каде може да се запишеш във рали школа

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот K_Power » Пон Окт 10, 2005 09:54

Ти ако нямаш приятел в тази област, нито ще успееш да си направиш колата, нито да се научиш да караш.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот 2002turbo » Пон Окт 10, 2005 15:21

Така е прав си
Аватар
2002turbo
 
Мнения: 92
Регистриран на: Чет Юни 30, 2005 15:13
Местоположение: София
Име: Димитър Огнянов

Мнениеот chefo » Пон Окт 10, 2005 18:17

Аэ эатова съм неготивно настроен към всички състеэатели,на които бащите има са помогнали какво да направя не ги харесвам.
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот K_Power » Пон Окт 10, 2005 23:08

Бате, няма такъв, който да не му е помогнато и няма да има, разбираш ли. Колин Макрей баща му, Джими Макрей не му е помогнал ли мислиш. На Ясен баща му също не му е помогнал ли, на мен Пламен ми е разказвал, че Ясен е започнал като навигатор с Лада в отбор номизматика. После е станал пилот и жена му му е била навигаторка. А един друг човек ми е казвал, че бащата на Ясен е бил някой от шефовете в кремиковци, а на Ясен горе долу от там му е започнала кариерата. Всеки е започнал от някъде, никой спонсор няма да даде пари на някой непознат, кой никой не го е чувал и виждал.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Daihard » Вто Окт 11, 2005 00:19

Палъре, парите не ти ги дават, а ти си ги извоюваш. :idea:
Друг е въпроса, по какъв начин става това извоюване и дали сам си го постигнал или баща ти е играл ключовата роля, а ти си ги получил на готово :wink: . Едно е сигурно - пари никой не раздава и ако някой чака следващото раздаване да го огрее, има да си чааакааа.... :D
Между другото, за твое сведение, баща ми, както и всичките ми роднини, винаги са били против автомобилния спорт и това аз да имам нещо общо с него, нооо си падам малко твърдоглав ей на :D 8)
Само страха ни може да е по голям от нас самите!
Аватар
Daihard
 
Мнения: 81
Регистриран на: Сря Апр 27, 2005 19:24
Местоположение: София
Име: Сава Димитров

Мнениеот K_Power » Вто Окт 11, 2005 00:26

Евалата за това! Но това е рядък случай!Яд ме е, не ти се мазня, просто ти го казвам, вашия отбор намя голям бюджет, ето и Дайхацуто, коккото и да е добре направено със Супер не може да се мери, нали така? Но пак някой твой приятел ти е помогнал, исках да кажа, че никой сам самичък не може да направи нищо, говоря специално за рали спорта.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот littleredaudi » Вто Окт 11, 2005 08:36

Както винаги изключително точен и прав!!!! Естествено че ко няма кой да ти покаже има да обикаляш като гладно куче около кокал и пак нищо! Помисли само колко промени се правят в една кола за да я докараш до приличен вид за състезания. А те са свързани с .....ПАРИ ! А паретата естествено не се берат по дърветата! И ако нямаш подходящия човек на подходящото място въобще ще видиш пари на кукуво лято! Естествено и обратното важи! Може и да си не най-добрия но татко като е на място и резултатите идват!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот K_Power » Вто Окт 11, 2005 10:07

Да, но не можем да оспорим таляанта на Митко, Крум, Румен Дунев, Горчо и т.н. Просто още при самото си разждане в тази област са имали едно силно рамо. Но не трябва да съдим за някой човек по действията на баща му.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот littleredaudi » Вто Окт 11, 2005 11:02

И стова съм съгласен.Обаче айде да помислим малко става ли? Чисто хипотетично ако аз и ти да речем че ще влизаме в тоя спорт и аз съм обикновен софийски дришльо а ти имаш закваската какво ще стане? Ами да речем че по една Лада като начало спретнем! Следващата година ти си с Супер 1600 аз пак с...ЛАДА ! След това ти си с гр.Н аз с ....Лада. След това идваме да си измерим резултатите ! Ти си шампиона на БГ. във всички категорий аз съм доволен че все още мога да карам! Не си ли съгласен с мен? Иначе далеч съм от мисълта да оспорвам таланта на който и да е пилот! Щом кара в състезание значи може и му стиска! А и това е нещо!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот K_Power » Вто Окт 11, 2005 11:22

