Shakedown Bulgaria

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот dreams_for_rally » Вто Апр 08, 2008 12:26

kiko написа:..А кажете ми как в случая ще запалите някой да стане ФЕН?Никак...

Ама въобще не съм съгласна с теб....
[4/7/2008 5:43:42 PM] ·˙˙·.•°silvi·˙˙·.•° каза: mi dobar e reportaga
[4/7/2008 5:43:51 PM] ·˙˙·.•°silvi·˙˙·.•° каза: az go gledah
[4/7/2008 5:44:25 PM] ·˙˙·.•°silvi·˙˙·.•° каза: a az ne sam rali fenka
[4/7/2008 5:44:33 PM] ·˙˙·.•°silvi·˙˙·.•° каза: no moge i da stana
[4/7/2008 5:44:48 PM] ·˙˙·.•°silvi·˙˙·.•° каза: vzemete me drugijat pat s vas
:lol: :lol: :lol:
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот anhrimik » Вто Апр 08, 2008 12:44

Репортажа е страхотен.Изгледах го открай-докрай, без прекъсване.Даже баща ми, който не е фен, дочу звука на филмчето от другата стая и заинтересовано се залепи до мен пред монитора и го доизгледа.

Вие сте №1!Удряте в земята всички ефирни и кабелни телевизии.Успех!
anhrimik
 
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 19:38
Местоположение: Велико Търново
Име: Ангел Миков

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Lubo » Вто Апр 08, 2008 14:30

Кво не ви хареса ве шамшали такива :?: Данчони не се е мязвал по тв-то сумати време-заслужава да е напред.Крумчо ще му обърнем подобаващо място във втората част.Там са и Митко и Ясен :wink: .Нема да си пукаме патроните от първото предаване я :!:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Много важен момент-нямаме за идея да влизаме в конкуренция нито със Страшимир Димов,нито с която и да е телевизия.Това,че по някакъв начин повлияхме на тяхната работа ни радва.Резултатите са налице-БГНРЦ-о започна да ни залива с новини :wink: .Какво по-хубаво от това.Страшо си е фактор в тея среди и това,че се оглежда за евентуални конкуренти естествено ни радва,защото ние си оставаме фенове,които малко или много четем неговия сайт.За телевизиите няма да коментирам.Надявам се да се позасрамят,когато направят някое лошо предаване през сезона.
==========================

Много сме "нови" и не сме отиграли материалите и инфото което имаме.Да наистина инфото в повечето случай го имаме преди всички и ще направим така,че да го получават хората от Шейкдаун първи,но основната ни ориентация остава да се показват пилотите,състезанията и всекакви такива неща в предавания направени от Валето :!: Това е.Залагаме изцяло на "нестандартното" показване на нещата в автомобилния спорт.Може и да има моменти в които писмената информация да е една крачка пред тази на истинските журналисти,но не това са ни приоритетите.Няма обаче и да се откажем от писането на статийки :wink:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот kiko » Вто Апр 08, 2008 15:11

Lubo написа:Кво не ви хареса ве шамшали такива :?:



Голями сте гадове!Знаете,че първото предаване ще се хареса много и оставате за втората час силните на деня с някоя информация(или за Илиев или за Ясен),която само вие си я знаете и ще е новост за всички.Предполагам преди Траянови врата ще пуснете поредната бомба.Хубаво.И браво още веднъж.
Надявам се да не се обиждате от моите писания.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Lubo » Сря Апр 09, 2008 16:43

Ето едно мнение на Валето.Публикувам го 1:1,защото пича няма нет.







