Феновете на Драг Рейсинга насочват вниманието си и към ...

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Феновете на Драг Рейсинга насочват вниманието си и към ...

Мнениеот dreamtech » Вто Сеп 13, 2005 10:45

:D Феновете на Драг Рейсинга насочват вниманието си и към
Планинския и Рали шампионата в България.
http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=20206
dreamtech
 
Мнения: 230
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:54
Местоположение: Габрово
Име: Илко Ангелов

Мнениеот K_Power » Сря Сеп 14, 2005 13:31

Абе Драг-а какво съсетзание е въобще, толкоо тъпо нешо не съм виждал, хубаво да си имаш добжра кола и да ходиш на зелетата да им взимаш парите и да си тестваш колата.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот 3dfx » Сря Сеп 14, 2005 19:23

K_Power написа:Абе Драг-а какво съсетзание е въобще


Всеки с възможностите си! :wink:
Аватар
3dfx
 
Мнения: 98
Регистриран на: Съб Юли 30, 2005 17:58
Местоположение: Пловдив
Име: Слав Ландов

Мнениеот littleredaudi » Сря Сеп 14, 2005 19:28

Бе нещо не им взимат на зелките парите :lol: :lol: :lol: Между другото и Тихомир Златков имаше участие там пък не победи.А хората оттатък океана доста сериозно се занимават с това!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот Lubo » Сря Сеп 14, 2005 19:40

Две различни концепсии са ралитата и драгка,единствено общо е любовта към скоростите.

Иначе,май Тихомир никой не го е бил :wink: ,Цецо единия път е спечелил,а втория-загубил :?

Аз не се интересувам,но доста народ ходят по тея мероприятия.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот littleredaudi » Сря Сеп 14, 2005 21:35

Ми и аз ходя та знам че Тихомир не спечели. Та сигурно ще да е паднал от некоя кола а? :wink: Но пък как караше!!!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот K_Power » Чет Сеп 15, 2005 01:43

С Форда ли е бил? И моля те кажи ми, хората отвъд океана, викат пътна помощ щото са спукали гума, какво майсторство има толкова в драг рейсинга, освен правеното на колите. А на всички ни е известно, че по-добрите изпълнения на Божурище са правени от няклолко човека в София и ако трябва да сме по-точни повечето са от Орландовци и са в националният шампионат с едно или повече задължения. Според мен сериозно с драг рейсинг се занимават такива хора, които в истинския автомобилен спорт не могат да пробият. Аз познавам човек, който ходи на Божурище, чат пат, за да пробва как си е направил колата, за сведение, винено червено, 306 С... нататъка го знаете:lol:

П.С. И какво съвпадение, той е от Орландовци и е бивш механик на шампиона от 2004 и 2003. :lol: :lol:
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот littleredaudi » Пет Сеп 16, 2005 21:46

Не си много прав! Да Тихомир беше с Форда. По отношение на пробиването тези дисциплини са много различни!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот K_Power » Пет Сеп 16, 2005 21:49

Да, наистина, нямат нищо общо, едното е красиво, а другото не се обиждай, това ми е мнението е грозно. Един катос е опита да влезне в националния шампионат и като не може да направи нищо там, разбира се каква друга алтернатива има освен драг състезания.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот littleredaudi » Пет Сеп 16, 2005 22:05

Виж не се обиждам! Ходя защото има страхотно направени коли! Все нещо ще се научи. Виж Ники Златков ходи Цветан Илиев също Мичкин и той .Е все пак мисля че тия имена са ти познати :wink:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот K_Power » Пет Сеп 16, 2005 22:09

Много познати са ми, но Ники Златков от там си лапа кинти и на него с извинение му е през оная работа дали е интересно или не. Мичкин и Цецо хитрецо ходят явно за кеф или за ташака. Но се замисли и друго, защо Митко, Крум, Ясен не ходят. За Тихомир се бях много учудил, за мен той е най-добрият Български пилот за всички времена.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот littleredaudi » Пет Сеп 16, 2005 22:16

Не знам колега! Мичкин там общо взето разсипа доста хора! Тихомир ако колата му беше по -подходяща и той щеше да разплаче доста народ! Колите които са там са правени или имат участие от механицити на хората дето споменаваш! Не искам да те убеждавам да гледаш драг просто виж хората дето знаят да правят коли и да ги карат са малко и явно накъдето и да се обърниш все на некой от тях ще попаднеш!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот K_Power » Съб Сеп 17, 2005 10:13

Е да батенце, ма и от там се правят кинти. Бих отишъл да гледам няколко пъти, аз съм в банкя, на мен ми е доста близко, но никога не бих ги следил освен ако няма някой механик или пилот който познавам.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот LAADRACINGTEAM » Съб Сеп 17, 2005 15:26

Дружина нещата са много ама много прости.И аз сам на мнение че да можеш да вкарваш как трябва скоростите и да имаш пари да правиш мотор(и по точно да ти го направат)не е много големо майсторство но всеки с вкуса си.А Мичкина и Цецо освен за кеф ходат и за още една причина-наградите(говоря за състезанията а не за норманото си пускане)защото за второто си място на последното състезание Мичкина със сигурност е взел повече награди отколкото за която и да е писта или планинско.Просто в България няма никав смисъл вече от тия състезания освен да си правиш кефа.Незнам дали някой знае случея за Ники златков преди години дето немога да се сета на кое състезание беше взел награда тенекия сирене и още нещо.Е от тва по голем срам нема просто.Друго вече незнам какво да кажа.Незнам само зщо мутрите не почнат да си перат парите в автомобилния спорт освен в тоя скапан футбол.Иначе чесно да ви кажа на последното състезания на Божурище бях и видях просто един майтап-никой от клас А освен тия клоуни с НИТРОТО неможаха да бият нито Цецо а пък дане говорим за Мичкина.Така че Орландовци освен в шампионата и в драг състезанията се доказа като нещо недостижимо за бързите голфове и бързите Астри:))))))
LAADRACINGTEAM
 
Мнения: 37
Регистриран на: Съб Авг 20, 2005 20:57


Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 29 госта

cron