Да разпределим колите

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Да разпределим колите

Мнениеот Markko » Вто Юни 28, 2005 13:51

Ако можехме ние да определим кой пилот в коя кола да се качи за следващия сезон (ясно, че е най-добре да има за всички, ама като няма...) какви размествания бихте направили, бихте ли оставили някого без "работа" и смятате ли, че на някого би му подхождала повече кола от друга група или клас?
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот Markko » Вто Юни 28, 2005 14:02

Аз например смятам, че Царски е доста слаб пилот и кола от клас S1600 не е за него. На него му трябва автомобил, с който работите да стават доста по-лесно - като с ланчата на писта(за малко да кажа и на планинско, амо те вече и там взеха да го бият), ама то май никъде не лесно ако има конкуренция. Май май Царски си е за улицата, а?
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот TURBO » Вто Юни 28, 2005 14:19

Айде сега и Царски почна!Колата му има потенциал огромен,то се вижда,Царски не е вчерашен пилот,така че остава само да се адаптира към новия си автомобил и според мойто скромно мнение резултати ще има.Аз като гледам си мисля ,че трябва да работи по бързо със скоростите в смисъл да превключва по бързо и тия замятания с ръчната да ги понамали,защото това не е Ланча,само се губи от тях.То малко моето стана на краставичар -кратавици да продавам ,ама какво пък за мнение пари не се искат нали!
Аватар
TURBO
 
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 12:02
Местоположение: Варна
Име: Иван Христов

Мнениеот Markko » Вто Юни 28, 2005 14:30

То на Царски какво да му почвам - тя неговата отдавна е изпята. На колко годинки е и от колко кара, че все ще го чакаме да се научи? А дали изобщо опитва? Той кара за пари. Намерил е начин на това нямане и пари да изкарва, така че, каквото е искал да научи - научил го е. Той със скоростите изобщо не може да работи. Колата постоянно удря в прекъсвача дори и по правото, а в завоите да не говорим. Спирането му е под всякаква критика още от ланчата - като започне да спира, от разстоянието, от което го прави - до завоя може да спре до нула. Тоя неговия спонсор да вземе да си избере някой друг пилот, ако иска да се вживява в ролята на мениджър, че върху сегашния е безсмислено да се работи.
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот стани » Вто Юни 28, 2005 17:39

напълно се съгласявам с ТУРБО! Цраски наистина не е вчерашен пилот и мисля,че скоро ще го видим в по-добра светлина с Пунтото.Просто досега не е карал Супер и сега му е малко трудно.Марко,ти откъде си толкова навътре в нещата,че почна да казваш кой за какво кара?! Познаваш ли въобще Илия,че да говориш тия глупости,че кара само за пари?Като не си сигурен в нещо поне не давай компетентни мнения!
стани
 

Мнениеот Markko » Вто Юни 28, 2005 17:47

Абе пич, изобщо не става въпрос кой с кого се познава. Тая приказка: "То хорското пак е хубаво, ама нащо си е най-хубаво", доста взе да се изтърква. Трябва ли да съм сядал на маса с Илия, че да го преценя що за пилот е? Моята основна мисъл също беше, че Илия не кара от вчера, та все да го чакаме да се засили. Няма ли толкова от всички състезаващи се някой по-достоен за мястото му? Данчони също не беше карал S1600 като преби Царя с WRC-то, ама човека си му идва отвътре карането.
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот стани » Вто Юни 28, 2005 17:55

Казваш че кара за пари! Откъде си толкова сигурен?
стани
 

Мнениеот стани » Вто Юни 28, 2005 17:57

Извинявай,но припомни ми кога Данчо е бил Илия със С1600?
стани
 

Мнениеот Markko » Вто Юни 28, 2005 17:58

Ти не се прави, че го чуваш за пръв път от мен!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот стани » Вто Юни 28, 2005 18:00

Да,чувал съм го от други некомпетентни като теб!
стани
 

Мнениеот MARVI » Вто Юни 28, 2005 18:02

Абе я престанете с тея глупости бе.Ебати,тука стана не форум ми лудница,ми престанете.Тоя неможел да кара,оня неможел да спира,другия неможел да сменя скорости ми стига вече,сте се карали.Марко,ае като си толкова важен искам лично с мен да отидеш при Царски и да му кажеш точно това,което написа,да видим дали ше ти устиска.Той човека досега карал ВРЦ-та и глупости,изведнъж седна в С1600 и от един път ли да се научи.Ми не става така.Моля ви,мразя упреците към пилотите.Знам колко е трудно да си намериш спонсор и изобщо да се състезаваш,та то иска голяма пара.Вие се радвайте,че поне и тука си имаме пилоти,ми без нищо..... :roll:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот Markko » Вто Юни 28, 2005 18:05

Ти да не си жител на онова селце на което щеше да става кмет? Я ми посочи друг пилот от по-малките класове, който ти допада, че да мога да те преценя колко реално гледаш на нещата или просто си избираш пилотите по колите, които карат.
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот стани » Вто Юни 28, 2005 18:09

Ти ли си човека който трябва да ме прецени? И защо трябва да ти давам обяснения?
стани
 

Мнениеот Markko » Вто Юни 28, 2005 18:14

MARVI, не съм очаквал подобно мнение от човек, който се състезава. Нима трябва да поощряваме всички, които са имали възможността да намерят спонсор? Ти така ли искаш да се отнасят към теб - СНИЗХОДИТЕЛНО? Ами, ако бяхме нормална държава, с професионално развиващ се спорт, дали тогава някой щеше да държи Царски за пилот? Или пък Гераджиев трябва да е човека, който да е лицето на българския рали спорт в световния шампионат само защото татко му бил връзкар? Я си гледайте работат бе мазняри!

Markko написа:Я си гледайте работат бе мазняри!


Въздържай се от подобни квалификации в този форум!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот MARVI » Вто Юни 28, 2005 18:18

Markko написа:MARVI, не съм очаквал подобно мнение от човек, който се състезава. Нима трябва да поощряваме всички, които са имали възможността да намерят спонсор? Ти така ли искаш да се отнасят към теб - СНИЗХОДИТЕЛНО? Ами, ако бяхме нормална държава, с професионално развиващ се спорт, дали тогава някой щеше да държи Царски за пилот? Или пък Гераджиев трябва да е човека, който да е лицето на българския рали спорт в световния шампионат само защото татко му бил връзкар? Я си гледайте работат бе мазняри!


Моля,аз да се сътезавам,та аз съм на 13 пич,нещо ме бъркаш :wink:
Последна промяна MARVI на Вто Юни 28, 2005 18:19, променена общо 1 път
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта

cron