Новите такси и лицензи в БФАС

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот топ4ото » Чет Дек 25, 2008 13:03

затова и не пиша .
топ4ото
 
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Ное 11, 2008 22:26

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот Иван Шопов » Чет Дек 25, 2008 13:25

Много хора искат промени, но нищо не се случва - парадокс.
Много хора имат идеи, но не ги осъществяват - парадокс.
Много хора са силни на маса, във форуми и на лафче, а иначе си траят - парадокс.
Много хора твърдят, че им е писнало и не се ли премине нищо спират със спорта, но не спират - парадокс.
Много хора мрънкат зад гърба на другите, а решат ли че им е изгодно започват да скандират името им - парадокс.
От толкова много парадокси може да последва само един - дори и тези, които усещат и разбират какво и как трябва да се промени и случи си траят и чакат някой вместо тях да го свърши.
Стига парадокси. Весела Коледа на всички!
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот todor hristov » Чет Дек 25, 2008 14:52

Добре,аз в качеството си на фен мога ли да присъствам на срещата,която организирате при Стоилов,г-н Шопов?
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот НРТЕАМ » Чет Дек 25, 2008 16:39

А аз дали ще мога да присъствам,при положение,че карам към АСК,,ФОРД БЪЛГАРИЯ,,при положение,че никой не ме е уведимил,камоли да ме покани
Аватар
НРТЕАМ
 
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 16:12
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Николай Тодоров

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот Иван Шопов » Чет Дек 25, 2008 19:38

И на двата въпроса не трябва да искате отговор от мен. Така или иначе до момента аз нямам информация за никакво събиране.:-)
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот НРТЕАМ » Чет Дек 25, 2008 20:48

Ванка,не искам отговор от теб,просто питам, ако може някой да отговори.Въпреки малкото ни контакти,съм те преценил що за човек си,и повярвай ми,нищо лично.Възхищавам се на такива като теб,защото тази година единствено ти спомена за тези,които отпадаха от пистовата надпревара поради ограничен капацитет на пистата.Е,аз съм точно от този тип пилоти,и се радвам,че изобщо някой се сети за нас.Благодаря ти.Весело прекарване на празниците,успехи догодина-лични,отборни и на всички колеги
Аватар
НРТЕАМ
 
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 16:12
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Николай Тодоров

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот sonny » Пет Дек 26, 2008 23:17

Момци, не се карайте, а сваляйте шапка на Шопа и заставайте рамо до рамо с него и се борете за запазване на това което обичате и давате мило и драго за него. Борете се за свобода на пистата, бъдете единни, бъдете заедно, бъдете приятели на маса и в бокса, и бъдете лоялни съперници на трасето, подайте си ръка и направете така, че следващите, които ще дойдат да карат с вас, да ви понят и да са ви Благодарни. Федерацията я има, без нея нестава, алтернатива като федерация нестава, просто седнете, говорете и се опитайте да ви разберат, ако ли не преврат дет се вика, но си мисля, че ще ви разберат, все пак вие сте тези заради, които съществува Българска Федерация по Автомобилен Спорт, без Вас тя е никой, без нея, вие ще се оправите, но по-трудно, затова заедно на масата и нещата да се оправят, ние феновете искаме честна и приятна битка на пистата, неискаме подмолни заговори, неискаме скандали. :wink:
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот todor hristov » Съб Дек 27, 2008 09:20

Брей,ето я новата месия,сега се търсят апостолите.Факт е обаче,че бая зор ще видят да се преборят с вековната апатия на миряните.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот НРТЕАМ » Съб Дек 27, 2008 16:05

колега,чети внимателно кой какво пише.Откъде ти дойхе на акъла,че имам за цел да се карам с някой :idea:
Аватар
НРТЕАМ
 
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 16:12
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Николай Тодоров

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот plm » Нед Дек 28, 2008 18:11

Чета написаното тук и се смея/усмихвам. Чудя се.
Я вижте разликите в наредбите за 2008 и 2009?
http://www.bfas-bg.org/documents/YearBo ... or_WEB.pdf
Темата е за таксите. После се заговори за група П.
Е, бъркотията е пълна.
Излезнал официалния документ и после ...ама,той не е верен! Очаквайте нов.
Последна промяна plm на Пон Дек 29, 2008 04:36, променена общо 1 път
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот todor hristov » Нед Дек 28, 2008 18:34

Мисля,мисля и направо ме стегна каскета.Тъй ли не можаха да препишат нещо.Тия хиксове да ги бяха кръстили хистори,прототипите-прокари,баре да е ясно кой какъв е от името и с това да се свършва.Одеве си хортувахме с Бояджиев и Георгиев.Единия са го преместили от групата щото имал шпилки, а трябвало да е с болтовете.Как при 80 коли подготвителна и 40 майсторска но планинско е имало контрол,а сега?!Всъщност имам отговор-спортът се напълни с тъпанари и мутри!Жал ми е за тези,които могат.Цитирам Хаус-или си добър или искаш да станеш добър или се отказваш.Тук се мъчим да правим по малко от всичко това.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот plm » Нед Дек 28, 2008 19:05

Бъркотията е пълна, нали?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот todor hristov » Нед Дек 28, 2008 19:45

Знаеш,кои са ми връзките със спорта.Тотално обезверени са!Дори не са прочели годишника.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот GTI-8V » Нед Дек 28, 2008 20:15

От неколко поста вече толално губа ориентация или си други думи, нищо не разбирам вече ....
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот todor hristov » Нед Дек 28, 2008 20:43

Преди 20 години нещата са били по-точни и ясни.Знаеш ли,че за да получиш лиценз се подлагаш на медицински прегледи,дори с велометрия.Караш зонални и някакви други местни ралита.После подготвителна група и накрая майсторска група.Не като сега-100 кинта и ставаш the best of the best of the best.Забравих,че имало и майсторско управление.Караш,паркираш,дори са участвали в надпревари за икономично шофиране.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта