О, неразумни рали зрителю

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

О, неразумни рали зрителю

Мнениеот ceci4 » Вто Юни 21, 2005 22:59

О, неразумни рали зрителю
Поради что се срамуваш да поздравиш ближния за успеха му?
Поради что се цепите и делите? Та нали като изберем сутринта една точка от картата и следобяд можем всички да се съберем там. Един език говорим, един въздух дишаме. На таз една шъпа земя и трябва само малко да й замирише на бензин и гума и времето спира. Стига с тез скандали и раздори. Нима няма специално измислен спорт за това (футбол май му викат).

Нека всички се обединим и пожелаем едно - българска победа в рали "България"
Аватар
ceci4
 
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 22:56
Местоположение: Плевен
Име: Цветомир Иванов

Мнениеот speedline » Вто Юни 21, 2005 23:13

това съм сигурен го пожелава всеки в този форум. ама като все се намира някой да каже нещо негативно за някой как да няма спорове. освен който прочете тази тема да се позамисли малко.....
И дано да свършат накрая безсмилсените спорове :!:
Последна промяна speedline на Сря Юни 22, 2005 09:53, променена общо 1 път
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот tdrome » Вто Юни 21, 2005 23:17

Дано само някой не скочи с интриги и да усере темата, иначе и аз съм ЗА с 2-те ръце 8) Нека спечели България :!:
Аватар
tdrome
 
Мнения: 165
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 20:52
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Име: Ivan Tolev

Мнениеот speedline » Вто Юни 21, 2005 23:26

и най - вече да спрат тъпите безсмислени спорове и интриги -
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот Markko » Сря Юни 22, 2005 09:49

Момчета и момичета, съгласен съм, че споровете са понякога и доста груби и безпредметни, а и некомпетентни, но пък доста дразнещо е и поощряването на всеки един от участниците. Стига с тези олимпийски принципи - "Абе тука мина доста бавничко, той и в класирането не е никак добре, ама ЕВАЛА!" - това е доста смешно. Сигерен съм, че и за развитието на дадения състезател не от никаква полза. Отстрани винаги се вижда най - добре и по-полезно според мен е да не скриваме грешките, ако има такива. От там нататък пилота взима в предвид състоянието на автомобила и материалната си база и сам си преценява в кои от мненията да се вслуша и кои просто да чуе. Съвсем отделен е въпроса, че ако един пилот се опитва да осъвършенства карането си във форума, това е жалко за него.
Аватар
Markko
 
Мнения: 275
Регистриран на: Вто Юни 21, 2005 19:14


Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта

cron