Безплатно неделно училище за управление на автомобила

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот P.Solberg » Пет Яну 04, 2008 22:57

Да бяха изпратили Льоб с Ц4-ката, Солберг с Импрезата и щяха да ги извозят на няколко курса, хем адреналин, хем тренировка за Монте Карло.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот zzezzo » Пет Яну 04, 2008 23:04

явно сгегът в балкана ни дойде в пове4е :( Пратили верижна машина от София :shock: Която в момента е на разклона за Карандила(развалена) :D няма да има кормуване на сняг :(
zzezzo
 
Мнения: 15
Регистриран на: Чет Дек 20, 2007 16:40
Местоположение: Сливен

Мнениеот plm » Пет Яну 04, 2008 23:15

Е, 30 сантиметра сняг блокира цялата ни държава.
У нас май има прекалено много артисти, цигани, крадци, измамници, ...простотия...
Събрани са милиони за пътищата и сега не може да ги ползваме.
Лошо е за евро пътищата. Защото там са много пари и ...много сняг/непроходими/.
Само да напомня, че сме в 21 век и е МНОГО срамно, че имаме подобни проблеми. Очевидно е ,че субективния фактор е определящ.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот Kal4y » Пет Яну 04, 2008 23:30

Найстина е много срамно. Още не мога да го проумея как не могат да помогнат на хората.. ако трябва да изпратят военни пеша да им занесът храна няма да им омекнат капачките.. Ако не ги изкарат утре се сабираме една дружинка от Сливен и да помагаме :)
Аватар
Kal4y
 
Мнения: 106
Регистриран на: Нед Ное 18, 2007 18:02
Местоположение: Сливен

Мнениеот dreams_for_rally » Съб Яну 05, 2008 00:21

zzezzo написа:!!!! Над 100 туристи, сред които и деца, са блокирани в района на местността Карандила в Сливенския балкан. Има и две ученически групи. Преди час от "Гражданска защита" София започна акция по тяхното спасяване. !


Както знаеш Цецо, ние посрещнахне 2008-ма на Карандила, безпроблемно слязахме на 1-ви. Офертата беше за 31 и 1-ви но френдовете бяха на работа..
На 31-ви времето беше супер горе, разхождахме се пеш и наистина имаше много хора.
Незнам сега какво е положението ама наистина е непроходимо, снощи беше 100 метра след разклона и до там...
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Мнениеот RaPiD » Съб Яну 05, 2008 00:49

Незнам ама тая вечер с един приятел(LACHO) отидохме пред историческия музей в Бояна, където са боксовете на писта София, и си направихме баси готиния дрифт. За първи път пързалям истински, наживо, а не на игра. Умрех от кеф, ама уживях де :lol: Баси кефа... зарибих се яко, вече ще ходя по-често. Как не съм знаел по-рано...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот mak_3k » Съб Яну 05, 2008 01:59

> Винаги има първи път :roll:
Аватар
mak_3k
 
Мнения: 13
Регистриран на: Пон Яну 22, 2007 00:18
Местоположение: софия
Име: Elemag Georgiev

Мнениеот Freemad » Нед Яну 06, 2008 03:37

Извинявам се за offtopic-a,но исках да попитам имаше ли някой съфорумник на Бояна тази вечер ( пред музея ),че имаше доста хора и ми е любопитно дали съм се засекъл с някой ? Има идеални условия за каране...препоръчвам на всеки който има възможност да отиде :wink:
IMPOSSIBLE IS JUST A BIG WORD THROWN AROUND BY SMALL MEN WHO FIND IT EASIER. IMPOSSIBLE IS NOT A FACT. FOR ME...IMPOSSIBLE IS NOTHING !!!
Аватар
Freemad
 
Мнения: 35
Регистриран на: Съб Ное 03, 2007 15:57
Местоположение: София

Мнениеот OgyWRC » Вто Яну 08, 2008 13:52

Freemad написа:Извинявам се за offtopic-a,но исках да попитам имаше ли някой съфорумник на Бояна тази вечер ( пред музея ),че имаше доста хора и ми е любопитно дали съм се засекъл с някой ? Има идеални условия за каране...препоръчвам на всеки който има възможност да отиде :wink:


В неделя вечерта мина от там една черна ладичка ... но имаше доста хора и ме можах да се "поотпусна" :D

А и някои от участниците в дамския рали шампионат тренираха конусчетана лед :D Ще трябва спешно да инсталирам хидравличната ръчна, че девойката хвана мускулна треска :D
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Re: Безплатно неделно училище за управление на автомобила

Мнениеот школата » Чет Яну 24, 2008 16:04

Школата иска да благодари на всички участници във форума за сериозността , интереса и активното им участие в автомобилния спорт в България. Това подтикна школата да вземе решение да покани всички участници от форума на безплатно неделно училище.
Оставаме на Вас да се организирате и да посочите дата за осъществяването на това събитие.
Очакваме Вашето решение на нашия e-mail [email protected]
Rally School Pavel Jekov
Аватар
школата
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:55
Местоположение: СОФИЯ
Име: RALLY SCHOOL PAVEL JEKOV

Re: Безплатно неделно училище за управление на автомобила

Мнениеот OgyWRC » Чет Яну 24, 2008 18:31

школата написа:... Това подтикна школата да вземе решение да покани всички участници от форума на безплатно неделно училище.
...

Благодаря за поканата, мисля че всички са поласкани! Предложението е много примамливо, сигурно ще се възползваме :D

p.s. през близките weekend-и ще се кара ли в балкана или на писта?
To finish first, first you have to finish!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Re: Безплатно неделно училище за управление на автомобила

Мнениеот bobi_racing » Чет Яну 24, 2008 20:08

има ли сняг в балкана??? или ще се кара на пистата??? :D :?:
Аватар
bobi_racing
 
Мнения: 223
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 21:55
Местоположение: ЯМБОЛ skype: bobi_wrc
Име: Боян Христов

Re: Безплатно неделно училище за управление на автомобила

Мнениеот damon » Чет Яну 24, 2008 23:08

Аз също съм навит, дано падне сняг сега в събота и неделя и евентуално за следващата седмица да направим нещо...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: Безплатно неделно училище за управление на автомобила

Мнениеот ftabaton » Чет Яну 24, 2008 23:15

:idea: На мен ми се върти един маршрут в главата :lol:
Аватар
ftabaton
 
Мнения: 354
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:30
Местоположение: Твърдица, Стара Загора
Име: Христо Христанов

Re: Безплатно неделно училище за управление на автомобила

Мнениеот PAZ » Чет Яну 31, 2008 16:36

Колеги,няма смъсъл да отлагаме тази възможност да покараме на сняг.Доколкото знам прохода Твърдица е затворен и явно има сняг и условия за каране.Така,че колкото по-рано го направим- по-добре.Да избираме дата,ако е тази неделя,ще е ОК.
PAZ
 
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Ное 07, 2007 16:56

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта

cron