Помните ли ?

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Помните ли ?

Мнениеот Гост » Сря Юли 20, 2005 08:46

Някой може ли да ми каже коя беше годината в която се разбра , че Вилхелм Кънчев е фалшив с Шкодата , с коато караше в купа "Шкода" и какво стана тогава с него?
Гост
 

Мнениеот txl » Сря Юли 20, 2005 09:42

Ако правилно си спомням, не Вилхелм Кънчев бяха хванали с нередовна Шкода, а някой друг, но не съм сигурен кой беше.

P.S. Четете правилата и ги спазвайте. Теми със заглавия "Въпрос", "Знаете ли", "Кажете ми" и т.н. предполагат намеса на модераторите.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Lubo » Сря Юли 20, 2005 10:10

Май Цецо го бяха хванали и го наказаха една година да не кара :wink:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот littleredaudi » Сря Юли 20, 2005 10:13

Цветан Илиев имаше проблеми със Шкодата и федерацията.Не знам какво са го наказвали нека друг допълни.
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот speedline » Сря Юли 20, 2005 10:20

аха май той беше ама между другото - федерацията си правеше каквото си иска с изискванията за шкодите и страдаха повечето само меняха изискванията. сега ще е интересно новите фабий - нали ще правят такъв шампионат - купа фабиа - поне след няколко години ще имаме форлойфери - фабии
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот Lubo » Сря Юли 20, 2005 10:24

Това за Фабиите го слушам година и половина/две.
Имат хората някаква идея,ама докато я реализират,тази Фабия ще слезе от конвейра :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот P.Solberg » Сря Юли 20, 2005 10:28

На "България" беше представена състезателната Фабия. Не знам дали я видяхте.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот Lubo » Сря Юли 20, 2005 10:31

Добра беше(на външен вид),въпроса е колко народ ще подкара в тоя шампионат и най-важното ще има ли сериозни награди като миналия шампионат.Дано правилата да са по-изчистини.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот speedline » Сря Юли 20, 2005 10:41

мда аз фабията я видях в петъка караха етапа в боровец с нея следобяда някаде червена с транзитен номер май беше - 1.4 101 к.с. и най - важното подготвена е в България :wink:
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот MARVI » Сря Юли 20, 2005 11:18

Да и аз я видях в петъка,на техническия преглед.
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот Markko » Сря Юли 20, 2005 16:56

По принцип идеята за едномарков шампионат е много добра, защото точно такъв шампионат дава възможност на наистина талантливите да пробият. Поне това е идеята и така би трябвало да бъде, но да не забравяме, че сме в България! Гледахме вече един български вариант на едномарков шампионат, замислен главно за да могат някои хора да се понагушат от продажбата на 20-ина автомобила. Видяхме и присъствието на "младока" Ники Златков в същия този шампионат, както и станахме свидетели на измами от страна на някои, които не биха могли да спечелят по честен начин.
За да се проведе правилно един такъв шампионат трябва да има възрастова граница. Друго много важно условие, според мен, е, колите да бъдат държани на едно място и преди всеки старт със жребий да се определя, кой в коя кола ще седне. Така до голяма степен ще бъдат избегнати мошенгиите. Цените на тези автомобили също трябва да предразполагат към закупуването им.
Иначе идеята е добра и дано се реализира.
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот moni » Сря Юли 20, 2005 18:48

В Ст.Загора Цецо стана първи Емо Виденов ,втори,трети Вилхем.ПОнеже Вилхем не стана първи а Дядо му,тогава още "проекто дядо "Иван Тонев ,не си спомням каква длъжност заемаше нареди да се отворят колите на Емо и Цецо.Колите бяха запечтани и откарани в София в Евротек,където бяха разглобявани и проверявани 1 седмица.Тогава декласираха и наказаха Цецо да не кара 1 година.Емо се измъкна между какпите,въпреки че и тои беше фалшив.От Октавиите които се движеха между първите 7-8 нямаше нито една която да не е фалшива.
moni
 

Мнениеот Markko » Сря Юли 20, 2005 18:55

Абе аз винаги съм се чудил, какво удовлетворение изпитва един пилот от себе си след едно нечестно спечелено състезание /да не говорим пък за хората, които не могат да спечелят дори и с нередовни коли/. За мен един такъв състезател сам пречи на развитието си така, както никой друг не би могъл да му попречи. Ти вместо да се съсредоточиш върху карането си, да си търсиш грешките и да се опиташ да не ги допускаш повече, ти вземи и се чеди каква мошенгия да направиш по колата си и как да излъжеш всички. Най-често обаче се залъгват самите мошеници - вземат та си помислят, че могат да карат.
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот chefo » Сря Юли 20, 2005 20:04

Lubo написа:Това за Фабиите го слушам година и половина/две.
Имат хората някаква идея,ама докато я реализират,тази Фабия ще слезе от конвейра :lol: :lol: :lol:


...или ще й иэтече хомологацията :lol:
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот sstan » Чет Юли 21, 2005 09:28

И аз съм привърженик на идеята за жребия при едномарковите шампионати. Мисля си че тогава няма да има възможност колите да се продават както беше предния път, а трябва да останат собственост на Шкода/Еуратек/ и да се дават под наем или нещо подобно - едва ли някой ще си даде бегачката на друг.Друг е въпросът какви са точно идеите на представителите на Шкода.
Не ми стана ясно каква ще е точно тази купа. Ако някой има повече инфо да казва.
Аз съм твърдо на мнение че такава купа е необходима за развитието на автомобилния ни спорт.
Гъл Гъл Гъл пия вино за акъл
sstan
 
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:24
Местоположение: Велико Търново
Име: Станимир Стоянов

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта