каде може да се запишеш във рали школа

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот speedline » Вто Окт 11, 2005 12:54

реалната цена на въпросната шкода в чужбина е доста висока така ,че ако реши например не е проблем да се оправят документите като се дадат малко парички тук там. а и да не я е купил докато беше хауса си е живо набутване :wink:
преди време се говореше и за 2 Рена Алпин - и там какво стана нали щяха да ги реставрират ?
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот txl » Вто Окт 11, 2005 12:58

littleredaudi написа:И ако нямаш подходящия човек на подходящото място въобще ще видиш пари на кукуво лято! Естествено и обратното важи! Може и да си не най-добрия но татко като е на място и резултатите идват!


Прав си, но недей да съдиш за хората само по това. В крайна сметка никой не избира родителите си - и ти ако си имал татко с опит си щял да ползваш неговите знания, възможности и т.н., нали? Това е съвсем нормално.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот txl » Вто Окт 11, 2005 13:02

speedline написа:преди време се говореше и за 2 Рена Алпин - и там какво стана нали щяха да ги реставрират ?


Това към мен ли беше? Ставаше дума за рената на Чубриков и Таков - които са произведени и подготвени във Франция. На Чубриков е запазено и е в България (това е колата победител от Златни 1971). А на Таков е изнесено от България в началото на 90-те за символична сума и после разпарчетосано. Сега е в Германия и реставрацията и върви малко по малко.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот littleredaudi » Вто Окт 11, 2005 15:28

Добре бе човече ! И аз да имам татко състезател ще се правя поне на такъв! Ясно е че всеки ползва некакъв опит! И баща ми беше монтьор но от него научих по-малко от колкото от тук там!!! Благодарен съм на хората коита през годините ме научиха на нещо и продължават да ми слагат по рамо! Ако некой ми беше баща от тях сега сигурно поне мехеник щеше да излезе от мен или поне навигатор! Ма първото ми е по-интересно! А като почнах да се интересувам от спортни мотори и защо толкова вървят разбрах колко съм далече от истината!!!!! И пак се намери човек дето си отделя от времето и да ме открехва по малко! Огромно БЛАГОДАРЯ на него!!!! Той си знае кой е :wink: А на Вас благодарско за сайта щото тука го намерих!!!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот chefo » Вто Окт 11, 2005 16:34

Англичаните имат една поговорка ``Practice makes perfect``.Обаче эа эа тая практика се иска пари-прост пример эа който веднага се сетих
са тренировките-колко от родните ни пилоти си ги поэволяват-теэи които могат да си го поэволят.
Пак пример Гого янакиев помня че на едно от първите си състеэания се почупи с 306-цата но после на другия сеэон намери пари эа саксото,да не кажа че ги е имал още тогава,щото баща му си вэима вече 20-тина години съвестно формалната эаплатка.Нека говорим нещата с истинските думи,не мога да раэбера по евроком рали студио к`ви ги надроби тоя професор-едва ли не рали-спорта може да си го поэволи и най-големия голтак примерно`поне аэ така го раэбрах.
``Също така не обичам баща ми да е до мен по състеэанията,даже го гоня от бокса да стои настрана``-нещо такова беше`но ми эвучи..................ГУЭНО.
Имате право да ме поправите някъде,само ще помоля по човешки и да бъдете по-точни н това което Ви се струва неправилно. :wink:
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот K_Power » Вто Окт 11, 2005 18:56

Баща ми също е монтьор, от него съм научил изключително много неща, от още двама приятели също научих някои неща и тепърва ще научавам все повече и повече от тези трима важни за мен хора. Единият е баща ми, единия приятел пише в клуба, а другият си знае кой е, от Орладно Меджик.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот littleredaudi » Вто Окт 11, 2005 19:41

Братле да се не нагазим в Орландо а !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот hronos » Вто Окт 11, 2005 21:02

Алпина на Чубриков е в София в един никому неизвестен сервиз,разглобено е за реставрация но нищо не е пипано от 2 години по него.Поне се пазят всичките му части.
Мой приятел държи сервиза но колата е на друг човек,наскоро му даваха 10 бона така както е и не я даде.
http://www.rcmodeli.com
Радио-управляеми модели/СБА-Горубляне
Аватар
hronos
 
Мнения: 128
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 00:23
Местоположение: София
Име: Антон Тонев

Мнениеот txl » Вто Окт 11, 2005 21:13

hronos написа:Алпина на Чубриков е в София в един никому неизвестен сервиз,разглобено е за реставрация но нищо не е пипано от 2 години по него.Поне се пазят всичките му части.
Мой приятел държи сервиза но колата е на друг човек,наскоро му даваха 10 бона така както е и не я даде.


Дано и за в бъдеще не я даде!
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот hronos » Вто Окт 11, 2005 21:41

М/у другото с какъв състезателен номер трябва да е колата,тази е с номер 5
http://www.rcmodeli.com
Радио-управляеми модели/СБА-Горубляне
Аватар
hronos
 
Мнения: 128
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 00:23
Местоположение: София
Име: Антон Тонев

Мнениеот txl » Вто Окт 11, 2005 21:47

Нямам представа, може би с последният, с който е участвала на състезание, ако не е махнат след това. Не знам кое и е последното състезание. Карана е поне до 1973 мисля.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот PAS_RALLY » Пет Окт 14, 2005 01:09

Като чета и ме хваща яд за тези рали коли които си гният така бей някои да го е грижа за тях аз лично съм виждал преди 2,3 месеца колата на Бонев и няма да ви кажа само каква беше таванат и бе смачкан вътре в купето имаше поникнал храст беше счупен единият стоп вобще пълна трагедия :cry: :cry: :cry:
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот K_Power » Пет Окт 14, 2005 20:45

Абе това са декорации, важното е мотора да е добре и да не е изгнила много. Иначе за литъл ред ауди, мое некой път, чат пат с бащата ходиме натам.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Iskam da pitam za shkolata....

Мнениеот gre » Вто Дек 27, 2005 17:41

Sorry che tolkova kusno se vkliu4ih v temata,ama sum zainteresovan i iskam da vi pitam za shkolata na Dunev,ako niakoi ima tel. za kontakti ili e-mail,za shkolata v Sliven imam ot kade da razpitam! I dali niakoi znae za shkola okolo Sofia i ako znae da mi prati ne6to za kontakti GSM ili drug tel Thanks !!!!!!!! :) :)Pi6ete mi pls
[email protected]; [email protected]]
gre
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Дек 27, 2005 17:32

Мнениеот chefo » Сря Дек 28, 2005 14:21

Това е мое мнение от тунинг форума....

Бончо Дунев има школа даже аэ се обадих по телефона в Дунивавтомоторспорт(02/9713145,02/9713269)после ми дадаха друг телефон да питам-0888542666 ама ми каэаха че само аэ съм желаещ до сега да я мина тая школа и че ако имало още желаещи тогава щели да приемат эаписвания.Иначе цената е 200лв.

Сега желаещите не знам колко са,но се обади и питай...
Също така като го завършиш ти дават диплома и с нея и 100-150 :?: лв отиваш в БФАС и ти дават лиценз-поне така разбрах.
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта

cron