Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

Мнениеот ceco_rs » Сря Фев 18, 2009 08:06

Мислех да звъня за да проверя да не е някаква печатна грешка , ОТНОВО ! Луда работа ...
ceco_rs
 
Мнения: 113
Регистриран на: Пон Фев 19, 2007 22:35
Местоположение: Русе
Име: Цветомир Цанков

Re: Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

Мнениеот GTI-8V » Сря Фев 18, 2009 09:31

ceco_rs написа:Мислех да звъня за да проверя да не е някаква печатна грешка , ОТНОВО ! Луда работа ...



Ами обади се за да видиме дали е точно така или не....
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

Мнениеот efco » Сря Фев 18, 2009 09:37

Не няма грешка Цецкин питал сЬм и е сьс сигурност няма. Нали знаеш че правото на тьлкуване принадлежи на БФАС а правилното тьлкуване и четенето между редовете е от мен! :lol: by efco :lol:
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

Мнениеот Мартин Сурилов » Сря Фев 18, 2009 09:48

speedline написа:
bai_bradur_ivo написа:
Колкото до това защо някой не ставал член, понеже нямал време да присъства на събранията - ясно и точно упоменато в устава е, че събранията са 3 (три) пъти годишно. Малко несериозно звучи оправдания от типа, че състезател не може да отдели 3-4 часа три пъти в годината за да направи нещата по-лесни. А същевременно има време с дни да се критикува.

Спокойно можеш да замениш "някой" с името ми, без малко да подмина мнението ти. Колко събрания минаха досега за месец и нещо? Аз ги изкарвам към 4 някъде. Няма как със събирания 3 пъти в годината (т.е. от дъжд на вятър) да се решат проблемите ни.
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

Мнениеот GTI-8V » Сря Фев 18, 2009 10:11

Мартин Сурилов написа:
speedline написа:
bai_bradur_ivo написа:
Колко събрания минаха досега за месец и нещо? Аз ги изкарвам към 4 някъде. Няма как със събирания 3 пъти в годината (т.е. от дъжд на вятър) да се решат проблемите ни.


Мартин,

до сега е имало точно следните срещи/сибраниета:

- дракон 1, там се разхда идеята за сдрушението
- дракон 2, планове за да има сдрушение става реалност
- велики търново, среща за учрешдаване на сдрушението, устав, регистрация, членове, формално всичко които е нушно за регистрация на АДАС
- габрово, работна среща, обсашдане на най вашни вапрозите.

Срещите на сдрушението за точно 3 работни на година и то само за гласуването на предлошениета или активна дискусия които не може да се направи по интернет. Обашдане на проблеми, предлошение и други неща най скоро време ще започва да биде направено online в форума на АДАС на които само членове под истинско им име ще имат достъп.

Ако некои наистина смета че няма достатъчно време за да присиства на работни срещи на АДАС има и ресервен вариант. Всеки член може да упълномощи друг член, той може да гласува и/или да направи предлошение от името на този който не може да дойде. Но според мен активната дискусия в новия форум би требвало да е възмошно за всеки
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

Мнениеот Мартин Сурилов » Сря Фев 18, 2009 18:04

GTI-8V написа:
Мартин,

до сега е имало точно следните срещи/сибраниета:

- дракон 1, там се разхда идеята за сдрушението
- дракон 2, планове за да има сдрушение става реалност
- велики търново, среща за учрешдаване на сдрушението, устав, регистрация, членове, формално всичко които е нушно за регистрация на АДАС
- габрово, работна среща, обсашдане на най вашни вапрозите.


Зная.
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

Мнениеот Ferjancz » Нед Фев 22, 2009 00:29

Аз предлагам бегачките да се ограничат до 50-60 км/ч максимум и фед. да приеме правило "всяка свободна събота и неделя , да се кара рали Траянови врата" - тренировчица за "България" ,к'во пък :mrgreen: . Дано някой чужденец, който разбира български не ни чете форума, че ще се спука от смях. :roll: 8) :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

Мнениеот Lubo » Сря Мар 11, 2009 09:10

Позамря темата ми се струва.Много ентусиазъм проявиха нашите пилоти в началото.....дали остана :?: .Как се приема цялата тази дъндания от федерацията?За Вида май са ясни нещата.А за Сърбия ?
Имам и други въпросчета,ама ми се ще да разбера дали ще има някакви резултати от всичките положителни предложения до момента :wink:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

Мнениеот ifcho » Сря Мар 11, 2009 20:07

Ами вече можеш да питаш и във форума на АДАС - http://www.adas.bg/forum
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

Мнениеот yayaya1971 » Нед Май 10, 2009 03:15

Lubo написа:Позамря темата ми се струва.Много ентусиазъм проявиха нашите пилоти в началото.....дали остана :?: .Как се приема цялата тази дъндания от федерацията?За Вида май са ясни нещата.А за Сърбия ?
Имам и други въпросчета,ама ми се ще да разбера дали ще има някакви резултати от всичките положителни предложения до момента :wink:

