Shakedown Bulgaria

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот RaPiD » Чет Юни 19, 2008 21:51

Има вече снимки.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Lubo » Нед Юни 22, 2008 20:58

Като каза снимки-повечето снимки в сайта по време на рали София бяха директно пращани от мястото на събитието.Много съм доволен,че дори днес сутринта на първия сервиз когато всичко беше мирно и тихо пак имахме "топли" снимки към статиите за Ясен,Пепи и Румен направени 2-3 минути преди това.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Lubo » Пон Юни 23, 2008 08:32

Това рали завърши,а за нас изненадите продължиха до късно снощи.Хората,които ни помогнаха с информация и снимки излезнаха голями късметлии-нагарада от почивка за двама м/у 10-13 ти другия месец :wink: в хотел Рила на Боровец,три други награди по една стотачка и тридневни почивки в четири звезден хотел за двама това лято в Банско за всеки един,който изпрати ММС или информация на мое величество или на обявения телефон.Успях да изкрънкам по някоя стотинка и за нас..........поне да ни останат само добрите спомени от това рали,без да се сещаме за разходите.
Та......по някакъв спомен от снощи(още не съм се "събудил'') :lol: :lol: :lol: :
Ванката-ще спинка на "България" в Рила и ще черпи по една кръчма екипа ни по случай стоте лева.За да прецени,къде е по-готино има и покана за Банско.За двама,че пилотите са ни малко и трябва да се мисли за бъдещето :mrgreen: :mrgreen:
Йоанка-100 кинта и да се постарае и тя на Банско за бъдещето на спорта :wink:
Лазар-като нея :lol:
Ники и Ники-три дена на Банско.........проверка на наличния алкохол :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Още веднъж благодарско на всички и ще се чуем по телефон.

===========================================================================================

Самото отразяване на ралито .................добре.Лично аз не съм доволен от себе си-изпуснах Кандиларов,изпуснах и още няколко важни момента.Като цяло страхотна лекота на събиране на инфото,супер точно и невероятно бързо.Още някой и друг човек нещата могат да се получат и по-добре.
За България отново ще променим тактиката.Идеята е да се избере най-оптималния вариант на отразяване (от трите варианта Хеброс,София и България),така,че в крайна сметка да не се натоварваме с това инфо и да си се наслаждаваме напълно на ралитата.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот todor hristov » Пон Юни 23, 2008 09:41

Много се надявам в края на годината да ни предложите диск с всички репортажи.Така хем ще направите видео версия на годишника на Страшо,хем ще си финансирате следващата година,хем тия дето ходиме с камери по ралитата и нищо не снимаме ще си гледаме по-спокойно състезанията.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Rangelova » Пон Юни 23, 2008 10:48

Не познавам екипа на shakedown ,но искам да Ви похваля!!!
Слагате в малкия си джоб доста "професионалисти" ,които правят всичко през пръсти.
Ентусиазма и любовта към спорта явно са определящото нещо :)
Желая много успехи на новата медия и още,и още нови идеи :)

БЛАГОДАРЯ ВИ !
Аватар
Rangelova
 
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Апр 16, 2008 11:41
Местоположение: София, България
Име: Yoana Rangelova

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот danstel » Пон Юни 23, 2008 13:08

страхотни сте,евала,тази сутрин гледах клипчетата с ремонта на двете бегачки......просто нямам думи.....уникално
"Добрите шофьори имат остатаци от насекоми по страничните прозорци"-Валтер Рьол
Аватар
danstel
 
Мнения: 116
Регистриран на: Пет Яну 18, 2008 21:16
Местоположение: Исперих
Име: Hristo Hristov

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот swrt » Пон Юни 23, 2008 21:34

