Shakedown Bulgaria

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот niko80 » Пон Юни 02, 2008 10:57

вие не се престсвихте добре а направо великолепно даже неможех дас си обясня как смогнахте с всички тези новинви да ни представите. аз в Събота нямах възможност да отидя по отсечките но в благодарение на вас все едно съм бил там през цялото време. едно много голямо БЛАГОДАРЯ и поклон от мен
Аватар
niko80
 
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Авг 17, 2005 15:45
Местоположение: Брацигово
Име: Николай Панайотов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот damon » Пон Юни 02, 2008 11:09

Да, отразяването беше великолепно! Вчера на финала на Пещера през мобилен телефон гледахме шейкдауна и четохме интервютата преди последното минаване. Супер беше. Радвам се, че поне свърших някаква работа на това рали като фоторепортер на Шейкдауна... :D
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Astra_26 » Пон Юни 02, 2008 19:31

Страхотно отразяване на събитията от екипа. Благодаря и на Тошко (txl) за незабавните резултати. Ники, пожелавам ти повече да нямаш възможност дори за една снимка (има кой да Ви снима), а да мислиш само и единствено за това, за което си там. Дано късмета бъде с Вас занапред. Успех!
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот todor hristov » Пон Юни 02, 2008 21:22

Браво на всички от Шейкдаун!Дано ентусиазма не ви напусне!За мен вие сте феномена на тазгодишните събития,свързани с автомобилния спорт.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот tsveti » Сря Юни 04, 2008 10:34

Браво на всички, наистина сте страхотни!
За ''Виктори-София'' мисля и аз да ви помогна с кадри, а може и някое друго интервю на някой екипаж. Ако ми позволите разбира се :oops:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот P.Solberg » Сря Юни 04, 2008 10:53

Мисля, че ще си най-полезна с интервютата. Така, че отсега сме ти резервирали мястото. ;)
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот K_Power » Сря Юни 04, 2008 10:59

Е как няма да е полезна за интервютата ве Владо!!! :lol: Те хората на нея ше й кажат по-хубави и по-интересни неща отколко на някой като теб или мен! :lol:
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот P.Solberg » Сря Юни 04, 2008 11:02

Не само заради това, а защото е наясно с нещата от спорта, а като се прибави и нещата, които изброи се получава идеално.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот OgyWRC » Сря Юни 04, 2008 11:34

Е, и Цвети си има недостатъци като репортер … може да се притесни някой от по-младите пилоти, а да не говорим че ще влияе зле на концентрацията ;-)

Цвети, облечи си гащеризона и с бегачката ще ви пускат навсякъде … тази идея ми хрумна в събота на Хеброс мислехме да ходим да гледаме с бегачката, пък можеше и някоя отсечка да врътнем … до там я бяхме докарали :(

Иначе г-н. Китанов може да ви изпраща MMS-си по време на състезанията, като гледам това го забавлява, стига да си върши и останалата работа :D

А аз се надявам скоро да можeм да предоставим уникално за БГ видео от колата!
To finish first, first you have to finish!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Lubo » Сря Юни 04, 2008 21:06

Ади де.Ша ми е доста интересно да ви гледам физономиите и едновремнно с това да се вижда и пътя 8) .
Ники нека си гледа записките,а не да си човърка по телефона :mrgreen: .Ако хване нещо готино и има време да го пусне....супер :!: .
Цвекето да не я пускаме с микрофон,че..........доста ще се излагат нашите пилоти.Има да мрънкат,да се притесняват и най-вече да дават несвързани отговори комбинирани с примрежени погледи :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .Я по-добре да наблегне на волана и 2010 да се качи на някой Форд ВРЦ(по-лесно се намират) и да вземе да начука канчето на ония рошавия със Ситроена,че да ни си прави сметката,че може да вземе България 2010.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот tsveti » Сря Юни 04, 2008 21:25

:lol: :lol: :lol:
После за утешение може да му предложа да му стана и жена! Но само след покупката на 207! :mrgreen:
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот madGRaF » Сря Юни 04, 2008 22:13

tsveti написа::lol: :lol: :lol:
После за утешение може да му предложа да му стана и жена! Но само след покупката на 207! :mrgreen:

Няма да ти откаже :wink:
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот Victor » Сря Юни 04, 2008 22:17

tsveti написа:После за утешение може да му предложа да му стана и жена!


Аз като адвокат с опит в разводите мога да ударя едно рамо, че г-жа Льоб се явява леко препятствие! :wink: :twisted:
Пък ако ме вземеш да ти чета и в 207-та... няма да ти се разсърдя! :mrgreen:
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот malkiq_sustezatel » Сря Юни 04, 2008 23:10

Хех :) това беше готино :wink:
Израдва ме! :D
VROMOS RACING TEAM
Аватар
malkiq_sustezatel
 
Мнения: 253
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 23:38
Местоположение: София
Име: L.Vlahov

Re: Shakedown Bulgaria

Мнениеот K_Power » Сря Юни 04, 2008 23:22

Оная русата, рошавата на Льоб жена му ли ве ... малииии, тая кат съм я виждал на снимки ... сигурно се е родила по нормалния начин, но лекарите са помислили, че излиза с гъза назад :mrgreen: , като седнат в някое заведение може и да си слага хартиен плик на главата да не я кацат мухите както казва Гацо Бацов :lol: К'ви разводи ве Викторе ... под ръка имам един спирачен апарат Ате 60мм за Голф, като й го засиля арабийската към главата, няма да има нужди от разводи! :mrgreen: :lol:

П.П.: Сори, ама ме е налегнала много сериозно простотията!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта