Интересно

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот sastezatelia » Вто Авг 09, 2005 11:22

1.Относно дозареждането на гориво извън извън сервизната зона!
Баща ми говори лично с г-н Владо Илиев и той му каза че специално е поканил Гераджиев-старши за да му покаже че няма как да се сипе гориво без специален шланг.
2.Аз също не виждам нито едно име било то на отбор или пилот.
3.За Илия Царски-бил отпаднал заради лошите отсечки.Ми аз до колкото отпадна заради спукан картер.Добре може и от отсечките да е,ама защо само той спука картер и никой,или неговия Абарт е с най-слабата скара ли какво.
Нека първо тези отбори и пилоти се обосноват да покажат доказателства и тогава да обвиняват в каквото и да било.Немога да разбера каква е тази завист насочена към Митко.Ама то нали знаете на кои им завиждат най-много.НА НАЙ-ДОБРИТЕ!!!
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот PAS_RALLY » Вто Авг 09, 2005 14:15

чак на най добрите :? ама наистина от каде толкова клубове за да има клуб аз знам че трябва да има по два екипажа все едно имаме над 100 коли в шампионата ни :lol: де да беше така
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот Markko » Вто Авг 09, 2005 15:39

sastezatelia написа:1.Относно дозареждането на гориво извън извън сервизната зона!
Баща ми говори лично с г-н Владо Илиев и той му каза че специално е поканил Гераджиев-старши за да му покаже че няма как да се сипе гориво без специален шланг.
2.Аз също не виждам нито едно име било то на отбор или пилот.
3.За Илия Царски-бил отпаднал заради лошите отсечки.Ми аз до колкото отпадна заради спукан картер.Добре може и от отсечките да е,ама защо само той спука картер и никой,или неговия Абарт е с най-слабата скара ли какво.
Нека първо тези отбори и пилоти се обосноват да покажат доказателства и тогава да обвиняват в каквото и да било.Немога да разбера каква е тази завист насочена към Митко.Ама то нали знаете на кои им завиждат най-много.НА НАЙ-ДОБРИТЕ!!!

1. Добре, че са кланът Илиеви, че и Гераджиеви да разберат как да си дозареждат двете Мицубишита с гориво! Какво биха правили иначе, когато резервоарите им се изпразнят!? Трябва да са им благодарни до живот!
2. Не си ти човека, който трябва да знае имената на протестиращите отбори и пилоти, но бъди сигурен, че който трябва ги знае.
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот P.Solberg » Вто Авг 09, 2005 20:10

Всички тези декларации са пълна измишльотина и съвсем скоро ще видите за какво става дума. Никой от водещите пилоти не се е подписъл - Дончев, Попов, Козлеков, Танев и т.н.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот K_Power » Вто Авг 09, 2005 20:14

А пък ти Марко не си човека, който ще казва кой какво трябва да знае.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Lubo » Вто Авг 09, 2005 21:45

Не знам,но нещо ми намирисва.Един месец след края на ралито.....,няма имена.......,ебе май нищо няма да излезе.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот littleredaudi » Вто Авг 09, 2005 21:50

Че какво очаквате да излезе? Кой командва в тая федерация?
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот Ferjancz » Сря Авг 10, 2005 10:51

не мога да разбера какво спекулирате около тези имена! като толкова искате да видите кой се е подписал свържете се с човека, който е написл тази декларация и ще видите подписи и имена! пак се направи спор с кавги от една статия! а що се оптнася до Царски , не му е най-слаба скарата просто , акто е спукал гума и е карал по джанта между картера и скарата е влязъл камък! след това минавайки през дупка скарата се удря в пътя и съответно въпросният камък пробива картера!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта

cron