Сега на спокойствие научих за организацията на момчетата.Интересно-нямат никакви допирни точки до пресцентровете,както и до самите организатори :shock: .Странното в случая е,че самите фенове си правя мрежа от информатори и нещата се получават много добре.Ето сега-едно тъпо рали,отразен под различен ъгъл се получава доста интересно.Организация-бииива.Полиция-смешна.Брой коли-смешно малко.Реално на всяко рали стават катастрофи,чупят се коли,пукат се гуми,има проблеми с техниката,НО отразени по тоя начин нещата изглеждат драматично.Интригата е постоянна и накрая за самия фен пред компа остава впечатлението,че е изпуснал адски много.Да наистина имаше какво да се види.Поне аз бях скептично настроен за първото си гледане на рали в България тая година,но накрая като се зачотох в сайта,като погледнах и часовете на публикации у мен остана чувството,че ралито е било направо перфектно.Интрига,драматизъм,отпадания,радост и какво ли не.Все неща заради,които ходим по отсечките.
Браво момчета и момичета.
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот damon » Пон Юни 23, 2008 22:58

Браво! Днес гледах внимателно сайта и съм много доволен... :D Страхотно се е получило. Винаги съм мечтал за подобно отразяване и се радвам, че най-сетне се осъществява. С ммс-ите също добре се получи, кефя се че точките се събират. Оттук идейка, оттам идейка и ето нещата стават - инфо от феновете, смси, ммс-и, следене на други неща около ралито - примерно спирането на Крум от КАТ. :wink: Мога да използвам една известна реклама:

- статия във в-к Труд: 100 лв.
- видео в новините на бтв: 500 лв.
- истинска информация: безценно
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот ifcho » Вто Юни 24, 2008 13:09

Аз в една друга тема ви похвалих, ма и тук да си кажа. Браво, отразяването на рали София беше просто супер Изображение

п.с. Ако позволите и една идея - да добавите rss фийд към сайта, така аз ще мога да си го чета през някой рсс фиййдър (щот не ми допада дизайна :P ), но основното е, че ще може да включите модул към форума тук, показващ актуалните новини от рали спорта, представени от шейкдаун. Аз бих добавил такова нещо и в Пежо форума, а предполагам и други сайтове/блогове ще се включат 8)
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Lubo » Вто Юни 24, 2008 13:12

Добре ми звучи,ама Ифчо все едно ми говориш на патагонски :oops: :oops: .
Ще разпитам .......кво е тва и как да стане :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот damon » Вто Юни 24, 2008 19:59

Lubo написа:Добре ми звучи,ама Ифчо все едно ми говориш на патагонски :oops: :oops: .


:lol: :lol:
Идеята иначе е добра! RSS-а е важен...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот swrt » Вто Юни 24, 2008 21:04

За copy/paste в на Курти сайта :lol: .Хубаво е да има повече инфо,но не е лошо да се пишат източниците.Става дума и за БГНРЦ и бграли,дори и за Шейкдауна.
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот shumen_90 » Чет Юни 26, 2008 11:41

Имам много видео клипчета ,които аз съм ги снимал от рали България 2006 и 2007 ,от Стари столици 2006 и от Сливен мисля ,че 2006 ,обаче нета ми е много бавен и не мога да ги кача като торент :(
ако от Shakedown се интересувате от тях ... пишете ми на Л.С. Ще измислим как да ви ги пратя :)
Аватар
shumen_90
 
Мнения: 110
Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 17:06
Местоположение: София
Име: Георги Милков

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот RaPiD » Чет Юни 26, 2008 13:36

Първото, но не последно видео от рали София е вече качено. Ще го намерите на сайта на Шейкдаун БГ.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот TEO » Чет Юни 26, 2008 19:51

Много силен сайт.Близо два часа го прелиствам и умирам от кеф.
Видеото на Асен е страхотно.А и това място е направо уникално.
Пепи нещо се е помешал.Обикновенно човек като се блъсне,ожени,роди дете и тн. връща газта.При него май нещата са в обратна посока.Много висока скорост :mrgreen: .Браво.
Аватар
TEO
 
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 23:20
Местоположение: СОФИЯ

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron