Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

Мнениеот kiko » Чет Яну 14, 2010 22:09

Трябва да се търсят разговори и подкрепа от хора,които не са в гилдията на пилотите.Има много хора като Чубриков или пък Дилян Попов,Владо Илиев,Дунев и тн. ,които имат авторитет по света,имат и желание този спорт да съществува у нас.Именно такива хора трябва да подкрепят пилотите в тяхното желание за съживяване на спорта.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

Мнениеот mi6anin » Чет Яну 14, 2010 22:54

Ако не се лъжа точно Бончо Дунев се опита да вземе властта от старците преди няколко години, но не успя. Надявам се сега, когато вече има асоциация на състезателите, те де постигнат успех, защото автомобилния спорт в България наистина има нужда от промяна.
Никога не карай със скорост по-висока, от тази, която може да развие твоят ангел-хранител

21:15 С вратите напред в завоя
22:00 С краката напред в спешното
Аватар
mi6anin
 
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Яну 14, 2010 21:40
Местоположение: Варна
Име: Михран Артюнов

Re: Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

Мнениеот kiko » Чет Яну 14, 2010 23:13

Истината е,че в българския автомобилен спорт има две изявени имена - Чубриков и Янакиев старши.Нещата стоят така,че в момента от едната страна има недоволни,а от другата седи Янакиев и сие.Аз си мисля,че имам няколко варианта от цялата история.Или се стига до някакво споразумение с Янакиев,или се разчита на подкрепа на Чубриков,което автоматически води до известни дивиденти от чужбина,които ще са от огромно значение за прехода който очакваме или се прави силна коалиция от известни имена и се започва едно голямо и трудно градене и доказване пред света.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

Мнениеот BradurS » Пет Яну 15, 2010 02:20

Малко да съм в опозиция. Защо не избрахте Бончо Дунев преди 4 години? Той Янакиев не си идва на власт ей така. Той е избиран. Не че го подкрепям. Просто ми е интересно.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

Мнениеот kiko » Пет Яну 15, 2010 08:03

Защото нещата са подредени така,че гласове дават АСК-а,а не пилоти :wink: .Реално погледнато,колкото и тъпо да звучи,всеки един може да стане председател.Просто вади една кошница пари,регистрира Н брой АСК-а и е готов :wink:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

Мнениеот BradurS » Пет Яну 15, 2010 13:43

Да живее комуниЗЪма. Ама ми звучи доста наивно така. Няма ли малко контрол над тея АСК като не извършват никаква дейност каква АСК-та са :shock:
Ма то кой да се занимава...кви глупости и аз говоря.
Къде ще е събранието на АДАС ?
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

Мнениеот Андрей Стефанов » Пет Яну 15, 2010 13:47

BradurS написа:Да живее комуниЗЪма. Ама ми звучи доста наивно така. Няма ли малко контрол над тея АСК като не извършват никаква дейност каква АСК-та са :shock:
Ма то кой да се занимава...кви глупости и аз говоря.
Къде ще е събранието на АДАС ?

Велико Търново!
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

Мнениеот dobo » Пет Яну 15, 2010 14:13

в търново ама каде
dobo
 
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 23:49
Име: Dobromir Hristov

Re: Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

Мнениеот speedline » Пет Яну 15, 2010 15:17

30 януари 2010г - 10:00 часа - хотел "Рачев Болярски" гр. Велико Търново. В него миналия януари бе учредена Асоциацията.
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Re: Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

Мнениеот AlexBlagoev » Пет Яну 15, 2010 17:46

Здравейте, казвам се Александър Благоев на 26г. БИВШ автомобилен състезател. Казвам бивш, защото не желая да имам нищо общо с нашата ПЕДЕРАЦИЯ. За пръв път пиша в този форум и забелязвам че се повтарят едни и същи неща: как искаме да махнем федерацията, как не искаме спорта да се управлява от старчоци които ходят с памперси, защото като се напият се напикават и хора които не се интересуват от новостите в този спорт, и са толкова далеч от истината. Един от Вас писа отностно Бончо Дунев и опита му да свали това управление! Да така е имаше такова на което присъствах и аз като действащ състезател. За съжаление това не стана и ще Вии кажа защо: на срещата всички състезатели си говорихме как ще ги махнем и ще сложим хора които милеят за спорта, но по време на гласуването се оказа че тези които най - много говориха вдигаха ръчички като малки к..ви за к.р, зная че съм доста циничен но вече не ми се слушат такива неща!
Това нещо продължава с години и наистина ми писна, и от състезателите, и от федерацията за това спрях да карам. Отдавна говоря че ако наистина на всички състезатели им е писнало от това управление спокойно можеха да бойкотират един старт от шампионата като масово не подадът заявки за участие!!! Пък да видим какво ще стане! Но няма как нали сме си кифли и обичаме да си траем.
Ето и един друг много важен проблем: КОЙ ЩЕ УПРАВЛЯВА ТАЗИ ФЕДЕРАЦИЯ КАТО НИЕ ЩЕ СЕ ИЗБИЕМ ЗА ПРЕЗИДЕНТСИЯ ПОСТ!!!
Аватар
AlexBlagoev
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Яну 15, 2010 17:27

Re: Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

Мнениеот BradurS » Пет Яну 15, 2010 20:14

Определено решението не е метеж. Тая година му изтича мандата на Янакиев и ще го истраем. Само да не стане като с БСП и ГЕРБ....затова ми се иска от сега да се решат всички проблеми (или част от тях) преди да е започнал шампионата и от друга страна да се помисли за някой можещ, милеещ за спорта човек (екип).
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

