Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот Христоскова » Пон Авг 25, 2008 12:57

Вчера, кой гледа формулата? Кими Райконен какъв ден имаше само и неговите механици.....
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот trouble » Сря Авг 27, 2008 00:59

Христоскова написа:Вчера, кой гледа формулата? Кими Райконен какъв ден имаше само и неговите механици.....



В стремежа си да тръгне бързо не спази знаците Кими......а иначе за двигателя....ами дефект, случва се. На предното състезание на Маса гръмна поради същата причина, проблем в буталата, в резултат на дефектна пратка от Унгария. Да не би да търсиш вина в механиците :)......И мисли върху предложението ми ;)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот Христоскова » Сря Авг 27, 2008 16:47

trouble написа:
Христоскова написа:Вчера, кой гледа формулата? Кими Райконен какъв ден имаше само и неговите механици.....



В стремежа си да тръгне бързо не спази знаците Кими......а иначе за двигателя....ами дефект, случва се. На предното състезание на Маса гръмна поради същата причина, проблем в буталата, в резултат на дефектна пратка от Унгария. Да не би да търсиш вина в механиците :)......И мисли върху предложението ми ;)


Премисли предложението си :!: За сега....отговор-НЕ :twisted:

Последен коментар в този форум от мен:!: :!: :!:
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот Деница » Сря Авг 27, 2008 19:14

По повод на темата, тези дни чух следното - няма значение , че сме приятели , в колата и в сервиза сме професионалисти и всеки трябва да си върши работата за която е там. Емоциите нямат място в рали - спорта.

Дали се плаща или не - подробности! След като си в бокса или в колата , няма оправдание 'правя го като хоби или щот' си симпатичен' за претупана работа и пропуски. В крайна сметка е заловен ЖИВОТ.
Изображение
Деница
Модератор
 
Мнения: 285
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 12:42
Местоположение: София
Име: Деница Богоева

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот GTI-8V » Пет Авг 29, 2008 01:16

Деница написа:По повод на темата, тези дни чух следното - няма значение , че сме приятели , в колата и в сервиза сме професионалисти и всеки трябва да си върши работата за която е там. Емоциите нямат място в рали - спорта.

Дали се плаща или не - подробности! След като си в бокса или в колата , няма оправдание 'правя го като хоби или щот' си симпатичен' за претупана работа и пропуски. В крайна сметка е заловен ЖИВОТ.


+1
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот Pago » Пет Авг 29, 2008 07:49

Отговор на "темата" - "Механиците-виновни или не, за провалите и победите..." понякога не , понякога да!Какво толкова обсъждате?От толкова неща зависи един провал или победа...примерно условията на пътя(сняг,лед,мокра настилка,мъгла,чакъл...) или дори случайно излязло животно което да допринесе за един приятен провал за победа ! Предполагам за победа няма смисъл да си изказвам мнение какво трябва да бъде.. ? Някакъв конкретен случай е подтикнал г-ца/г-жа Христоскова да отвори тема точно за механиците...защо не го споделите (без имена)...
Без кураж....Няма слава...
Аватар
Pago
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 20:32
Местоположение: Видин
Име: Radoslav Marinov

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот kaloianko » Нед Сеп 07, 2008 22:36

[quote="k.nikolow"]а може ли ХРИСТОСКОВА да ни каже имала ли е нещо общо с ЕКИП та задава тези тъпи въпроси ....Защото наи-отговорната работа е на механика ... и едно е да гледаш (отбора в състезанието),съвсем друго да си част от него ....за тези където гледат само по-добре да си гледат(мое мнение)....[/quote



е все пак не са за подценяване и усилията на пилота,навигатора,спонсорите........ за мен тук има много неясноти.
отбора се състои от N брой хора като всеки от тях си има определено място и е пълноценен там.
пример : ако спонсора не даде пари за части- какво ще направи механика и кой ще е виновен
или ако колата е подготвена перфектно а грешка на пилота ги извади от състезанието
затова се казва ОТБОР грешката се вижда,обсъжда и се извлича максимума за да не се допуска отнова
опааааааааааа аз май се поотклоних от темата
спирам :) до скоро от мен и умната
и все пак сега като погледна темата мога смело да кажа НЕ не са виновни механиците а отбора
:)kaloianko.com:)
kaloianko
 
Мнения: 21
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:13
Местоположение: в София

Re: Механиците-виновни или не, за провалите и победите...

Мнениеот Христоскова » Сря Сеп 17, 2008 14:02

kaloianko написа:
k.nikolow написа:а може ли ХРИСТОСКОВА да ни каже имала ли е нещо общо с ЕКИП та задава тези тъпи въпроси ....Защото наи-отговорната работа е на механика ... и едно е да гледаш (отбора в състезанието),съвсем друго да си част от него ....за тези където гледат само по-добре да си гледат(мое мнение)....[/quote



е все пак не са за подценяване и усилията на пилота,навигатора,спонсорите........ за мен тук има много неясноти.
отбора се състои от N брой хора като всеки от тях си има определено място и е пълноценен там.
пример : ако спонсора не даде пари за части- какво ще направи механика и кой ще е виновен
или ако колата е подготвена перфектно а грешка на пилота ги извади от състезанието
затова се казва ОТБОР грешката се вижда,обсъжда и се извлича максимума за да не се допуска отнова
опааааааааааа аз май се поотклоних от темата
спирам :) до скоро от мен и умната
и все пак сега като погледна темата мога смело да кажа НЕ не са виновни механиците а отбора


Не задавам тъпи въпроси, когато очаквам добре аргументирани отговори...
На въпроса, дали имам понятие от ЕКИП, да имам и вече съм отговорила.
Уважавам всяко мнение тук и това, го акцентирах в началото на тази тема.
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта

cron