Така...
Айде чуйте няколко думи и от "мъчителя ви". Имъчих ви 45минути, ще ви "натоваря" още 15-на, но пък ви обещавам, че повече няма да ви досаждам, защото за мене не е по-важно Данчони да е преди Томи Макинен, а работата ми/не в Шейкдаун БГ/. Тя ми е много по-важна, за да я жертвам губейки си времето в безсмислени полемики с вас, защото Шейкдаун БГ не ми плаща квартирата и сметките за телефон,ток и кабелна.
Първо - към SWRT!
Значи не знам от къде ме познаваш, аз нямам тая "чест", но до колкото знам, имаш късмета да си в цивипизована страна. И ако за тебе е нормално да си пиеш всяка сутрин кафето с хора като Томи Макинен, то за нас дето "живеем по дърветата", посещението на "папата на рали-спорта" в България е едно от събитията на живота ни! Особено за мене , това интервю ще се запази в съзнанието ми много много след като забравя за прехваления от всички вас филм за рали Сливен 2007, защото ако вие за първи път виждате подобни филми, то аз правя такива от 1996-та, това че не сте ги гледали досега - не е мой проблем. Идва рали Сливен 2008 и след неговия край въобще няма да се сетя за 2007ма, освен ако в някой разговор не стане въпрос за покойния Андрий Александров...Но за сметка на това, жеста с който Томи Макинен кимна към камерата, след края на интервюто, за мене лично, е с много по-голяма стойност от 1000 филма за Сливен 2007ма, и този момент ще го запазя ЗАВИНАГИ, както и Владо/предполагам/ няма да си "мие" дясната ръка, докато не стане по-черна и от тази на Кофе Бабоне. Това са ценности които едва ли ще ги разберете, освен ако не сте истински фенове на спорта.
Второ. За редовия български фен, Крум все още НЕ Е НАПРАВИЛ ПЪРВИЯ СИ СТАРТ! Това че единици имаха възможността да го гледат в Турция, не значи, че ние обикновените аборигени сме го видели. Чакаме с нетърпение ПЪРВИЯ МУ СТАРТ на Траянови Врата.
Трето. Интервюто с Пламен Стайков го направихме на рожденя му ден, т.е. близо две седмици преди Шейкдаун БГ въобще да се появи в интернет пространството и ако за тебе е важно че "оня вампир" е изревал преди нас то за нас, хората които правим тези репортажи,или поне за мен лично, по-важна е оценката на Пламен за нашия труд/за справка чуй на 10-та минута какво казва "Пацата"/. И със сигурност мога да твърдя, че феновете на Пламен/а те въобще не са малко/ много повече ще гледат интервюто с любимеца си отколкото чалгаджийските изпълнения на "Дървото". Същото се отнася и за феновете на Данчони, които повярвай ми, също не са никак малко! Дори в Провадия имат фен-клуб на шуменския ас, но за тебе предполагам такъв град въобще не съществува, така че е излишно да ти говоря за техния ентусиазъм, а аз мога да ти говоря за тях с часове. Само ще кажа,че много от тях, както и всички фенове на Данчони, ги боли това, че вече 3-та година той не може да ги радва по трасетата. Защото той,както и Ясен и Митко и Крум и Румен и Танев и Царя и Пламен и Игнат и Пепи и т.н., така си и ги спечели- с каране , а не с постоянно присъствие на ТВ екраните.
И за още нещо според мене не си прав. Акъли приемаме всякакви, стига да са конструктивни и наистина полезни, а не водени от фенски чуства към един или друг пилот. И престанете с това Вие и Ние! Този сайт е на феновете! Това, че Ники и Руси са се нагърбили с направата му, това че на Любо и Владо са им се срастнали ушите с телефонните слушалки, това че Жоро,Дамян,Станимир/от Търговище/ и др. да не ги изреждам всичките, въпреки всичко, намират време да драснат 2 реда за да сте информирани, това че на Асен, Поля, Иво и моя милост очите са ни на понички за да покажем визуално какво става с тоя спорт и на къде е тръгнал, не ни прави "богоизбрани". На мен лично слава не ми трябва, не ме топли. Топлят ме пълните завои с публика, топлят ме стартовите списъци, заради тях и се хванах "на работа" в този сайт. А иначе аз истинска работа си имам и въобще нямам намерение да я напускам.
И като за последно ти казвам- сложи филма за Сливен 2007 във фризера, защото тази година ще е по-хубав,щом брачеда в Шумен подготвя един Трабант и една Лада за Варела, си представям Сливналии и особено Варненци, каква продукция ще ни представят в петък и събота вечерта.А ако място на Дървото успеят да си намерят Троянци,Велинградчани и Бургазлии - няма да ти описвам за какъв купон ще става въпрос.

