Фанелки на клуба

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Фанелки на клуба

Мнениеот vital_sl » Вто Апр 19, 2005 17:46

Разбрах от стария форум и от един познат Чавдар че имате проблеми с това каде да си направите тениски. Аз се казвам Николай Тенчев и работя в рекламна агенция Vital-Сливен. Ако искате може да ми пратите новия си проект за тениски или стария, който всъщност го имам и да ви кажа една прилична цена за един брой. ако сте сагласни отговорете във форума или на пощата ни.
vinagi rabotim za sporta
vital_sl
 
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 16:10

Мнениеот K_Power » Вто Апр 19, 2005 17:48

Еми кажи цена, само, че поправям, не са ФАНЕЛКИ, а фланелки. Ако бяха ФАНЕЛКИ да хващаха, щях да се абонирам :oops: :P
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

sorry

Мнениеот vital_sl » Вто Апр 19, 2005 18:06

Извинявай наистина сам наоправил правописна грешка и мерси за поправката
правилното е ФЛАНЕЛКИ. Давам ти веднага примерна цена за надпис с размери 25 на 15 см. отзад и 10 на около 5 отпред 5,50 без фланелка ако искате може да намерим но трябва да ми кажете размер и цвят.
vinagi rabotim za sporta
vital_sl
 
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 16:10

Мнениеот driver » Вто Апр 19, 2005 19:24

Значи мойто предложение е:
Тъй като ти работиш в такава фирма защо не направиш един нов прект е ако е възмоно де!И да ни кажеш колко ще ни седне все пак ти най добре ще ни ориентираш! :lol:
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот damon » Вто Апр 19, 2005 20:27

След като работиш в такава агенция предлагам да поемеш правенето на фланелките. :) Ние ще ти дадем проекти, а ти можеш да разработиш разбира се и други модели. Хората, които искат фланелки ще се обръщат директно към теб или агенцията. Цената предполагам може да падне, тъй като ще има доста поръчки. :lol: Съгласен ли си?
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот ftabaton » Сря Апр 20, 2005 13:55

Николай, къде се намира агенция ВИТАЛ, че като дойда другата седмица в Сливен да ти се обадя!!!!!!!!
Аватар
ftabaton
 
Мнения: 354
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:30
Местоположение: Твърдица, Стара Загора
Име: Христо Христанов

Мнениеот P.Solberg » Сря Апр 20, 2005 18:53

Ники аз ще се заема, при моите познати и цените ще станат същите.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

ok

Мнениеот vital_sl » Чет Апр 21, 2005 16:17

виж Solberg ако искаш ти да ги направиш нямам нищо против но да ти кажа честно по ниска цена едва ли някаде ще ти дадат защото това е цена без печалба но ако искаш разбира се поеми ги ти аз просто си предложих услугите. Ако ми говориш за Чавдар той знае за тези тениски.
Колкото за проекта в момента не мога да подготвя нов проект тъй като имаме много работа покрай ралитата най вече софия. А и трояновите врата предстои но за софия ще се погрижа и до седмица ще ви представя моя проект за нова фланелка на клуба. Нека се разберем то на тъй какво ще праввим точно но ще ви направя нов проект.
vinagi rabotim za sporta
vital_sl
 
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 16:10

адрес на Vital

Мнениеот vital_sl » Чет Апр 21, 2005 16:19

агенцията се намира с/у часовника. има една сладкарница "Каприз и един тунел до нея. Като влезеш в тунела се качваш на втория етаж по сталбите. Аз сам ученик и сам тук само по 4 часа на ден така че ако не сам тук се обарни към колегите те ще ти обарнат внимание и ще ти отговорят на въпросите.
vinagi rabotim za sporta
vital_sl
 
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 16:10

Мнениеот dreamtech » Вто Юли 05, 2005 15:32

:D Аз да взема подновя питанията!!!
Какво става с тениските? Ше има ли за Рали "България" готови?
dreamtech
 
Мнения: 230
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:54
Местоположение: Габрово
Име: Илко Ангелов

Мнениеот speedline » Вто Юли 05, 2005 15:39

ми то по принцип си имаше оставен мейл и трябваше да си поръчаш по него. виж тук :arrow: http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?t=209
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov


Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта

cron