Новите такси и лицензи в БФАС

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот efco » Пет Дек 12, 2008 18:38

Кой как 6те се справи с удвоените такси и лицензи одобрени от БФАС справка; bgnrc.info

клубен лиценз 700лв
пилот лиценз 200лв
такса у4астие 100лв вс. 6ампионати без рали
такса у4астие рали 250лв
такса организатор 1000лв вс.6ампионати без рали
таскса организатор рали 2000лв
такса организатор FIA рали 5100 евро
???????????????????????????????????????????????????????????????????

12+1 планински
8+1 писти
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

БФАС-ПАК ЗАКЛА БЕДНИТЕ ОДБОРИ

Мнениеот Koce_racing » Пет Дек 12, 2008 18:50

Мого съм разочарован лиценз пилот 200лв.лиценз одбор 700лв.такса за участие писти,планнински по 100лв. а те са 9 писти + 12 планински + номерата на бегачката + застраховката+ медицински те става около 4000хл.лв.преди да си помислил да стартираш,кога ще направи за нас нещо БФАС? а не само да иска.
RACING FOR PLOVDIV
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Re: новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот efco » Пет Дек 12, 2008 18:50

efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: БФАС-ПАК ЗАКЛА БЕДНИТЕ ОДБОРИ

Мнениеот tstoikov » Пет Дек 12, 2008 19:21

май от догодина ще си караме бегачките по улиците и в планината.
Аватар
tstoikov
 
Мнения: 66
Регистриран на: Съб Ное 25, 2006 18:34
Местоположение: Varna
Име: Тодор Стойков

Re: БФАС-ПАК ЗАКЛА БЕДНИТЕ ОДБОРИ

Мнениеот VAZ sport » Пет Дек 12, 2008 19:45

tstoikov написа:май от догодина ще си караме бегачките по улиците и в планината.

Май от догодина аматьорските състезания от типа италианско преследване ще станат доста популярни :!: и приоритет за хората с малки бюджети :!:
Знания и опит се трупат с количество натрупани щети. Когато унищожиш всичко ставаш експерт.
http://www.facebook.com/pages/Hillclimb ... 4282809751
http://www.facebook.com/#!/SbirsteinRacingTeam
VAZ sport
 
Мнения: 297
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2007 23:45
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Радко Ботов

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот Sedan » Пет Дек 12, 2008 21:12

Ами бойкотирайте ги бе хора... какви са тея такси, недейте да карате първите няколко състезания и си поставете исканията.Само да сте задружни да не някой да отиде и стартира... незнам ви си знаете най-добре ако е възможно действайте :!:
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот sonny » Пет Дек 12, 2008 22:05

Sedan написа:Ами бойкотирайте ги бе хора... какви са тея такси, недейте да карате първите няколко състезания и си поставете исканията.Само да сте задружни да не някой да отиде и стартира... незнам ви си знаете най-добре ако е възможно действайте :!:

И да некарат целия сезон на федерацията и дреме, даже ще вземе да изкара някой нов закон, а момчетата ко правят като имат договори за спонсорство, какво првят като са дали по една торба пари за коли? Колите да си седят в гаража и да прашасват ли? На всеки му се кара, не за пари, не за федераци, а за собствен кеф. Факт е, че Аматьорските състезания са по-добри, единствено е, че се правят на стари картинг писти и там неможе да се разгърне една кола. Но там пък немогат да карат лицензирани пилоти от БФАС, там немогат да карат коли на които има надпис БФАС.
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот dr.hous » Пет Дек 12, 2008 22:16

е вече могат, ма само да си карат, ей тъи за тренинг
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот efco » Пет Дек 12, 2008 22:27