Към кiko!
Това че си фен на Ясен не те прави мой най-голям приятел, това че си АНТИфен на SAS пък не ни прави с тебе най-заклети врагове.Ти си си казал мнението за Данчони, и аз преди малко сторих същото, така че минаваме на "другите моменти"
Ако на тебе ти се е набило и останало в главата "умуването на Жоро", за мен лично, остана удоволствието от първата си среща си с този човек. Ти не си присъствал там, обяснимо е да не ме разбереш, но разбери феновете на Стайков, които вярвам са останали доволни от видяното и чутото от идола си, и пак казвам- тези фенове като бройка си е доста стряскаща цифра. А за Жоро, повярвай ми, не се сещам за по-подходящ човек да вземе интервю от Пламен, много е в час това момче от Пловдив със професионалното развитие на "Откритието от Кърджали". Дори за случая се радвам че именно Жоро го взе това интервю, защото той знаеше какво и КАК да попита Пламен. Естествено, като за първо интервю имаше притеснения, и повярвай ми те си личат много повече в суровия материал, но затова е "Иконата" , да се намеси с "ножицата".
По въпроса за ЗАБУТВАНЕТО В КРАЯ НА ТОМИТО, Славомир ти отговори, няма смисъл да се повтарям. Само ще ти кажа че мнението ти е , според мене, абсолютно безпочвено. Защото и Томито и Крум и Ясен и Митко и Танев и Румен нямат кой знае каква нужда от обширно представяне, те се появяват навсякъде и по всички съществуващи спортни сайтове, телевизии и радиа. За нас беше по-важно да представим емоцията на абсолютно всички, не само на нас феновете, от височайшето присъствие, защото по телевизиите тая емоция, поне аз, не я видях. "Томи Макинен представи новата кола Субару на новия отбор Приста Ойл" и толкоз! Ама кой е Томи Макинен , защо е единствения в книгата на рекордите - това липсваше! или поне аз не го чух или видях по този начин по който го представихме ние.Може би само "Гаражната телевизия Канал3" която някои от вас плюят, се представиха на нивото на главния герой, говоря като мерак за отразяване, не като технически възможности. Може да не изнесоха суперкачествена продукция, но пък за сметка на това много от нас следяха ЦЯЛ ДЕН програмата им, защото ОСНОВНОТО ЯСТИЕ беше ТОЙ.
Относно "перфектно предадената емоция от Сливен07" мисля да не се потретвам, само ще ви кажа че 2008-ма ще има по ЯКИ моменти, щом от сега чета тема във форума за "фен парти на Белмекен" а и като знам на "Мечето" на Хеброс, на Дървото на Сливен, и на поляната над Лозевската S-ка на Стари Столици, как феновете си лягат когато почне етапа, ми се струва че маТРиал ще има много и именно на това разчитаме на всички вас, да ни снабдявате с кадри, обработката е вече мое задължение, надявам се че ще оправдая доверието ви, пък ако не - монтажисти има много! Но не ни ли помогнете нищо няма да се получи! Защото ние не на всякъде можем да огреем, не всяка седмица мога да отделям по 500 лв за бензин да обикалям навсякъде като Васил Левски и да агитирам всеки "аре помагайте да върнем хората по завоите и да дадем нашия ДАН да са пълни стартовите списъци". Ние "ГАДОВЕТЕ"и без това си имаме достатъчно проблеми от "друго естество", за да си губим времето в агитации - който е за идеята да помага, който иска да гледа само Танев и Ясен - хората си имат сайтове, телефони и адреси на които живеят. Позаинтересувайте се, уверявам ви че са също толкова земни и отзивчиви колкото и финландската легенда. А на всички които залагат в Еврофутбол ще им кажа да гледат втората част от репортажа, която силно се надявам утре по обяд да е готова. В нея може да има информация която ще им е полезна...
Това е! Който разбрал - разбрал, който не - той си знае какво да прави, акъл няма да му давам. Ужасно ме ядосахте,аз бях до тук в тази тема. Продължавам да пия кафета /от сутринта до сега 12 двойни/ за да може утре по някое време да има какво да гледате... ако искате, ваш проблем...
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот ifcho » Сря Апр 09, 2008 17:02

Любо много се връзваш :D
Както се опитвам да ви намекна по-другите теми, просто мненията, които не ви харесват ги трийте....по-важно е да се запазят ценните хора за този форум, отколкото няколко мнения на потребители, които дори и да са прави, ще причинят повече вреда отколкото полза.

