима неговия шублер,че този дето мерели с него "не бил верен" :idea:
ТОВА,КОЕТО НЕ ТЕ УБИВА,ТЕ ПРАВИ ПО-СИЛЕН
0899748061
Аватар
НРТЕАМ
 
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 16:12
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Николай Тодоров

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот D.Nikolov » Съб Мар 13, 2010 20:50

специално в този случай се получи така защото до преди това П.Петров караше с ремъчен мотор :!: и всеки предполагаше че е фълшив но този път беше с верижен а Цецо реши можеби подведен от околните слухове да подаде контестация и да вземе 10-си точки.
П.Петров също неочакваше на В.Търново 2009 Милен Христов да е редовен и да дава по добри времен от него на тренировките и на състезанието НО :!: всичко е мнго относително - зависи от много неща не само от кубатура и двигател -зависи много от гуми, трасе предавки, спиране, естествено начин на каране и куп други неща които дават
Друг пример е Д.Стоилов и Р.Русев на Варна 2008 също абсолютно редовни
Общо взето последните 2 3 години нещата по малко си идват на място но винаги има изключения А Нередовните си ги знаем и когато трябва се отварят(най-вече като нарушат класирането :) )
Аватар
D.Nikolov
 
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 18:21
Местоположение: Бургас
Име: ДИМИТЪР НИКОЛОВ

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот Lubo » Съб Мар 13, 2010 22:23

Ей от кога не се шумеше за фалшиви лади в този форум.Като чета мненията ми става едно такова ........ драго на душата.За отминалите времена,когато спокойно си палиш колата от закрит парк и си тръгваш,когато не даваш да ти пипне някой колата............да не види какво има вътре.Ехх годинки-златни :mrgreen:
Малко по-сериозно : хората са измислили варианти как да провериш кой е фалшив.Е вярно,че струва пари,НО това е начина!По принцип малко са тегави нещата у нас с наказанията за нередовна кола.За съжаление е имало случаи за отнемане на лиценз и едновременно за същото провинение да има синволична глоба.Всичко е спрямо различните пилоти :twisted:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот panchugov_fen » Съб Мар 13, 2010 22:24

Само да допълня за Цецо Илиев, че на първата обиколка на десен завой се завъртя и остана последен, оттам почна да атакува постепенно, стигна Петров и Таня Куртева направи катастрофа, разля се масло по пистата и прекратиха състезанието....Още 1 2 обиколки давах на Петров и филма му щеше да свърши :wink:
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот НРТЕАМ » Нед Мар 14, 2010 18:47

не сте ме разбрали правилно.Не искам да изкарам Пешо национален герой.Идеята беше,че и без да са фалшиви,има доста Лади,които вървят! П.Петров,М.Христов,Д.Стоилов,Д.Качаков и много други.Истината е че фалшивите се броят на пръсти,и както е писал колегата по-горе,се знаят и от време на време профилактично се отварят
ТОВА,КОЕТО НЕ ТЕ УБИВА,ТЕ ПРАВИ ПО-СИЛЕН
0899748061
Аватар
НРТЕАМ
 
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 16:12
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Николай Тодоров

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот Astra_26 » Нед Мар 14, 2010 22:42

rallyboycrazy написа:Здравейте колеги! Омръзна ми да се състезавам с хора които петнят името "състезател", мамейки без да им мигне окото !Всички знаем, че 80% от автомобилите участващи в Х1 са с двигатели 1600 че и над 1600сс, както и тези в Х2 са с ДВГ над 1600сс. Всички Лади дето са уж до 1400сс са с модифицирани 1600ДВГ. Тази година най-вероятно броя на некоректните ще се допълни с няколко корсички от N2, които както са си 1600 ще се напишат в Х1. В Х2 пък процента е по-малък, но пак е около 50% измамници. Колко хондички са с мотори на интегра1.8 , колко други са 2000сс а ? :P При Х3 пак колко са с мотори 2.2, 2.3 и нагоре ????????? Колеги да бъдем честни !!!!!!!!! Дайте предложения как да се справим с измамите ! Аз предлагам първите трима във всеки клас и всяко състезание да бъдат проверявани за работния обем на двигателя, както и стриктно да се следи спазването на минималното тегло !


Тоя пич или не е ходил по състезания от 2003-та насам, или си е чиста проба параноик. Къде ги видя толкова фалшиви коли, незнам? Тази ера отдавна е в историята, а и няма нищо по-тъпо да лъжеш хора, които винаги са готови да ти помогнат. Дори и да са ти пряка конкуренция. Всички в различните дисциплини се познаваме толкова добре, че направо ми става смешно от такива твърдения. Не можеш да излъжеш приятел - просто не е редно.
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот banderkata » Пон Мар 15, 2010 00:09

Не виждам специално за Х 1 и х 2 какав ви е проблема с фълшивите.Като фалшивите нямат допирателна с истинските.Та кво ви пречеха фалшивите викаш ????????
Аватар
banderkata
 
Мнения: 50
Регистриран на: Вто Авг 21, 2007 00:02
Местоположение: София
Име: Антон Христов Пепелджийски

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот ispo » Пон Мар 15, 2010 18:37

Даже и Р.Петров го отвориха на Мадан 2009 на Рали-Кроса ама какво......
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Re: Да спрем измамите в "Х"-овете

Мнениеот rallyboycrazy » Пон Мар 15, 2010 20:08

Колеги, искам да се ИЗВИНЯ на всички ВАС! Истината е че от времето на ментаците не сам се състезавал ! Моля Ви за извинение и се радвам че се защитавате и нештата са се променили. Извинявам се и на колегата открехнал ме за форума и предоставил ми техниката си за ползване без да знае кви ги върша в състояние на лоши спомени и разочарование. Предлагам да смятаме темата за приключена. Успех на всички честни спортсмени!
rallyboycrazy
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 08:38

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта