Доволни ли сте от сезон 2008

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Доволни ли сте от сезон 2008

Мнениеот rafa90 » Нед Окт 19, 2008 15:02

Очаквам да споделите вашите мнения , чувства и настроение след сезон 2008 :) :)
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Доволни ли сте от сезон 2008

Мнениеот prospeed-motul » Нед Окт 19, 2008 16:59

страхотно каране на митко беше голям тактик а крум много натискаше 8)
prospeed-motul
 
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Окт 19, 2008 16:51

Re: Доволни ли сте от сезон 2008

Мнениеот bat_jori » Нед Окт 19, 2008 17:17

prospeed-motul написа:страхотно каране на митко беше голям тактик а крум много натискаше 8)

субарото го скъса от натискане
:D
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Доволни ли сте от сезон 2008

Мнениеот stan^wrc » Нед Окт 19, 2008 18:08

Аз съм много доволен от сезон 2008.Това беше един успешен изпълнен с много вълнения и незабравими моменти сезон. В рали шампионата наблюдавахме един от най-интересните битки за последните години,много расови автомобили управлявани от класни пилоти.А и в останалите дисциплини борбата беше много вълнуваща.Мисля че този сезон бе един от най-силните от страна на автомобили. :D :D :D :D
Аватар
stan^wrc
 
Мнения: 209
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 15:02
Местоположение: targovishte
Име: stanimir ivanov

Re: Доволни ли сте от сезон 2008

Мнениеот kiko » Нед Окт 19, 2008 19:25

Пълно падение в ралитата.Факта,че имаше ралита с по 12-на коли е показателен.Винаги ще има един тактик и двама натискащи за челото.Дали ще са Илиев,Дончев или Попов,или пък Исаев,Гьошев или Стайков няма значение.
В планинските и пистите неочакван висок интерес,но май не толкова неочакван е в момента като се замисля.
Падението е безмилостно жестоко.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Доволни ли сте от сезон 2008

Мнениеот todor hristov » Нед Окт 19, 2008 20:45

Освен с появата на Пежото на Крум,откъм автомобили-жив,зян.Много планински и за какво-накрая по 20 мохикана на състезание.Ралита-като трасета,публика-ок.Участие на българи-прилично.Много сме зле откъм международно присъствие.Писти,т.е.шосета-участие-супер,трасета-направо ме е срам.Предложения-нека федерацията най-накрая пусне едно,две ралита на сняг,та да видим кой го може.Поканете като почетни гости имена от рали спорта.Младите пилоти трябва да имат пример.Поканете и действащи звезди от рали спорта.Софрите поне ги можем.Макадам не е лоша дума.Не може федерацията да има стратегия само за рали България.Почнах да свиквам и с мисълта,че Янакиев-старши е пожизнен шеф.Моля,по-добре Янакиев-младши да стане председател,поне мисли по-бързо от татко си(все пак е рали пилот,а там ляво,дясно следват бързо).От толкова много планински,някои пилоти забравиха откъде са.Пет,шест състезания са напълно достатъчни.Дайте им по някой лев награден фонд на момчетата,поне да си покрият разходите.Писти-позлатете Христо Стоилов-Дракон,че ако я няма тази писта сме ниво Централна Африка.Тва на Бургас било кросарско трасе направо,бе!Ще изтрепете пилоти и публика.Три шосета Русе,Дракон1,2 и Стара Загора стигат.Молба към техническата комисия:бъдете справедливи с пилотите,защото в края на краищата те са ваши работодатели.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re:Мнение по темата" Доволни ли сте от сезон 2008"

Мнениеот Kairo_SWRT » Нед Окт 19, 2008 20:57

Аз моята гледна точка я представих чрез темата си "сезон 2008 през погледа на Kairo_SWRT".Незная дали сте я чели ама аз там изразих основно вижданията си.
С опасение да не се повторя ще кажа,че за мен Рали шампионата беше добър(разбира се не един от наи-интересните, имаше какво да се желае още),но все пак горе-долу на мен ми хареса.
За мен тоя шампионат бе подвластен на силни дебюти,което ме радва и ме обнадеждава! :D
За мен Цвети се вписа много силно в дисциплината "Рали",добър дебют направи, за което заслужава само адмирации момичето,а знаем колко е трудно и колко е неблагодарен тоя спорт.Дано се пребори догодина и успее да стегне автомобил за да се развива.Желая и успех в това начинание!!! :arrow:
Силен дебют направи и Мануела Костадинова на Рали "Твърдица"(последния кръг от рали шампионата).Евала и на нея!!!
Положителното, което аз видях този сезон е ,че нашия рали шампионат има голямо бъдеще в лицето на Пламен Стайков,Тодор Славов,Петър Гьошев,Игнат Исаев като мен лично много ме яд ,че последните двама не направиха цял сезон.Други пилоти ,които са достойни за бъдещтето на този спорт са: Иван Ганчев,Боби Григоров,Ицо Геров,Николай Диков и три сливенски екипажа на (Христо Христов,Щилян Тенчев и Стоян Мечков).
За жалост тоя сезон бе съпътстван с доста абсурдни съдийски решения и много грешки от страна на това съсловие в този спорт,но това е една друга тема на разговор ,която е много обширна и ,която не искам да почвам,но просто ума ми не го побира как може с всяка изминала година да се задълбочават тия грешки при условие че тоя спорт се развива прогресивно с високи темпове.!!!Както и да е.....
Относно това,което е казано по горе,че Митко бил тактик,а Крум настъпвал след него,много не съм съгласен.Митко си имаше късмета, че Крум започна сезона със Subaru-то,което за мен не беше разработено много добре от Tommi Makinen и заради ,което Крум загуби половин сезон.Иначе пълна хегемония на Крум и Стойко за мен,страшно много се радвам за тях понеже съм им превърженик и не го крия.Втората част на сезона си беше доминираща от Крум.
От страна на другите дисциплини:"Писта"и "Планинско" си имаше до някъде интрига,която отшумя във втората половина на сезона.Единсвено днес имаше интрига,на която бях свидетел в Бургас на едноименатта писта.Разбира се направиха я от най-големия клас "N".Поздравления за новия шампион Боби Борисов,който въпреки катастрофата се бори до край и беше адски борбен и не на последно място адмирации за Ники Кискинов за спортсменството.Ще гледам да побликувам снимки във форума от днешната писта"Бургас".
Аватар
Kairo_SWRT
 
Мнения: 74
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 23:01
Име: Иван Кайраков

Re: Доволни ли сте от сезон 2008

Мнениеот rafa90 » Нед Окт 19, 2008 21:17

От това , което гледах аз , а именно Писта В.Търново , Рали Сливен , Рали Твърдица , Планинско "Българка" ... организация - трагична освен на писта В.Т. Никаква борба Крум си мачка и това е ако беше взел пежото по рано Митко нямаше да вземе нито едно рали ... единствено под напрежение беше ситуацията м/у Митко и Ясен на Твърдица , но отново проблеми ... като състезание никак не съм доволен ... а за шоуто по състезанията просто Балканския Манталитет си го знаем , супер яко беше навсякъде , ЗА РАЛИ СЛИВЕН НЯМАМ ДУМИ - единствено ще кажа ДЪРВОТО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров


Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта