Помните ли ?

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот speedline » Чет Юли 21, 2005 10:08

оф като се знаем българите - жребий се прави и гледаш всеки преди състезанието си е направилк нещо по колата за да се повреди на състезанието за да набута конкурентите си може и да е смешно ама ... :wink:
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот txl » Чет Юли 21, 2005 10:16

speedline написа:оф като се знаем българите - жребий се прави и гледаш всеки преди състезанието си е направилк нещо по колата за да се повреди на състезанието за да набута конкурентите си може и да е смешно ама ... :wink:


Колите стоят при организатора, в този вариант на провеждане на състезанията.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот speedline » Чет Юли 21, 2005 10:22

а да верно аз па въобще не съобразих ама пак
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот littleredaudi » Чет Юли 21, 2005 11:23

Едномарковия шампионат е хубаво нещо но да не се побългари! Както казвате колите да се сервизират от Еуротек и да се тегли жребий преди състезанието.И другата идея която дадоха по-нагоре е добра! Да се въведе възрастова граница за участниците. И наче мисля ще гледаме познати имена! Само да се не получи като с Октавийте!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот Markko » Чет Юли 21, 2005 20:04

Колите трябва да се държат всичките заедно и да няма моя и твоя. Който ще кара, плаща стойността на една от колите и кара. Да не забравяме обаче, че цялата тази работа е една страхотно голяма реклама на Шкода и ЕураТек и е редно те да поемат голяма част от разходите на участниците, като така ще привлекат и участници. Ако всичко е измислено само заради продажбата на колите и всичко да стихне до там, тогава нищо няма да се получи.
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот txl » Чет Юли 21, 2005 20:30

Markko написа:Колите трябва да се държат всичките заедно и да няма моя и твоя. Който ще кара, плаща стойността на една от колите и кара. Да не забравяме обаче, че цялата тази работа е една страхотно голяма реклама на Шкода и ЕураТек и е редно те да поемат голяма част от разходите на участниците, като така ще привлекат и участници. Ако всичко е измислено само заради продажбата на колите и всичко да стихне до там, тогава нищо няма да се получи.


По скоро не трябва да се продават колите, а да се дават под наем (за състезание или сезон). Ако всичко се измисли добре, вероятно би могло да се инвестира и да се спечели от всичко това, ако се използва като реклама. Но при нас често не се мисли за развитито и перспективите напред във времето, а как да се вземат парите в момента. Дано не разсъждават така организаторите на този нов шампионат.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот plm » Чет Юли 21, 2005 20:40

Май на всички ни е ясно как се прави едномарков шампионат.Но,си мисля,че няма да стане така,както трябва.
Първо-Еуратек няма да дадат никакви пари.Другаря Иван Тодоров е поставено лице в Еуратек,учил е в Острава-Чехия,за минен инженер,но,като ченге се е развил по-добре.
Второ-в предишния шампионат колите трябваше да се купят от пилотите,като заради далаверите доста увеличиха цените.
Трето-да знаете нещо за Валери Иванов?По едно време той биеше всички с много,той е служителя на Еуратек,който проверяваше колите!
На писта София,например.Очевидно или очевадно неговата кола беше много по-различна.
Четвърто-...
Песимистично съм настроен за коректен едномарков шампионат със Шкода.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот chefo » Чет Юли 21, 2005 22:47

Аэ сам на мнение че ако се прави някакъв шампионат,то трябва да погледнем как е на Эапад.Примерно в Германия също има едномаркови пистови шампионати,много ли е трудно просто да иэкопираме тяхната органиэация,доколкото е въэможно.
Като идея е добре,но като иэпълнение на идеята е друго...
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот plm » Чет Юли 21, 2005 22:55

Правилно,но трябва някой да е на далавера.Кой ще бъде?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот speedline » Чет Юли 21, 2005 23:03

много ама много ме съмнява че ще ги стигнем германците - разказвали са ми надълго и на широко за организацията за такива състезания - просто нямам думи. и не само за техния шампионат - вижте и в други европейски държави има такива шампионати.
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот Markko » Пет Юли 22, 2005 20:36

Нищо няма да стане с този шампионат, само си чешем езиците. Сигурен съм, че изобщо няма да се намерят достатъчно кандидати за да се събере някаква сносна бройка за провеждане на шампионат. Тия от федерацията явно си помислиха, че българските състезатели са малоумни и ще се хванат за втори път на абсолютно същия номер с тия глупави шкоди. Аз лично, ако съм състезател и ако имам пари да карам /а варианта с тези шкоди съвсем няма да е евтин/, никога няма да си изгърмя патрона за нещо подобно. То няма нищо състезателно в една кирлива шкода 1400 куб., за какви състезания говорим изобщо?
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот chefo » Съб Юли 23, 2005 00:04

Май наистина си чешем еэиците...
а иначе 101к.с. ми се фиждат малко эа двигател 1400.
Пък и надали ще иэбегнем шашмите от предишните пистови шампионати.Всички помним скандалите с не редовните коли,не ми се ще като фен на тоэи спорт да го виждам отново.
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот Trust SSC » Съб Юли 23, 2005 13:31

КАкво установиха проверките? Кой елемент от колата не беше редовен?
Бърз, много бърз
Trust SSC
 
Мнения: 115
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 22:52

Мнениеот Markko » Съб Юли 23, 2005 14:52

Според мен най-нередовният елемент в една фалшива кола е пилота, който застава на старт с такава. Това говори, че този пилот сам няма вяра в силите си и както бях писал и преди, такива хора, в стремежа си да победят в едно-две състезания, оставят на заден план цялостното си развитие като пилоти. Според мен всеки млад пилот трябва да започне с равностоен на конкурентите си автомобил, а ако няма тази възможност, за развитието му е много по-добре да кара с по-слаб автомобил от тези на конкурентите си.
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот Гост » Съб Юли 23, 2005 15:35

а фактора съдии някой от4ита ли го :twisted:
Гост
 

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта