Подготовка на серииен автомобил за група N

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот txl » Сря Авг 03, 2005 09:21

Реконструктор написа:Чак да съм отварял, не съм. Все пак съм прост програмист и като тръгна да пипам железа, резулатите не са блестящи.
Това с контестациите са приказки за наивници - при положение, че всички са нередовни, как очаквате някой да подаде контестация? :) Много пъти съм чувал моя човек да заплашва, че ше контестира някой конкурент, ама само с псувните си остава.... ;)


Към теб имаше конкретни въпроси да ни обясниш кой, как и в какво отношение е нередовен, за да ти повярваме, че е така. Докато не го направиш, писанията, че "всички са нередовни", си остават просто поредните безпочвени приказки за наивници.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Реконструктор » Сря Авг 03, 2005 09:30

Шефе, такива обяснения не мога да дам, защото най-малкото е подло и некоректно, не мислиш ли?
Реконструктор
 
Мнения: 29
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 09:43

Мнениеот Гост » Сря Авг 03, 2005 09:32

A по-добре ли е да пускаш слухове?
Гост
 

Мнениеот Ferjancz » Сря Авг 03, 2005 09:39

Реконструктор написа:Шефе, такива обяснения не мога да дам, защото най-малкото е подло и некоректно, не мислиш ли?


не мога да знам за всички Н3 дали са редовни или не , но повярвай , че има и такива, които са напълно редовни! колкото и нереално да звучи това за теб!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот txl » Сря Авг 03, 2005 09:45

Реконструктор написа:Шефе, такива обяснения не мога да дам, защото най-малкото е подло и некоректно, не мислиш ли?


Да ни обясниш кой и защо е нередовен е подло и некоректно, а да кажеш, че всички са нередовни е съвсем в реда на нещата - не е подло и некоректно спрямо никого? Правилно ли те разбирам?
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Реконструктор » Сря Авг 03, 2005 10:01

txl написа:
Реконструктор написа:Шефе, такива обяснения не мога да дам, защото най-малкото е подло и некоректно, не мислиш ли?


Да ни обясниш кой и защо е нередовен е подло и некоректно, а да кажеш, че всички са нередовни е съвсем в реда на нещата - не е подло и некоректно спрямо никого? Правилно ли те разбирам?


Имам чувството, че споря с ученик. :) При всички положения има и редовни, но болшинството не са, и за това използвам определението "всички", за да няма обидени.
Реконструктор
 
Мнения: 29
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 09:43

Мнениеот txl » Сря Авг 03, 2005 10:08

Реконструктор написа:
txl написа:
Реконструктор написа:Шефе, такива обяснения не мога да дам, защото най-малкото е подло и некоректно, не мислиш ли?


Да ни обясниш кой и защо е нередовен е подло и некоректно, а да кажеш, че всички са нередовни е съвсем в реда на нещата - не е подло и некоректно спрямо никого? Правилно ли те разбирам?


Имам чувството, че споря с ученик. :) При всички положения има и редовни, но болшинството не са, и за това използвам определението "всички", за да няма обидени.


1) Не ми отговори на въпроса.
2) Значи имало и редовни, но ти казваш че всички са нередовни, за да не се обиди някой. Т.е. ако кажеш, че някой е редовен, той щял да ти се обиди?
3) Всички означава всички - кратко и ясно. Ако нямаш това в предвид, не го казвай.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Реконструктор » Сря Авг 03, 2005 10:33

Добре, прекратявам спора, поради пълното му безсмислие.
Реконструктор
 
Мнения: 29
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 09:43

Мнениеот txl » Сря Авг 03, 2005 11:00

Прекратяваш спора, след като каза неща, които не можеш да потвърдиш. А смисълът му беше точно в това - да се говори точно и конкретно. В случая - да не се правят излишни, неправилни или необосновани обобщения.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Trust SSC » Чет Авг 04, 2005 00:06

Благодарско на plm за фиша на Subaru-то
Бърз, много бърз
Trust SSC
 
Мнения: 115
Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 22:52

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта