Промени от БФАС за 2008.

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: Промени от БФАС за 2008.

Мнениеот P.Solberg » Сря Мар 12, 2008 23:53

Честно казано, не е толкова трудно. Поне общите неща и за ралитата. Като се вгледаш нещата ги знаеш от обща култура. А книжките не са големи и за 1 час си ги прочел.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Промени от БФАС за 2008.

Мнениеот damon » Сря Мар 12, 2008 23:58

RaPiD написа:Честито на бъдещите пилоти. Ще трябва доста да почетат. Тва ми изглежда по-трудно от кандидат-гимназистки изпит.


Не са чак толкова трудни, ако са дадени и а,б,в и г. Предполагам, че верния отговор ще те удря по челото... :)
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Промени от БФАС за 2008.

Мнениеот MOTUL » Чет Мар 13, 2008 21:19

:)
Изображение
Аватар
MOTUL
 
Мнения: 180
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Мартин Иванов

Re: Промени от БФАС за 2008.

Мнениеот Co_pilot » Пон Сеп 08, 2008 22:31

А как ли се допуска до участие екипаж, в който нито пилота, нито навигатора имат лиценз :?: хм :shock:
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Re: Промени от БФАС за 2008.

Мнениеот DUNEV » Пон Сеп 08, 2008 23:28

Еми с връзки, може би. :roll:
Изображение Изображение
Аватар
DUNEV
 
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Авг 25, 2007 16:37
Местоположение: Стара Загора
Име: Danail Ch.

Re: Промени от БФАС за 2008.

Мнениеот Co_pilot » Нед Сеп 14, 2008 22:42

Бая здрави връзки трябва да имаш :roll: Дали така е и по международните състезания :shock:
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Re: Промени от БФАС за 2008.

Мнениеот durtilof » Пон Сеп 15, 2008 15:52

...

txl: Постът ти е изтрит. Защо е изтрит можеш да прочетеш тук
Аватар
durtilof
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 15:43

Re: Промени от БФАС за 2008.

Мнениеот S1600 » Пон Сеп 15, 2008 19:39

Само за сведение на по простите в този фором лицензът на Тихомир Златков е издаден на 10 Март 2008 и е с номер 0360 от клуб АСК Ефко Реисинг Казанлък е издаден заедно на една и съсща дата с лицензите на Стефан Георгиев Веселин Недевски Калин Гълабов и всички от клуба които стартираха на писта В.Търново а първото му участие е на планинско Благоевград на 19 20 Април Тихомир Златков е Единствение Български пилот които е печелил Европеиския Шампионат и тои е пример за всички пилоти в българия и заслужено е шампион на Планинско и ако някои иско да види лиценза е в Стефан Драганов Шеф на АСК Ефко Реисинг и никои не може да си прави ташак с наи истинския и наи уважавания пилот в българия в Ефко Реисинг Няма сличаини пилоти и станали шампиони на късмет
SUBARU WORLD RALLY TEAM
Аватар
S1600
 
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Ное 11, 2005 15:48
Име: Станислав

Re: Промени от БФАС за 2008.

Мнениеот plm » Пон Сеп 15, 2008 19:49

Това е много сериозно обвинение.
В последните няколко поста се пише с недомлъвки като единствено се споменава името на Тихомир Златков.
Всъщност, не разбирам какво се цели с така написаните мнения. Това е явен изблик на злоба. Но, злобата не е градивен фактор.
При подобни съмнения и позитивно мислене може да се предложи на фед да има на сайта си списък с допуснати до състезания пилоти, оторизирани лекари , съдии...както е в Чехия, например.
http://www.autoklub.cz/acr/fasacr/rally ... lly_km.pdf
http://www.autoklub.cz/show.php?page=ac ... htm&asoc=1
http://www.autoklub.cz/acr/fasacr/radyn ... lekari.pdf
Преди време имаше тема тук "По-различни ли сме ..." или нещо подобно. Различни сме, като основно се отличаваме с простотията си.
ПП
Вече има и допълнително, конкретно инфо и какво ли ще напишат в отговор зачекналите тази тема.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Промени от БФАС за 2008.

Мнениеот S1600 » Пон Сеп 15, 2008 19:51

Co_pilot написа:А как ли се допуска до участие екипаж, в който нито пилота, нито навигатора имат лиценз :?: хм :shock:

Много ми е интересно щом сте толкова запознати кои други карат без лиценз даите да чуем :roll: :roll: :roll: :roll:
SUBARU WORLD RALLY TEAM
Аватар
S1600
 
Мнения: 75
Регистриран на: Пет Ное 11, 2005 15:48
Име: Станислав

Re: Промени от БФАС за 2008.

Мнениеот GTI-8V » Пон Сеп 15, 2008 20:12

durtilof написа:...


това е много сериозно обвинение и аз имам чуства че заради некаква причина слобата тук е по голямо от колкото истината.
Направо смешно ми се струва че Тихомир Златков кара без лиценс.
Мисла че е само редно да добавиш докасателство или модератори да изтриват това обвинение. От горе на това сам сигурно че си имаш и друго име в този форум а само и само за това обвинение си регистрирал друго. Нека модератори да проверяват кой друг влезнал с този IP и да банват и двете акоунта АКО няма докасателство за това обвинение.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Промени от БФАС за 2008.

Мнениеот plm » Пон Сеп 15, 2008 20:13

Отговор не чакай.
След няколко дена мога да покажа тук лиценза на Тихомир.
И какво от това?
Някакви злобни интриганти насочиха омразата си към Тихомир.
Тихомир е преживял подобна омраза през 1994, когато от фед не му казаха да отиде в Париж за награждаването, когато "уж случайно" се загуби изпратената купа от ФИА /та сега си има и дубликат/.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Промени от БФАС за 2008.

Мнениеот plm » Пон Сеп 15, 2008 20:43

GTI-8V написа:...
Направо смешно ми се струва че Тихомир Златков кара без лиценс.
Мисла че е само редно да добавиш докасателство или модератори да изтриват това обвинение. От горе на това сам сигурно че си имаш и друго име в този форум а само и само за това обвинение си регистрирал друго. Нека модератори да проверяват кой друг влезнал с този IP и да банват и двете акоунта АКО няма докасателство за това обвинение.

Алекс, абсолютно си прав.
Но, нали сме в БГ та нещата са по-различни, за съжаление.
Тук главни модератори са...засегнатите с много пари.
Ние, простолюдието се джафкаме и те ни гледат сеира.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Промени от БФАС за 2008.

Мнениеот Co_pilot » Пон Сеп 15, 2008 20:52

Зададох тези въпроси, защото в мен се породиха други такива след материал, на който попаднах и бих искала да попитам tsveti как участваха в Interspped Rally 2008 без лицензи
Co_pilot
 
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:36
Местоположение: София
Име: Румяа Руменова

Re: Промени от БФАС за 2008.

Мнениеот Л. Мечков » Пон Сеп 15, 2008 21:19

durtilof написа:...

Абе дъртиохлюф поне като отправяш такива обвинения не е лошо да излезнеш от мишата дупчица и да се представиш кой си :D Защото е много лесно да назоваваш с имена и да доставяш дребни интрижки и да си анонимен плъх :mrgreen: Аз пък, понеже съм много точен в сметките мога да ти предложа един облог за лиценза на чичо ти Златков :mrgreen: На лично ми направи неприлично предложение за цифрата :D Та господин, или госпожа НИКОЙ не е зле да се представиш от коя планета изпадна :D

Чао дърта любоф :oops:
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта

cron