Цветан Илиев

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Цветан Илиев

Мнениеот L_Vladov » Нед Юни 26, 2005 01:16

Не мислите ли че хондата на Цецо е малко слаба в този клас?
Аватар
L_Vladov
 
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 00:52
Местоположение: sf

Мнениеот kserx » Нед Юни 26, 2005 01:49

може би има нещо такова спомням си преди Стоян Апостолов с таква хонда печелеше в А6 но тогава беше пълно с лади незнам може би няма достатъчно средства за гуми или нещо такова
Аватар
kserx
 
Мнения: 51
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 10:03
Име: Kalin Nikolaev

Мнениеот littleredaudi » Нед Юни 26, 2005 07:50

Печелеше Стоян но като го немаше Митьо Полицая! Че лично аз съм виждал как го отупа два пъти на писта София!И то с ЛАДА !
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот L_Vladov » Нед Юни 26, 2005 11:17

kserx написа:може би има нещо такова спомням си преди Стоян Апостолов с таква хонда печелеше в А6 но тогава беше пълно с лади незнам може би няма достатъчно средства за гуми или нещо такова


Доколкото знам (мога да проверя) Цецо е купил тая хонда от Стоян. А причината поради която не я сменя е липсата на средства :cry: в българия печелят тия дето имат средства в тоя спорт
Аватар
L_Vladov
 
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 00:52
Местоположение: sf

Мнениеот ragnotti » Нед Юни 26, 2005 12:32

Тая хонда е точно хондата на стоян, и през 2003 с Веско Лазаров / с ладата на полицая/ яко се захапваха по планинските
The Power Without Control is Nothing!!!
ragnotti
 
Мнения: 78
Регистриран на: Сря Юни 22, 2005 12:34

Мнениеот littleredaudi » Нед Юни 26, 2005 20:25

И аз така знам! Че Весо Лазаров взе ЛАДА-та на Полицая! А Цецо Хаондата на Стоян Апостолов. Ми нека карат ама Весо смени Лада-та доколкото знам! А Хондето си е супер!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот PAS_RALLY » Пон Юни 27, 2005 00:02

L_vladov грешиш че в българия печелят теа дето имат средства ами в другите държави н е ли така пак в българия специално за тази година е толкова успорвана и с толкова конкорентни автомобили че незнам кой нема средства пак и като немаше Данчо нито средства нито конкорентна кола как ги отупа в шумен така че мисля че не си прав за това :?:
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот Гост » Пон Юни 27, 2005 10:17

Да бе да тая хонда е мн конкурентноспособна :roll:! А вярвай ми че Цецо кара по-добре от Дунев например. Поради простата причина че ако Дунев се качи на Хондата ще го пръснат!!! Тая хонда е на 12 години :wink:
Гост
 

Мнениеот Markko » Вто Юни 28, 2005 13:34

Хондата беше силна кола, когато се състезаваше с ладите, макар и Цецо да не е кой знае какъв пилот, но сравнена с колите S1600 меко казано - хич я няма. Цецо да си купи новата Хонда на Апостолов - тя е доста качествен автомобил.
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот L_Vladov » Вто Юни 28, 2005 22:46

Ето и тук Марко показва своята компетентност относно уменията на пилотите :cry: Просто не е за говорене..... Нека да му покаже и на него как се кара! Марко мога да ти уредя среща с него за да го научиш-понеже много знаеш как се кара- искаш ли?
Аватар
L_Vladov
 
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 00:52
Местоположение: sf

Мнениеот littleredaudi » Сря Юни 29, 2005 08:47

Бе той не знам ама я ме запознай че като видях в малкия клас на Божурище как върви тая Хонда ...... Добре си я кара Цецо.
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот Markko » Сря Юни 29, 2005 13:17

Забелязвам, че тук всеки си поддържа някой пилот(било то кадърен или не), само защото го познава лично. Този е Vladov е вече втория, който ще ме запознава с автомобилно светило и дори ми урежда състезание. Друг пък се оритваше да ми намери спонсор. Че аз, както е тръгнало, скоро ще подкарам благодарение на вас и то с доста натоварена програма.
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14

Мнениеот L_Vladov » Сря Юни 29, 2005 22:38

Markko написа:Забелязвам, че тук всеки си поддържа някой пилот(било то кадърен или не), само защото го познава лично. Този е Vladov е вече втория, който ще ме запознава с автомобилно светило и дори ми урежда състезание. Друг пък се оритваше да ми намери спонсор. Че аз, както е тръгнало, скоро ще подкарам благодарение на вас и то с доста натоварена програма.


Бази боже сляпо да прогледа!!!
Аватар
L_Vladov
 
Мнения: 10
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 00:52
Местоположение: sf

Honda Civic,6-та ген.

Мнениеот RALLY-V.T. » Вто Окт 02, 2007 02:34

A някой има ли повече информация за Хондата на Цецо-колко е мощна в момента,какво е правено по двигателя и т.н. :?: :roll: :wink:
RaLLysport-Forever

Тoyota CELiCA T20

http://www.youtube.com/watch?v=djpmK6MiYgY

http://www.youtube.com/watch?v=solsLS2wekU

НИКОГА НЕ СПОРИ С ТЪПАК-ХОРАТА МОЖЕ ДА НЕ ЗАБЕЛЕЖАТ РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ТЕБ И НЕГО...
Аватар
RALLY-V.T.
 
Мнения: 232
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 01:55
Местоположение: Велико Търново,Пловдив,skype:georgi-bg.1
Име: Георги Ламбев

...

Мнениеот RALLY-V.T. » Вто Окт 02, 2007 17:40

Аз знам,че е 180кс-?
Добре се представя в пистовия шампионат,особено в класа си... :roll: 8) :wink:
Никой ли незнае нищо за тази Хонда? :roll:
RaLLysport-Forever

Тoyota CELiCA T20

http://www.youtube.com/watch?v=djpmK6MiYgY

http://www.youtube.com/watch?v=solsLS2wekU

НИКОГА НЕ СПОРИ С ТЪПАК-ХОРАТА МОЖЕ ДА НЕ ЗАБЕЛЕЖАТ РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ТЕБ И НЕГО...
Аватар
RALLY-V.T.
 
Мнения: 232
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 01:55
Местоположение: Велико Търново,Пловдив,skype:georgi-bg.1
Име: Георги Ламбев

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта

cron