А иначе, клипчето ми хареса...щом успях да го изгледам цялото :-)
Готино е и интервютата бяха забавни.
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Lubo » Сря Апр 09, 2008 18:37

Значи това е мнение на Вальо,но просто няма нет и нямаше как да го пусне.

Иначе,аз го подкрепям,но гледам на нещата "по-отгоре".Гледам да поприкривам чувствата си.


НЕ СА ЗА ИЗПУСКАНЕ ДУМИТЕ ЗА ЕВРОФУТБОЛА :wink:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот BradurS » Сря Апр 09, 2008 19:52

Много точно написано Валка :wink: надявам се през този сезона да съм с вас по-често :)
Отностно за еврофутбола нямам търпение...
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот drift » Сря Апр 09, 2008 21:09

Искам да кажа като един много нов фен на този спорт,че наистина работата която вършите е чудесна,и ако има повече фенове като вас рали спорта в България се разпространява и харесва от все повече хора.ЕДНО ГОЛЯМО ЕВАЛА!!!!
drift
 
Мнения: 99
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 11:53
Местоположение: Сливен
Име: Милен Негров

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот siky » Сря Апр 09, 2008 22:43

Тс... тс... тс ...
Lubo написа:Ето едно мнение на Валето.Публикувам го 1:1,защото пича няма нет. ....

Клипа е много хубав!
Тс... тс... тс ...
Dreams For WRC
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот damon » Сря Апр 09, 2008 22:48

ifcho написа:Любо много се връзваш :D
Както се опитвам да ви намекна по-другите теми, просто мненията, които не ви харесват ги трийте....по-важно е да се запазят ценните хора за този форум, отколкото няколко мнения на потребители, които дори и да са прави, ще причинят повече вреда отколкото полза.

А иначе, клипчето ми хареса...щом успях да го изгледам цялото :-)
Готино е и интервютата бяха забавни.


Навремето, когато Ванката Шопов пишеше повече често говореше за една теория за това, че преди да постигнеш нещо нямаш право да критикуваш. Това, наистина е вярно в много от случаите. Надявам се че тук повечето критики са "градивни". Както Вальо каза горе - всички сме едно! Защо обаче повечето хора не го разбират точно така... Един фен усеща състезанието по различен начин, дори го преценява и коментира по различен начин, но той е част от целия пъзел - колко пъти го е показвал Вальо във филмите си, Чавдар в снимките си. Мисля си, че Вальо малко хора ще го разберат наистина... Дано са повече.

Иначе Ифчо - изкуствено нещата не стават. Триенето нищо не може да направи без хората да са хора... В общностите като форуми и т.н. е така - всичко е като скачени съдове, едно триене променя много неща. Другото се нарича цензура и пропаганда. Ама сигурно и мен малко хора ще ме разберат. Ако искаш да те направим модератор? Но това не е за тоя тема, моля не ми отговаряй тук по тоя въпрос.

Аз с нетърпение чакам следващите материали от Вальо и компания. Свидетели сме на уникални неща и се радвам, че има хора, които ги правят... Трябва да им помагаме по всякакъв начин и наистина се надявм няколкото критики тук да са точно помощ! :)
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот ifcho » Сря Апр 09, 2008 23:10

Знам че не стават. Не малко съм го ял и го ям в Пежо форума и аз от другата страна на барикадата, ама е по-лесно да даваш акъл. :lol:

Пък туко виж, от толко акъл, зема да родя най-накрая и аз някоя умна мисъл :lol:

Яд ме е обаче, когато хора ценни за форума, се отказват от него, заради няколко глупави мнения :?