Не знам как 6те я караме но в свтовна криза цените падат дори се зарадвах 4е пада цената на бензина а то кво стана....... ако вьрвят така не6тата от 99 клуба през 2008г и 470 пилота, през 2009 6те са наполовина да не казвам пьк колко организатори 6те се откажат заради таксата от 1000 лв 60 дни преди сьстезанието. Аз сметнах 4е ми трябват около 4000лв минимум за клубен , няколко пилотски , и таксата за организацията на планинското, това преди сезона ами като по4нат сьстезаниата -таксите после как 6те се пла6тат ???????????????????????????????
Аз май 6те се отказвам скоро! 6те се пробвам в не6то друго!
efco
 
Мнения: 355
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 16:01
Местоположение: Казанльк
Име: Стефан Драганов

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот dr.hous » Пет Дек 12, 2008 23:10

Аз имам предложение! Понеже такса участие ,е увеличена със 100%, БФАС да подсигори и заплати нощувките за състезателите. Да избием и ние чивия малко, че да знаем за какво, ни отиват парите
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот sonny » Пет Дек 12, 2008 23:57

dr.hous написа:Аз имам предложение! Понеже такса участие ,е увеличена със 100%, БФАС да подсигори и заплати нощувките за състезателите. Да избием и ние чивия малко, че да знаем за какво, ни отиват парите

Ентусиаст, БФАС, гледа само да лапа, не д адава или поне не на тези заради които е създадена
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот DeadShot » Съб Дек 13, 2008 00:21

Само бойкот това е начина щото тия зеха да летят много из небесат. :evil: :evil: :evil: :evil:
Аватар
DeadShot
 
Мнения: 36
Регистриран на: Нед Юни 25, 2006 19:35
Местоположение: Габрово

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот vladi_racing » Съб Дек 13, 2008 10:48

Аз събирам от закуски цяла зима да мога да карам през 2009г. и ко ?
Паричките май за 1/2 планински или писти ще свършат...КАКВО ДА ПРАВИМ НИЕ ХОРАТА С МАЛКОТО СРЕДСТВА ??????
Ще ходиме по Италянски преследвания и по Drift Racing Show с Тодор Дунев :D май, май...!!!!!!!
www.bmw-motorsport.com
Аватар
vladi_racing
 
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 21:25
Местоположение: Варна
Име: BMW M3 Power

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот sauber » Съб Дек 13, 2008 12:58

Клубния лиценз - както и да е. Тук може би има и идея да се намили броя на АСК тата :roll:
Така или иначе повечето клубове са с по 4-5-6 пилота, а някой като Ефко рейсинг за клубен лиценз ще събират по 2 лв. и 30 стотинки за да е по равно :lol:
Лицензирането за 200 лева на пилот, също може да се прежали някак си, един път в годината...
Но всичко останало е свинщина :!: :|
Аватар
sauber
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пон Авг 11, 2008 18:13
Местоположение: София

Re: Новите такси и лицензи в БФАС

Мнениеот bobbi » Съб Дек 13, 2008 13:51

Ами какво ще стане ако никой не отиде на годишното награждаване и никой не подаде заявка за подновяване на лиценз за 2009г.?
Аз ще Ви кажа. Ще се ослушват, ослушват и накрая ще кажат : "Господа, май кризата се отрази и на автомобилния спорт в България, затова ние мислейки за вас пилотите направихме всичко по силите си и намалихме таксите с 200%"

Незабравяйте че страната ни е на това положение, защото всички сме ОВЦЕ и докато одисваме на акъла на ПАСТИРИТЕ все ще сме на това положение.

Аз мисля да Ви предложа да направим някаква стачка и да напишем някое друго писънце до нашите така наречени министри и ала бала.....

НЕЗАБРАВЯЙТЕ ЧЕ АКО НАС ПИЛОТИТЕ И КЛУБОВЕТЕ ГИ НЯМА, БФАС ЩЕ СЕ ЗАНИМАВА С ОРЪНЖЕРИИ ЗА КРАСТАВИЦИ А НЕ С АВТОМОБИЛЕН СПОРТ!!!!!
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта

cron