Кой къде Сезон 2008

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Кой къде Сезон 2008

Мнениеот rafa90 » Съб Яну 26, 2008 22:31

Пичове как сте , как върви подготовката за сезон 2008 .. аз лично да споделя съм много развълнувам чакам сезон 2008 още от Рали Твърдица :D :D Нямам тъпение вече да земам книжка Октомври месец и да ходя насам натам ... Ако искате може всеки да сподели кой на какви планове има за тази година , къде ще ходи с какви очаквания е за новия сезон доста пилоти сменят автомобили , ... Митко го няма :( :( . А и виждам , че не се правят много теми , не е лоши така ... да споделим мнение за няки работи ( горепосочени) ... Надявам се , че не ви затъпявам много с тая тема все пак е свързана с нашата краста т.н "рали спорт" :) ;) Това е , който иска да пише !!
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Кой къде Сезон 2008

Мнениеот rafa90 » Съб Яну 26, 2008 22:46

Аз лично смятам да ходя на Рали Сливен , Твърдица ( сигурни) :!: :!: :!: и обмислям варианта да навивам приятели или бащата за Стари Столици ... вие какво смятате да правите каква ви е програмата така да се каже :) ;)
Аватар
rafa90
 
Мнения: 164
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 23:23
Местоположение: Сливен
Име: Георги Димитров

Re: Кой къде Сезон 2008

Мнениеот Chavo » Нед Яну 27, 2008 01:30

Хайде аз ще съм първия който ще ти отговори :D Надявам се някой да не реши да "хвърли" темата в кошчето.
Значи аз имам много амбициозна програма за тази година ,надявам се да я изпълня цялата.
Надявам се да съм още на рали "Траянови врата" ,но не съм сигурен.На Хеброс ,България и рали София много искам да присъствам ,така че ще гледам задължително да съм там. Това е от мен ,другите ралита са ми много далече ,а и лошото при мен е че все трябва сам да се оправям и да разчитам на себе си ,защото нямам познати с които да ходя.Това е ,все пак имам и други интереси и трябва да съчетавам нещата.Може и така да стане че да отида и някъде другаде ,ако намеря с кой.
А другите какво да ги питаме ,то е ясно-те са на всяко рали. :P
Chavo
 
Мнения: 270
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 16:20
Име: няма такова

Re: Кой къде Сезон 2008

Мнениеот ifcho » Нед Яну 27, 2008 02:24

Е никой ли не ходи по планински и писти :(

Аз ако успея да сглобя колата, мисля да посещавам поне по едно на месец :evil:
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: Кой къде Сезон 2008

Мнениеот BOXER » Нед Яну 27, 2008 04:14

Е как да няма,аз мисля още от планинско Благоевград,след това Своге,Траянови врати!Те как са збити,ще е мн хубаво,всяка събота и неделя съзтезание 8)
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Re: Кой къде Сезон 2008

Мнениеот YaH40o_Shterevi_RT » Нед Яну 27, 2008 12:41

И аз си мисля 4е ако не всяка то поне през неделя 6те се ходи на състезание. Тази година съм решил поне 15-18 надпревари да бъдат посетени. Като сам набелязал задължителните и препорачителните Рали: България, Троянова врата, Хеброс и (Стари столици и София ?) Писти: Дракон 1 и 2, Тракия Плд, Стара загора и можеби София, Планински: Узана, Марково, Панагюрище, Пещера и можеби Казанлък и Кюстендил. Надявам се да изпалня замислената за сега програма пък ако изкочи оферта и за някое от неплануваните състезания с радост ще присъствам и на него.
nai golemite SRT
Аватар
YaH40o_Shterevi_RT
 
Мнения: 391
Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 15:02
Местоположение: plovdiv