Иначе, клипчетата много яки. Да се надяваме, че ще мога да помогна с малко кадри таз година и аз 8)


А една забележка за сайта може ли - на мен някакси несериозно ми седи черния цвят за такъв тип сайт. Според мойте разбирания трябва да е нещо по-светло. :oops:
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Мартин Сурилов » Чет Апр 10, 2008 02:21

Акъла е нещо, което можем да раздаваме и без да го имаме! :D
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот andrey kokalov » Чет Апр 10, 2008 13:51

Понеже специалистите са на път да скапят и този форум ще си позволя да кажа няколко думи.Първо не знам защо хора,които не са спали по отсечките и не знаят дори къде се провеждат имат право на мнение?!Всеки има право да чете тук,но моля ви,първо си научете урока-после пишете!Не веднъж съм казвал,че това си е спорум................Хайде плюещите да говорите тогава,когато постигнете нещо!И тъй като това беше мотото на Шопа ще ви кажа нещо и за него.Видях се с него преди 3 дни и ми каза,че няма време да се знимава с глупости и да пише повече тук!И напълно съм съгласен с това!Кои сте вие да спорите с хората дето за този спорт дават мило и драго?!Кои сте вие да давате мнения без да знаете нищо за спорта?!Кои сте вие да казвате кое е добро и кое не е след като нямате дори книжки за правоуправление?!Как имате смелостта да се наречете фенове,след като с проявите си отблъсквате наистина знаещите и можещите от този форум?!Прочетете колко от мненията тук са на пилоти.Сигурно нямат и една десета част от всичките постове!А сега си задайте и въпроса това защо е така!Заради ,,компетентната" критика и малкото истински хора тук са на път да се откажат от дейността си!Кои сте вие да казвате кое е добре и кое не е като само си седите пред мониторите и си бъркате в носовете бе?!Колко филма,сайта или други подобни сте направили,кой ги е видял,кой ви познава покрай тях?!
Хайде бъдете по-толерантни към хората,които не спят по цели нощи,за да има вие с какво да си чешете езиците !С един приятел сме направили около 5 филма на друга тематика.Много добре знам колко коства на човек,вадещ доходите си с друга професия,да стои и да монтира кадри до 5 часа сутринта.Минете и вие по този път,пък после хулете това или онова.Аз съм съгласен,че градивна критика трябва да има.Но вашето си е заяждане!Като не ви харесват работите(филми,спотове,репортажи) на хората от форума,ми не ги гледайте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Така мисля,че ще спестите много нерви и за вас, и за нас!!!
Крайно време е плявата да се разкара от тук и да останат само хората,които са trye!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Защото лесно е да мразиш,но е трудно да обичаш :!: :!: :!: :!: :!:
А и аз честно казано не мисля,че четенето на хейтърски мнения е най-добре прекараното ми мнение тук!Не ми се знимава с махленските ви спорове за всичко.Просто преди доста време бях на 18 и вече знам-СВЕТЪТ НЕ СЕ ВЪРТИ ОКОЛО МЕН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А относно хората,които са истински.НЕ позволявайте некомпетентни хора да спират вашият устрем към нещо по-добро.Все пак това е форум за всички.Има хора,които тепърва ще навлизат в спорта.Нормално е наличието на аматьорски въпроси от тяхна страна.(Проблема идва с мненията) :evil: :evil: :evil:
Но се надявам,че форума и вашият сайт са направени за ограмотяване на масите.Дано някой ден сегашните ,,специалисти" да пораснат и да се поучат от грешките си!!!
И понеже поста ми отново стана доста дълъг в заключение ще кажа,че се радвам,че Ви има!!!
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот swrt » Чет Апр 10, 2008 20:58

Съжалявам за лошите си думи в предишния ми пост.
Сори,но не ми е понятно,как може да имате инфото първи,да не го публикувате(съвсем скоро разбрах,че сайта не е бил готов) и най-вече да търпите някакви журналисти да взимат пари от пилотите за всяка публикувана думичка.
Сори,ама явно не сте дораснали до момента да излезете в директна борба за място в информационното небе.Надявам се да станете номер едно в инфото.
Евалата за няколко факта след излизането на Шейкдаун:инфото на ония вамп в БГНРЦ се увеличи,телевизиите дадоха кадри на БГ. бегачки преди началото на сезона.Явно интереса леко се е покачил:ефирна телевизия в Шумен дава ваши кадри,в новините имаше кадри с новите коли на Ясен и Митко.Такова нещо не е имало в предишни години.Трябваше да се поканят журналистите,да се напоят и наядат и после да пуснат по 3-4 секунди кадри.
ПЕПИ ГЬОШЕВ / МИТКО СПАСОВ - ИСТИНСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА 2010 ГОДИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron