Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот Христоскова » Съб Юли 19, 2008 14:11

Ето една тема, която е спорна от край време.
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот Ogi_sh » Съб Юли 19, 2008 14:17

Конкретизирай се!
Да речем.... и Да и Не
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот Христоскова » Съб Юли 19, 2008 14:24

Давам възможност на всеки да изкаже свободно мнението си. Ще има много критики към механиците, както и много признания. От днес това е "книгата за похвали и оплаквания"
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот nikris » Съб Юли 19, 2008 16:20

Зависи от ситуацията.Тогава може да се разсаждава кой е виновен и кой не
nikris
 
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 10:38
Име: Николай Николов

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот Aerton Senna » Съб Юли 19, 2008 19:18

:D :D :D Понеже от скоро съм механик в отбора на SECDOOR Rally Team ще изкажа моето мнение-Според мен,и механици и екипаж и отговорници и целия отбор са виновни както за победите :) :) така и за загубите,за това са отбор тоба е колективен спорт.Победи ли,побеждава целия отбор- за губи ли -пак е целия отбор-защото без механиците колата няма да излезне на старт,а без пилота няма да победи,така че.... :D :D
MIM4E TI SI NAY-PREKRASNOTO SYZDANIE KOETO SYM SRE6TAL NQKOGA-OBI4AAAAAAAAAM TE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
Aerton Senna
 
Мнения: 72
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 22:28
Местоположение: Plovdiv
Име: Georgi Bachvarov

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот ianely » Съб Юли 19, 2008 19:30

Тази тема много ми прилича на спора за кокошката и яйцето :lol:
Изображение PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
ianely
 
Мнения: 134
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 13:10
Местоположение: Красно село
Име: Янчо Гинчеэ

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот RS_TURBO » Съб Юли 19, 2008 23:00

Аз подкрепям мнението на колегата Aerton Senna, много си прав, този спорт зависи изцяло от самия колектив, тук според мен важи поговорката "Една птичка пролет не прави"
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот k.nikolow » Съб Юли 19, 2008 23:21

а може ли ХРИСТОСКОВА да ни каже имала ли е нещо общо с ЕКИП та задава тези тъпи въпроси ....Защото наи-отговорната работа е на механика ... и едно е да гледаш (отбора в състезанието),съвсем друго да си част от него ....за тези където гледат само по-добре да си гледат(мое мнение)....
k.nikolow
 

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот FX7 » Нед Юли 20, 2008 01:13

Ха ха , Христоскова ще ни скъсаш :lol: :lol: :lol: Според мен са виновни инженерите , защото смениха чукчетата и наковалните с разни други раоти и прецакаха автомобилостроенето като цяло !
Иначе , ако сега примерно си вдигнеш дупето от пред компютъра и видиш на Кюстендил сервиза , ще видиш че 90% нямат механици а имат ПРИЯТЕЛИ ,които правят колкото и както могат !!!! Ако питаш за ВРЦ е друго , ам ти май само скандали търсиш ?
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот Христоскова » Нед Юли 20, 2008 08:10

FX7 написа:Ха ха , Христоскова ще ни скъсаш :lol: :lol: :lol: Според мен са виновни инженерите , защото смениха чукчетата и наковалните с разни други раоти и прецакаха автомобилостроенето като цяло !
Иначе , ако сега примерно си вдигнеш дупето от пред компютъра и видиш на Кюстендил сервиза , ще видиш че 90% нямат механици а имат ПРИЯТЕЛИ ,които правят колкото и както могат !!!! Ако питаш за ВРЦ е друго , ам ти май само скандали търсиш ?





Не,не търся скандали. Темата я започнах, защото има много хора-поне аз това установих, които винят механиците, в много неща и за това пилота не се представя добре на дадено състезание. Давам ви възможност, да опровергаете това мнение. Прочетох някъде, че не съм сигурно работила никога в екип-напротив, аз все още работя в екип повече от 5 години в една компания. Зная, какво е отговорност,коректност и лоялност. И като допъление- аз зная до колко късно работят момчетата в сервиза на даден пилот преди състезание, зная, че са приятели.... Аз съм наясно с някои неща.Обяснете ги на разбираем език на повечето, които четат тези форуми. Темата не я пуснах, заради себе си.
Винаги за една победа или загуба се търси причината, за даденият резултат...
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот Христоскова » Нед Юли 20, 2008 08:22

k.nikolow написа:а може ли ХРИСТОСКОВА да ни каже имала ли е нещо общо с ЕКИП та задава тези тъпи въпроси ....Защото наи-отговорната работа е на механика ... и едно е да гледаш (отбора в състезанието),съвсем друго да си част от него ....за тези където гледат само по-добре да си гледат(мое мнение)....



Би ли прочел добре ТЕМАТА, а тя не включва само ЗАГУБИ...заради механиците... написала съм и ПОБЕДИ. ..Не виждам нищо тъпо, в един логичен въпрос. Ако започнем да дискутираме на кого е по-отговорна работата в екипа, ще сложим началото и на друга тема. Ти искаш ли да ми кажеш-на кого е по-отговорна работата и моля да се обосновеш.
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот Lubo » Нед Юли 20, 2008 09:29

Христоскова написа:.....Темата я започнах, защото има много хора-поне аз това установих, които винят механиците, в много неща и за това пилота не се представя добре на дадено състезание....


Би ли конкретизирала поне едно име на пилот,който да вини механиците си за неуспехите.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот DAKATA_RACING » Нед Юли 20, 2008 11:09

Ето един такъв случай за механиците : на рали Албена 1990 година . Илиян Топлодолски/Николай Мончев вървят 6-и в генералното класиране. В сервиза, който се намира във Върбица наливат гориво и веднага механиците потеглят за следващият сервиз. В момента в който Топлодолски поглежда как буса изчезва от погледа му зад завоя , установява че няма с какво да запали автомобила!!! Ключа е останал в джоба на един от механиците.
Но тъй като те са отбор това отпадане е било заради механик , но следващата победа например пък е била и благодарение на механиците ! Така че те са екип който не може да работо поотделно това е мойто мнение :)
-=RACING FOR KOSTENETZ=-
Аватар
DAKATA_RACING
 
Мнения: 290
Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 10:24
Местоположение: КОСТЕНЕЦ
Име: Йордан Копаранов

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот Lubo » Нед Юли 20, 2008 12:06

Окей.Въпроса ми беше конкретно към гос-а :wink: .
По принцип сгреши годината........леко подсказване-колата беше "някакво" зелено Форд Ескорт гр.Н :wink: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот DAKATA_RACING » Нед Юли 20, 2008 14:29

Да найстина съм допуснал грешка , годината е 1994 на 25-то рали "Златни" :D
-=RACING FOR KOSTENETZ=-
Аватар
DAKATA_RACING
 
Мнения: 290
Регистриран на: Чет Мар 20, 2008 10:24
Местоположение: КОСТЕНЕЦ
Име: Йордан Копаранов

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта

cron