Да разпределим колите

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот Гост » Чет Юни 30, 2005 19:00

:lol: Аз имам едно предложение:като си толкова претенциозен и такъв капацитет,недей да ходиш по състезанията в България.Парите които ще дадеш за 10 състезания през сезона,ще ти са достатъчни да отидеш до Турция,Акрополис и може би и Кипър.Мисля,че там видяното ще задоволи твоите претенции.
Не си заслужава да се разхождаш из цяла България,и само да забележиш двама определени пилоти :wink:
Гост
 

Мнениеот roko » Чет Юни 30, 2005 20:33

момчета,отпуснете малко парата,заредете се с положителни емоции и се радвайте повече :D
Още малко Офтопик-Марко,понеже всеки се е скрил зад своя никнейм,не знам кой,кой е :oops: ,но малко инфо ако може,ти колко старта имаш? :wink:
цитат "......Гераджиев и Царски, който не ги е хванал, той не ги е бил. Ако някой от нас има някой от техните автомобили ще стане същото......."
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

По темата: Да разпределим колите

Мнениеот Nil SaTiS » Пет Юли 01, 2005 12:42

Аз мисля, че Иван Иванов има проблеми с Ксарата защо му иде малко голяма и тежка. На него може би едно 106 в N2 по- би му паснало. Например на Байчо 106-цата
Иначе не е лош Ситроенът, но лошо скача по канавките... ;)
Nil SaTiS... nisi optimum!
Nil SaTiS
 
Мнения: 117
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 15:48
Местоположение: вече Варна
Име: Ивайло Цонев

Мнениеот ragnotti » Пет Юли 01, 2005 13:27

Аз пък приказвах с Томи Макинен, без преводач естествено, ние сме много големи приятели, нали се сещате и той ми каза, че не е лесно да шампион, трябват гащи и тарикатлак. Томито ми вика - Ми Царски много добре си избира тактиката, Царя е шмекер, ми вика той, взима си най силната кола в класа в който няма конкуренция и става чемп. кво значение има кара ли не кара ли?
The Power Without Control is Nothing!!!
ragnotti
 
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 12:34

Мнениеот roko » Пет Юли 01, 2005 17:02

разбирам ти тънкия английски хумор :wink:
...но мисля ,че може и без ирония
относно Томи Макинен-не съм говорил ,но имам автограф,лично взет от него :shock: ,а с Басто мога да те запозная
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

Мнениеот Markko » Пет Юли 01, 2005 17:19

Феновете на Царски са във възрастовата граница между 12-16 години и не смятам да се впускам в излишни обяснения за деца, които не са в състояние да съзрат бездарника в него и Гераджиев.
Да не мислите, че тия двамата са уважавани от който и да е от колегите им. Моля ако има такъв, той да напише: "Казвам се ............. и съм фен на Илия Царски (Георги Гераджиев).
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот damon » Пет Юли 01, 2005 17:22

Markko написа:Казвам се ............. и съм фен на Илия Царски (Георги Гераджиев).


Фен не, но аз ги уважавам - казвам се Николай Китанов от Велико Търново, бул. България №6А, ет.3.
Сега ако и ти кажеш същите данни цена няма да имаш! :wink:
Забравих телефона - 088/7938682
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот FX7 » Пет Юли 01, 2005 17:26

Markko написа:Феновете на Царски са във възрастовата граница между 12-16 години и не смятам да се впускам в излишни обяснения за деца, които не са в състояние да съзрат бездарника в него и Гераджиев.
Да не мислите, че тия двамата са уважавани от който и да е от колегите им. Моля ако има такъв, той да напише: "Казвам се ............. и съм фен на Илия Царски (Георги Гераджиев).


Dобре бе братче сто пъти повтаряш едно и също :roll:
И аз не съм им фен на въпросните "пилоти" , ама не ги оплювам така грозно и НЕПРЕКЪСНАТО :?
Още нещо ... съгласен съм с 80% от твойте мнения и тези на Рагноти , ама грубият начин по които се изразявате дразни .
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот Markko » Пет Юли 01, 2005 17:27

Аз ли се изразих неправилно или ти така ме разбра? Казах, че това трябва да е някой техен колега - състезател. До колкото знам, ти не си такъв. Не се обиждай!
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот damon » Пет Юли 01, 2005 17:31

Markko написа:Аз ли се изразих неправилно или ти така ме разбра? Казах, че това трябва да е някой техен колега - състезател. До колкото знам, ти не си такъв. Не се обиждай!


Не се обиждам, спокойно, но не мислиш ли че след като има хора от които ти искаш да кажат - уважавам еди кой и се казвам еди кой си и ти след като не ги уважаваш и мислиш, че са бездарници да си напишеш името и ти. :wink:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот Markko » Пет Юли 01, 2005 17:35

Аз не съм привърженик на разкриването, а просто исках да докажа на колегата, че точно тия двамата не са харесвани от нито един от колегите им - доста обезпокояващ факт за един пилот.
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот MARVI » Пет Юли 01, 2005 17:42

Казвам се Марио Попов,на 13 съм и НЕ съм фен на въпросните пилоти,но това не пречи да не ги уважавам,аз уважавам всички пилоти :lol: :lol: :lol:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот Markko » Пет Юли 01, 2005 17:45

ПОВТАРЯМ! ЧАКАМ НЯКОЙ ДА НАПИШЕ, ЧЕ Е ЕДИ КОЙ СИ СЪСТЕЗАТЕЛ ИУВАЖАВА И ХАРЕСВА ЕДИН ОТ ДВАМАТА КАТО СВОЙ КОЛЕГА И ПИЛОТ!
Последна промяна Markko на Пет Юли 01, 2005 19:45, променена общо 2 пъти
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот kiko » Пет Юли 01, 2005 19:38

Гарантирам,че трима познати пилоти УВАЖАВАТ лицето Царски като СЪСТЕЗАТЕЛ.
По принцип като ЧОВЕК повече уважават Гого Гераджиев.Царя в тая класация май го няма :wink:
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот ragnotti » Съб Юли 02, 2005 18:46

Момчетааааааааа, момчета! винаги ще има различия в мненията на хората, за техните идоли в рали спорта. Можем да уважаваме всеки един по различни причини, можем да да ненавиждаме много от тях по различни поводи, Аз самия съм състезател, но кой и какав съм няма да кажа, защото си имам причини, Знам какво значи да осъществиш мечтата си от дете, и съм виждал как други индивиди го правят единствено с идеята да се каже за тях "той е състезател". Познавам състезатели не само в автомобилизма, които рискуват по цяло състояниеи потъват в борчове , само с надеждата че ще бъдат забелязани и ще им се отдаде възможност да се състезават с добри спонсори. Ами ако не ги забележат? За това момчета ще говоря само истините и няма да спестя към никой обидните думи. Не мога да си затворя очите и да кажа Даааа уважавам Царски щото е състезател! Не. Не уважавам царски защото е подъл мръсник и лицемер. И Всички които са имали делови взаимоотношения с него ще го потвърдят!
The Power Without Control is Nothing!!!
ragnotti
 
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 12:34

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта

cron