Мнениеот Joro.s » Пет Яну 15, 2010 20:51

AlexBlagoev написа:Здравейте, казвам се Александър Благоев на 26г. БИВШ автомобилен състезател. Казвам бивш, защото не желая да имам нищо общо с нашата ПЕДЕРАЦИЯ. За пръв път пиша в този форум и забелязвам че се повтарят едни и същи неща: как искаме да махнем федерацията, как не искаме спорта да се управлява от старчоци които ходят с памперси, защото като се напият се напикават и хора които не се интересуват от новостите в този спорт, и са толкова далеч от истината. Един от Вас писа отностно Бончо Дунев и опита му да свали това управление! Да така е имаше такова на което присъствах и аз като действащ състезател. За съжаление това не стана и ще Вии кажа защо: на срещата всички състезатели си говорихме как ще ги махнем и ще сложим хора които милеят за спорта, но по време на гласуването се оказа че тези които най - много говориха вдигаха ръчички като малки к..ви за к.р, зная че съм доста циничен но вече не ми се слушат такива неща!
Това нещо продължава с години и наистина ми писна, и от състезателите, и от федерацията за това спрях да карам. Отдавна говоря че ако наистина на всички състезатели им е писнало от това управление спокойно можеха да бойкотират един старт от шампионата като масово не подадът заявки за участие!!! Пък да видим какво ще стане! Но няма как нали сме си кифли и обичаме да си траем.
Ето и един друг много важен проблем: КОЙ ЩЕ УПРАВЛЯВА ТАЗИ ФЕДЕРАЦИЯ КАТО НИЕ ЩЕ СЕ ИЗБИЕМ ЗА ПРЕЗИДЕНТСИЯ ПОСТ!!!



Мнение, което напълно подкрепям. Аз също бих гласувал "ЗА" сваляне на сегашното ръководство и то с двете ръце... Но имам малко неясноти.И тъй като явно г-н Иван Шопов е "еиднственият" легитимен представител на АДАС във форума, искам да го попитам:
1. Г-н Шопов, чий кандидатури ще бъдат издигнати за нов председател на БФАС? Моля, отговорете ми с конкретни имена.
2. Каква е стратегията за управлението на БФАС след евентуалното връчване на мандат на нов председател и управителен съвет?
3. Ще обезпечите ли провеждане на всички състезания от календара?
4. Ще гарантирате ли провеждането на всички кръгове от европейски шампионати, провеждащи се в България?
5. Ще гарантирате ли, че за Рали България 2010 ще осигурите достатъчно хора и ще се справите с организацията на състезание от такъв ранг?

Едва ли ще можете да ми отговорите на последния въпрос, тъй като нямате нищо общо с ралитата, както и с организацията и реализацията на толкова мащабни проекти, каквито са състезанията от WRC. А да оставите сегашното ръководство, както предложи някой по-горе и да им отнемете мандата три дни след Рали България би било проява на слабост и неувереност. Колко състезания сте организирали лично вие, г-н Шопов? Нямам нищо против Вас или който и да било от АДАС. Но ето че според Вас слушаме само празни приказки от страна на БФАС - добре, подкрепям Ви. Но каква е гаранцията, че приказките, които Вие ми говорите са по - различни? Какво ще ме накара да гласувам за Вас? Прочувствените ви коментари тук във форума и разпалените ви коментари по състезанията започнаха да ми приличат на рекламите от WS teleshop от 90-те години. Но вече сме 2010 и когато ства дума за автомобилния спорт, който аз определено обичам, няма да повярвам само на думите Ви. Затова са по - горните въпроси. Затова моля за компетентното Ви мнение.

С уважение,
Жоро. С
Аватар
Joro.s
 
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Окт 28, 2009 17:58

Re: Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

Мнениеот stanislav1 » Пет Яну 15, 2010 21:36

Г-н Жоро С.,а вие кой сте?Браво страхотни въпроси сте задали,но защо с този ироничен тон?
stanislav1
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Апр 29, 2009 23:42
Местоположение: Варна
Име: Станислав Узунов

Re: Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

Мнениеот kiko » Пет Яну 15, 2010 21:44

Наистина са добри въпросите.Напълно нормални с оглед задачата,която са си поставили АДАС.За това по-горе писах,че трябва да предстоят много разговори с хора от всякакъв калибър.Ето това са въпроси от към пидерацията.На първи февруари подобни въпроси ще полетат и от медиите.Няма да е лесно.Много,много разговори предстоят.Колелото се завъртя,въпроса е да не го спрат разни мишоци в последния момент,когато трябва да се вдига ръката.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Общо Събрание на АДАС - 30.01.2010г.

Мнениеот Joro.s » Пет Яну 15, 2010 22:00

stanislav1 написа:Г-н Жоро С.,а вие кой сте?Браво страхотни въпроси сте задали,но защо с този ироничен тон?


Казвам се Жоро Стоянов. А до това кой съм - един човек, който иска да пита знаещите. Един човек, който ще подкрепи можещите. И един човек, който е изслушал много такива приказки до сега, но файда от тях не е видял. Аз искам конкретна и ясна стратегия. Федерацията има голяма вина за някои от случващите се неща, но вина имат и много от хората, които имат право на глас! Защо ръководството на федерацията не беше сменено на предишното отчетно - изборно събрание? Аз съм доста близо до спорта от десет години. От тогава непрекъснато слушам колко е зле управлението, епитети относно членовете му... и нищо повече. Общо взето кучетата си лаят, керванът си върви. Но май се получи така, че керванът се състои от кучетата, които лаят :!: Именно затова мнението ми е в иронично - саркастичен тон, като искам да отбележа, че нямам за цел да засегна когото и да било... Вече излизам доста извън темата, нека модераторите да изтрият поста, ако решат, че е необходимо.
Аватар
Joro.s
 
Мнения: 11
Регистриран на: Сря Окт 28, 2009 17:58

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта

cron