Да, така е. Всички хора се раждат с еднакви възможности, средата в която живеят вече е решаваща за по нататъшното им развитие. Но и спонсорите това гледат, той е син на незнам си колко пъти шампион, струва си да инвестираме в него. Те имат ... как да се изразя по-точно, все едно това е някакъв вид реклама. И ти ако не разбираш и някой дойде да ти иска пари, на кой би предпочел да ги дадеш. На някой непознат и неизвестен или на сина на бивш шампион на нещо си? Така е навсякъде. Света се върти около парите, вече всичко става с пари и то отдавна става така де. Жените те избират споре джоба ти, живееш според парите с кото разполагаш, света е лошо устроен, но мисля, че никога няма да се промени това нещо. Просто едните имат хора зад гърба си и това е. Въпреки, че може да не си син на никой, но ако има хора, които да застанат зад гърба, е много добре.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот littleredaudi » Вто Окт 11, 2005 11:50

Ами явно говорим едно и също :lol: :lol: :lol: ама аз на моменти съм по-остър! Айде като се засечем някъде почерпката е от мен! Иначе така е ! Всичко се върти около рекламата. Любопитно ми е как е било едно време! Имам предвид тука в галерията гледам поршета аудита нисан и.... е как тогава са се намирали пари и как всичко в един момент беше загубено? Нема лошо че Румен е по стъпките на баща си! Янакиев също! Но какво става с момчета които не са по-лоши от тях а нямат възможностите им или дори немогат да влязат в средата наречена автомобилни състезатели механици навигатори и ..... сети се още какво!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот speedline » Вто Окт 11, 2005 12:03

едно време е било друго.. виж колите на западняците - какви спонсори имат и виж родните пилоти. + това едно време комунягите са ги вземали бегачките и са ги давали на определени пилоти и никой не е дал и стотинка за тях - всичко партята.. за това и сега спорта ни е на такова ниво :cry: иначе нещата са били коренно различни - имало е пак пилоти които сами са давали средства за да се състезават но и държавата им е давала нещо ( а сега какво не само ,че нищо не дава ами се чуди и какво да вземе ) обаче нещата като стойност са били много по - малки отколкото сега - сам можеш да прецениш..като си спомня на рали Албена как имаше по 120 - 130 автомобила .....а сега - 1/4 от тях дори и няма по брой.
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот littleredaudi » Вто Окт 11, 2005 12:19

Веднага въпрос! А какво станало с тези коли? Айде за VFTS разбрах а останалите? Добре група Б я нама но нима тогава са спрели да развиват спорта в нас? А това дето си го събрал е страхотно!!!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот speedline » Вто Окт 11, 2005 12:40

въпросните автомобили са си останали като лични за пилотите на които са ги дали. преди няколко месеца имаше тема за Шкодата 130 РС на Илия Бонев - например тя му е била дадена ей така и на практика той не е дал и стотинка за нея обаче тя си остава за него и в момента и иска доста голяма сума за да я продаде ( доколкото разбрах от написаното ) а колкото до друго - струва ми се ,че едно време не са давали повечето бегачки на хора с талант а на по изявени членове на партията например...
Какво е станало с тях ли - ами ако не се лъжа например Чубриков след забраната на група Б кара реното в европейския планински шампионат обаче след това му изтича хомологацията и той приключва със спорта :(
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот txl » Вто Окт 11, 2005 12:50

speedline написа:Шкодата 130 РС на Илия Бонев - например тя му е била дадена ей така и на практика той не е дал и стотинка за нея обаче тя си остава за него


Остава си за него, обаче е съмнително дали в момента той има документи за нея. Т.е. официално не е негова, освен ако не я е купил след началото на промените.

А къде са изчезнали другите - някои за захвърлени някъде, други разпарчетосани, трети са изчезнали по неведоми пътища извън България... Запазените са единици.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта