Да разпределим колите

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот Markko » Съб Юли 02, 2005 21:20

Ragnotti разсъждава в много правилна посока. Браво, пич! Някои може би не знаят, но други няма да забравим, какъв номер извъртя през 2003 на Данчони, кагато му даде ланчата на планинско "Кюстендил".
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот ragnotti » Нед Юли 03, 2005 13:08

ами как няма да му извърти номер, нали като ланчата е наред Данчо ще го убие с много! Как така някой с колата на Царя ще го бие и то на планинско!
The Power Without Control is Nothing!!!
ragnotti
 
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 12:34

Мнениеот roko » Нед Юли 03, 2005 13:30

...когато имате право,имате-това наистина беше некоректо от страна на Царски :evil:
за първи път сме на едно мнение с ragnotti :D
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

Мнениеот ragnotti » Нед Юли 03, 2005 14:35

Ако навлезеш по дълбоко в нещата и за много други неща ще си на моето мнение ама, сега..... Ще разбереш защо така изразявам мненията си и ще бадеш напълно съсгласен с мен.
The Power Without Control is Nothing!!!
ragnotti
 
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 12:34

Мнениеот roko » Нед Юли 03, 2005 17:33

ragnotti написа:Ако навлезеш по дълбоко в нещата и за много други неща ще си на моето мнение ама, сега..... Ще разбереш защо така изразявам мненията си и ще бадеш напълно съсгласен с мен.

философски погледнато"дълбочината"е относително понятие,а на практика аз съм стигнал моята дълбочина :wink: ,по-надолу е тинята,атам вуни :evil:
,,,и в завоя с газ,,,
http://bmwpower-bg.net
Изображение
Аватар
roko
 
Мнения: 119
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 10:30
Местоположение: okoло трасетата
Име: Росен Врачански

Мнениеот [NAVY]3dfx » Пон Юли 11, 2005 15:41

Markko написа:Гераджиев, който не гo е хванал, той не гo е бил.


Хаха... Разбирач... Колко пъти Гераджиев трябва да ви показва, че е един от най-добрите БГ пилоти? Ако си гледал Рали България си видял какво се казва перфектно каране и то при толкова грешки с гумите...
[NAVY]3dfx
 

Мнениеот FX7 » Пон Юли 11, 2005 15:43

[NAVY]3dfx написа:
Markko написа:Гераджиев, който не гo е хванал, той не гo е бил.


Хаха... Разбирач... Колко пъти Гераджиев трябва да ви показва, че е един от най-добрите БГ пилоти? Ако си гледал Рали България си видял какво се казва перфектно каране и то при толкова грешки с гумите...

Този път найстина Геражиев се представи на ниво и много по-добре от Митко .
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот K_Power » Пон Юли 11, 2005 16:04

Абе незнам колко по-добре от Митко, до колкото разбрах от един приятел е въртял клапата на турбото, а някои предполагам знаят какво става като се обърне клапата на турбото, аз разбрах какво става в неделя.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот MARVI » Пон Юли 11, 2005 16:09

K_Power написа:Абе незнам колко по-добре от Митко, до колкото разбрах от един приятел е въртял клапата на турбото, а някои предполагам знаят какво става като се обърне клапата на турбото, аз разбрах какво става в неделя.


:) :) :) :)
Последна промяна MARVI на Пон Юли 11, 2005 16:28, променена общо 2 пъти
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот Markko » Пон Юли 11, 2005 16:17

Абе вие 13 годишните сте засипани от вътрешна информация!
There are loosers and winners!
Just like you and me!
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот MARVI » Пон Юли 11, 2005 16:26

Авеее ей,що не престанеш бе.Ебати ии лошия човек,да не те обиждам,само се заяждаш,к*во правиш в тоя форум въобше,че вече всички дразниш,ама всички,я се спри малко.Ще ми извадиш мозъка, само че съм бил на 13,голяма работа! :evil: :evil: :evil:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот ragnotti » Пон Юли 11, 2005 16:37

ей я ми кажете как действа тая клапа на турбото, че нещо не ми е ясно! И как така се обръща, че тез коли хвракват?
The Power Without Control is Nothing!!!
ragnotti
 
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 12:34

Мнениеот LADARACINGTEAM » Пон Юли 11, 2005 21:28

Абе момчета мое ли да се фанете за една простотия и да спорите цял форум за нея.Всеки кара каквото има и каквото му позволяват финанасите.Но ако трябва да пиша ъочно по темата искам да питам какаво ви е мнението за Стефан Кордев.Според мен тои е един чудесен млад пилот които се справя перфекно на фона на финансите и колата с която се састезава.А пак за ЛАдичката нема кво да говора само мога да напраа една сапоставка-Какви коли и перфекни състезатели отпаднаха следствие повреда.
LADARACINGTEAM
 

Мнениеот K_Power » Пон Юли 11, 2005 21:31

Markko, на Белмекен на пъртвото минаване бях с едни селяндури, той и Владо(P.Solberg) беше на същия завой и се сеща за кои ства дума. За едни селяни от Аксаково, просто няма да ти казвам какви тъпаци и селяндури, същите като теб!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Гост » Пон Юли 11, 2005 21:57

ragnotti написа:ей я ми кажете как действа тая клапа на турбото, че нещо не ми е ясно! И как така се обръща, че тез коли хвракват?


Попитай Митко Илиев или оня Солберг от клуба дето се върти из тяхния бокс те ще ти обяснят най добре
Гост
 

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта

cron