АМИ ЕНУСИАЗМА СИ ЗАМИНА _ТО МАЙ И ПАРИТЕ ОТ ЧЛЕНСКИЯТ ВНОС СВЪРШИХА И КО ДА ПРАВЯТ? ОСТАНАХА САМО БЛЕДИ СПОМЕНИ ОТ ГОЛЕМИТЕ ПРИКАЗКИ _ И КВО СЯ Я? КАЖЕТЕ Г-ДА ОТ РЪКОВОДСТВОТО КВО ПРАВИТЕ ЗА ХОРАТА КОИТО СИ ПЛАТИХА ЧЛЕНСКИЯТ ВНОС ?ЗАЩО НЕ ОТГОВАРЯТЕ НА ВЪПРОСИТЕ ИМ? ЗАЩО ЛИПСВА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ВАШАТА НАСТОЯЩА ДЕЙНОС В МОМЕНТА(САЙТА ВИ Е ПРАЗЕН)ИЛИ ЧАКАТЕ ПОРЕДНАТА ДАНДАНИЯ ДА ОТЧЕТЕТЕ НЯКАКВА ДЕЙНОСТ?
yayaya1971
 
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Мар 18, 2009 02:30

Re: Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

Мнениеот tsveti » Съб Май 16, 2009 12:09

Доколкото зная, г-н yayaya1971 , Любака от форума не е нито действащ състезател, нито член на Асоциацията...респективно той не е платил членски внос, респективно никой от нас не се чувства длъжен да отговаря на въпросите му!
И понеже точно той е мой добър приятел :wink: , щях да понапиша малко, но след като се появи поредния многознайко, определено се отказах!
Заповядай на следващото Общо събрание, за да разбереш както и за ентусиазма, така и за членския внос на хората (включително и нашия!!!), както и за факта, че НИЕ от РЪКОВОДСТВОТО не се занимаваме САМО с Адас, и ние имаме личен и професионален живот, ела да разбереш колко от тези състезатели били те членове или не, попълниха оценителните листа раздадени им на отделните състезания...и много други и много други нещица.
Поздрави...
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

Мнениеот swrt » Пон Май 25, 2009 13:09

Цвети явно е,че работите.Ама едно питане: точно какво постигнахте от цялата идея.Фен съм,не съм пилот,не знам точно как работите,но реално след две писти,две ралита и две планински какво точно направихте?Не се заяждам,не искам и да използва някой моите писания за заяждане.Просто ми е интересно какво променихте в изминалите състезания.В крайна сметка май идеята беше да помогнете и корегирате състезанията,за да станат по-сигурни и по-атрактивни.От към медийно отношение има известно раздвижване,но то е незначително.
Колкото повече феновете знаят какво правите,толкова повече симпатизанти ще имате,толкова по-сериозно ще ви приемат ВСИЧКИ.
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Re: Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

Мнениеот P.Solberg » Пон Май 25, 2009 13:23

Нека да кажа аз това, на което съм свидетел. Медийното отразяване не е незначително, защото във всеки информационен сайт - БТА, Фокус Спорт, Спортал преди всяко и след всяко състезание има информация какво се е случило. Във вестниците също се появява информация от всяко състезание, в телевизиите има положително отношение към спорта и пускат картина като им се предостави. Относно самите състезания - има много препоръки към организаторите и БФАС, едни от тях ги изпълняват и ефекта се вижда, други явно негативно настроени към организацията АДАС се правят на луди, но това си е за тяхна сметка. Относно ралитата - предложението на рали комисията за промени в Стари Столици се приеха от организаторите и ще има нови "стари" отсечки през тази година. На планинско "Своге" наблюдателя на АДАС обърна внимание на организатора, че щяха да започнат тренировките без линейка. Затова и беше закъснението. Ефект има, разбира се с времето нещата ще се подобряват.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

Мнениеот tsveti » Пон Май 25, 2009 17:20

Така харесаните нощни етапа на Траянови врата, един опит, успешен, за по-атрактивно състезание :D
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Асоциация на Действащите Автомобилни Състезатели-АДАС

Мнениеот Иван Шопов » Пон Авг 10, 2009 13:43

Във форума на АДАС от днес можете свободно да споделите за нарушенията, пропуските и безобразията, на които сте били свидетели по време на някое състезание. Молбата ни е да бъдете ясни, точни, безпристрастни и да подкрепите думите си с конкретни факти и доказателства.
Надяваме се, че по този начин ще успеем заедно да отсеем хората, които имат желание да работят за спорта и развитието му от тези, чиято единствена цел е да позяпат някое състезание отблизо, отчитайки го като свършена работа.
Темата, предвидена за това можете да намерите ТУК, а за да можете да добавите Вашето мнение е нужна регистрация, която отнема минимум време.
Благодаря!
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта

cron