Re: Кой къде Сезон 2008

Мнениеот Aerton Senna » Нед Яну 27, 2008 16:20

:) Здравейте и от мен.Очаквам много интересен сезон.Състезанията който задължително ще посетя са-Рали:"Траянови врата","Хеброс","Сливен","Стари столици" и евентуално "България";Писти:"Русе","Дракон 1/2","Стара Загора","Тракия" и "София";Планински:"Шипка","Пещера","Българка";Като за тези състезание може да организираме общо пътуване със съграждани при желание или фенове от други градове.
MIM4E TI SI NAY-PREKRASNOTO SYZDANIE KOETO SYM SRE6TAL NQKOGA-OBI4AAAAAAAAAM TE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
Aerton Senna
 
Мнения: 72
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 22:28
Местоположение: Plovdiv
Име: Georgi Bachvarov

Re: Кой къде Сезон 2008

Мнениеот jivo_atanasov » Нед Яну 27, 2008 17:51

Здравейте аз всяка година деиствам по един и същи план: Задулйително съм на писти Русе, Варна, Старазагора и евентуално Дракона. Планински Търговище, Бузлудйа (Шипка) Валери Великов. Ралита Стари Столици, Сливен, Твардица.
Останалите състезания ми изискват повече средства, ако има гледам да съм навсякаде. А най сладко ми е като ходя за сметка на спонсорите, но тогава не мога да гледам защото съм из сервизния парк. :)
Пука ли ти? На мене не. ДЪРВЕТА има за ВСИЧКИ!!!
Изображение
Аватар
jivo_atanasov
 
Мнения: 511
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 20:28
Местоположение: Shumen
Име: Zhivko Atanasov

Re: Кой къде Сезон 2008

Мнениеот Lubo » Нед Яну 27, 2008 20:01

Мероприятията около София:ралитата България,София и Траянови врата.Писта София.Рали крос Криводол.Задължително Хеброс и планинско Пещера.Това е у нас.На вън:Елпа,Акрополис и още едно ВРЦ рали или Барум.Замислям се и за Ю рали.
Тенденцията при мен е да намалявам Бг. състезанията за сметка на чуждите.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Re: Кой къде Сезон 2008

Мнениеот RaPiD » Нед Яну 27, 2008 23:06

Lubo написа:Тенденцията при мен е да намалявам Бг. състезанията за сметка на чуждите.


Това е най-умното решение, и аз искам повече ралита извън България да гледам.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: Кой къде Сезон 2008

Мнениеот qvkata » Пон Яну 28, 2008 08:08

Ралита:Сливен и Твърдица
Планинско:Българка
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
qvkata
 
Мнения: 439
Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 14:31
Име: Явор Георгиев

Re: Кой къде Сезон 2008

Мнениеот SVIL3N » Пон Яну 28, 2008 10:20

ако не съм на работа колкото може повече
но Сливен е 100 %
Изображение
Аватар
SVIL3N
 
Мнения: 210
Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 00:34
Местоположение: Sliven
Име: Свилен Стефанов

Re: Кой къде Сезон 2008

Мнениеот dreams_for_rally » Пон Яну 28, 2008 10:55

При нас всичко става в последния момент :( Рали Сливен, Твърдица, планинско Българка, писта Стара Загора.. няма как да пропуснем. А на колкото може повече ще отидем.. и без това има доста хора с който трябва да се запозная :D
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Кой къде Сезон 2008

Мнениеот mincho_bs » Пон Яну 28, 2008 11:18

За сега съм планувал Писти:Русе,Дракон 1,2,Варна,Стара Загора,Бургас,Пловдив.Раликрос:Средец,Разград,Ловеч и се надявам и за Криводол да стане но нищо не е сигурно.Дано всичко е добре и да успея да ги посетя!
Аватар
mincho_bs
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 16:58
Местоположение: Бургас
Име: Минчо Стоянов

Re: Кой къде Сезон 2008

Мнениеот ladasport » Чет Яну 31, 2008 14:42

здр поздрави от Бургас !!!
Нащи планове са : Писти-Русе,Дракон 1 и 2, Варна , Стара Загора , Бургас , Пловдив.Рали-Стари столици ; и Планинско-Шипка. Дано всичко е добре и да успеим да ги посетим !Но сичко зависи от финансите. :D :D
Аватар
ladasport
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Апр 17, 2007 14:19
Име: D. Penchev

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта

cron