motorsport.bg - новата медия

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

motorsport.bg - новата медия

Мнениеот active » Съб Мар 28, 2009 00:59

Изображение
Motorsport.bg е една нова медия, която стартираме като група ентусиасти, чиято основна цел е популяризирането на моторните спортове в България и това да дава винаги точна и своевременна информация за събитията в моторния живот в рамките на нашата страна. Искаме да допринесем за това различните разновидности моторни спортове да намерят общ подиум и да си подадат ръка, като така разширим кръга на техните почитатели и им дадем нова популярност.

Така на една обща сцена ние целим да представим събитията от няколко автомобилни спорта: рали и пистов шампионат, планинско, драг, дрифтинг, автокрос, раликрос, WRC, WTCC. Целта ни е след време да успеем да покрием всички моторни спортове в рамките на България и тези, в които има българско участие – мотоциклетизъм, офроуд, картинг и други.
Motorsport.bg е една некомерсиална идея, зад която застава целия ни екип - защото всички сме силно свързани с автомобилизма и смятаме, че можем да допринесем за това да достигне до повече хора.

Залагаме основно на това винаги да бъдем в горещите точки, да предлагаме на аудиторията си моментална информация от мястото на събитието, както и на атрактивен иновативен дизайн, богата галерия и видео материали. Календарът ни има за цел да обедини на едно място всички събития от моторните спортове, както и детайли за тях. В сайта освен новостите в българския автомобилен спорт ще откриете и разнообразна техническа информация, специализирана в сферата на спортните автомобили, описание на различни български и чуждестранни проекти, спецификации на известни състезателни автомобили, множество книги, правилници, ръководства, софтуер. На настоящите и бъдещи пилоти предлагаме и специализиран модул за обяви на състезателни автомобили, тунинговани (модифицирани) автомобили, части за тях и екипировка за състезания.

Ще разчитаме на партньорство от всички страни и на добрата комуникация както с отборите и техните екипи, така и с останалите медии.
Също така всеки запален почитател на моторните спортове може да се включи в развитието на сайта като използва формата за писане на статии и ни изпрати интересни материали и /или снимки, които ще публикуваме.
Започваме този проект с много ентусиазъм и идеи, с надеждата така да достигнем до широка аудитория и да запалим пламъчето и у по-умерените привърженици на спорта. Ще се радваме, ако той достигне и до Вас и разбира се, приемаме критики и предложения на [email protected].

Екипа на motorsport.bg
Изображение
active
 
Мнения: 109
Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 17:11
Име: Даниел Стоянов

Re: motorsport.bg - новата медия

Мнениеот lancia_hf » Съб Мар 28, 2009 01:47

Браво! :D
Сайта ми хареса. Малко трудно зарежда,но и аз не се славя с най-бързия интернет. :D
Но иначе това с "Алекс в Изповедалнята" :D ми хареса определено. Така феновете много по-близки ще чустват пилотите. Следващата стъпка е ,може би,разговор/диалог/ между фенове и състезатели/сигурно за това са коментарите/. И сигурно не случайно тръгвате с Алекс - нещо "европейско"/цивилизовано/ се загатва.
Download секцията също мисля,че ще спомогне за по-голямото разбиране/сближаване/ на феновете към спорта.
Успех! :D
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Re: motorsport.bg - новата медия

Мнениеот trouble » Съб Мар 28, 2009 11:02

Чудесен сайт! Успех.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: motorsport.bg - новата медия

Мнениеот Chavo » Съб Мар 28, 2009 11:41

Добър сайт, който тепърва ще се развива. Допадна ми дизайна, а също така, че този сайт се различава от другите подобни и ще има конкуренция, но тя ще е в положителна насока, нещата ще се допълват с появата на още едно такова място за новини.
Иначе на мен ми го отвори много бързо сайта. :D Успех и "дълъг живот" на сайта, това е.
Chavo
 
Мнения: 270
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 16:20
Име: няма такова

Re: motorsport.bg - новата медия

Мнениеот ivozet » Съб Мар 28, 2009 12:59

Поздравления!

Да ни радвате само с хувави новини!
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: motorsport.bg - новата медия

Мнениеот bat_jori » Съб Мар 28, 2009 14:46

Поздравления,чудесен сайт -адски добро начало,като включите на по -голяма предавка какво ли ще е не ми се мисли. :D
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: motorsport.bg - новата медия

Мнениеот DAKATA_RACING » Съб Мар 28, 2009 16:10

Сайта е чудесен. :D Много успехи ви пожелавам занапред
-=RACING FOR KOSTENETZ=-
Аватар
DAKATA_RACING
 
Мнения: 290
Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 10:24
Местоположение: КОСТЕНЕЦ
Име: Йордан Копаранов

Re: motorsport.bg - новата медия

Мнениеот bobi_racing » Нед Мар 29, 2009 18:56

БРАВО, чудесен сайт :D Пожелавам ви успехи занапред :D
Аватар
bobi_racing
 
Мнения: 223
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 21:55
Местоположение: ЯМБОЛ skype: bobi_wrc
Име: Боян Христов

Re: motorsport.bg - новата медия

Мнениеот PROSPEED motorsport » Нед Мар 29, 2009 21:01

Много хубав сайт. Добре е направен, а най - хубавото е, че има експресни новини със снимков материал :D :D . Пожелавам ви успех по нататък :) .
Prestige Rally Team
Аватар
PROSPEED motorsport
 
Мнения: 442
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 19:30
Местоположение: Варна
Име: Борис Иванов

Re: motorsport.bg - новата медия

Мнениеот totanov » Пон Мар 30, 2009 10:04

Много добър сайт.Браво :lol:
totanov
 

Re: motorsport.bg - новата медия

Мнениеот krasio » Чет Апр 02, 2009 23:38

Сайта ви е много добър!Поздравления :D
Аватар
krasio
 
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 03:11
Местоположение: ВАРНА
Име: Красен Косев

Re: motorsport.bg - новата медия

Мнениеот sparco_88 » Пет Апр 03, 2009 09:28

това още един (+) за вси4ки фенове браво сайта е много добър и пожелавам ви успех за напред
Аватар
sparco_88
 
Мнения: 98
Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 14:13
Местоположение: бургас
Име: Тодор Парашкевов

Re: motorsport.bg - новата медия

Мнениеот ivozet » Чет Фев 23, 2012 21:11

Затвориха сергията или при мен не се отваря? :(
http://motorsport.bg/
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: motorsport.bg - новата медия

Мнениеот iwyy » Чет Фев 23, 2012 22:01

И при мен не се отваря :)
Аватар
iwyy
 
Мнения: 19
Регистриран на: Пет Юли 15, 2011 15:42
Местоположение: Балчик
Име: Иво Нейчев

Re: motorsport.bg - новата медия

Мнениеот KrumDonchevFen111 » Вто Мар 06, 2012 19:26

Антивирусната програма ви блокирва сайта защото има троянски кончета вътре :D
Силов и чип тунинг (подготовка на състезателни автомобили), автодиагностика, изработка на състезателни части за автомобили и ролбари. Л.С
KrumDonchevFen111
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пет Фев 24, 2012 22:48
Местоположение: София
Име: Petio Petkov

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron