жестоко клипче от едно време

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

жестоко клипче от едно време

Мнениеот sachs » Съб Окт 13, 2007 03:21

клип от Писта Русе 1999....
незнам дали ше ви хареса,но мене страшно ме изкефи http://vid.data.bg/2zickux8?ct=sim#vid
Аватар
sachs
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 04:55

Мнениеот VROMOS-RACING » Съб Окт 13, 2007 09:44

много як клип с много БАБИ ЛАДИ ;)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
VROMOS-RACING
 
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Яну 24, 2007 16:33
Име: Георги Божилов

Мнениеот Small » Съб Окт 13, 2007 10:06

и тупалката на Тотев се вижа последните и стартове :((((
Аватар
Small
 
Мнения: 35
Регистриран на: Сря Яну 24, 2007 22:51
Местоположение: Бургас
Име: Галин Балков

Мнениеот chefo » Съб Окт 13, 2007 21:00

Супер репортаж!!!
Какво повече да кажа...Форда на Стоян Колев,който по-късно подкарва Димитър Илиев.
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот OGN » Съб Окт 13, 2007 22:23

страxотно филмче -дано има още такива.


ех ,спомени ,спомени
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Мнениеот M-TEAM » Нед Окт 14, 2007 11:31

еххх къде отидоха всички тези хубави коли за които си заслужаваше да се ходи по ралитата и пистите изобщо по всички автомобилни състезания , тази година се паднах на РАЛИ БЪЛГАРИЯ на един завой с Митъо Полицая да гледам и да слушам коментарите му просто няма такъв човек искефи ме максимално имах чувство че всеки момент ще искара някоя лада и ще им покаже как се кара.
Понеже не съм толкова голям само на 21 и доколкото си спомням неговата ладичка нямаше кой да я бие,а другите коли като на Тотев БМВ-то просто бяха музика за ушите, тази оранжевата сиера ,на Серафимов Форда и много други .....
Просто сега май само хиксовете са интересни щото няма такива простотии като да се карат ,да се бият и кат видат зора да се отказват,просто заради тези момчета които са постигнали това с свои средства и труд трябва да се уважават.
Бензин и гуми бяха последните му думи.
Аватар
M-TEAM
 
Мнения: 39
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 20:32
Местоположение: Стара Загора
Име: Пламен Павлов

Мнениеот chefo » Нед Окт 14, 2007 21:45

Да ама лошото е ,че НЕ е достатъчно само да можеш да караш в този прекрасен спорт...Тихомир Златков,Данчони...единия шампион за 2002 г. ,другия показа как с неопозната кола се кара,после с морално остарялото ево 6 и пак не беше достатъчно...
И с какво този спорт ще привлече млади пилоти без бащи задгърба...като дори и `стари кучета` не смогнаха...
Идеята на фед. е да подкрепя спорта-Ми разрешете Х за рали-интерес има и от фенове и от пилоти надявам се-защото догодина не ми се мисли колко коли ще има...Поне ще е във ваш плюс!
Интересен въпрос задавах на повечето пилоти с позастоялата рубрика `Въпроси и отговори``-`как виждате рали спорта в България през следващите 10 год.`` Те бяха оптиместични,но май не реалистични...

Приятна вечер,Стефан!
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот sachs » Сря Окт 17, 2007 01:42

chefo написа:Да ама лошото е ,че НЕ е достатъчно само да можеш да караш в този прекрасен спорт...Тихомир Златков,Данчони...единия шампион за 2002 г. ,другия показа как с неопозната кола се кара,после с морално остарялото ево 6 и пак не беше достатъчно...
И с какво този спорт ще привлече млади пилоти без бащи задгърба...като дори и `стари кучета` не смогнаха...
Идеята на фед. е да подкрепя спорта-Ми разрешете Х за рали-интерес има и от фенове и от пилоти надявам се-защото догодина не ми се мисли колко коли ще има...Поне ще е във ваш плюс!
Интересен въпрос задавах на повечето пилоти с позастоялата рубрика `Въпроси и отговори``-`как виждате рали спорта в България през следващите 10 год.`` Те бяха оптиместични,но май не реалистични...

Приятна вечер,Стефан!

хубаво изказване колега....само че имам един много прост въпрос към теб: колко от пилотите в хобикар-а ще имат средствата да карат един цял сезон на рали,писта(тука точно са силни) и планинско?
е тва ми е много интересно....
Аватар
sachs
 
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 04:55

Мнениеот chefo » Чет Окт 18, 2007 00:19

sachs написа:
chefo написа:Да ама лошото е ,че НЕ е достатъчно само да можеш да караш в този прекрасен спорт...Тихомир Златков,Данчони...единия шампион за 2002 г. ,другия показа как с неопозната кола се кара,после с морално остарялото ево 6 и пак не беше достатъчно...
И с какво този спорт ще привлече млади пилоти без бащи задгърба...като дори и `стари кучета` не смогнаха...
Идеята на фед. е да подкрепя спорта-Ми разрешете Х за рали-интерес има и от фенове и от пилоти надявам се-защото догодина не ми се мисли колко коли ще има...Поне ще е във ваш плюс!
Интересен въпрос задавах на повечето пилоти с позастоялата рубрика `Въпроси и отговори``-`как виждате рали спорта в България през следващите 10 год.`` Те бяха оптиместични,но май не реалистични...

Приятна вечер,Стефан!

хубаво изказване колега....само че имам един много прост въпрос към теб: колко от пилотите в хобикар-а ще имат средствата да карат един цял сезон на рали,писта(тука точно са силни) и планинско?
е тва ми е много интересно....


За цял сезон не знам,но участия ще има,видя се и на Твърдица.Макар и да не знам колко са се лишили пилотите за това...
Факт е,че на публиката и прави кеф да гледа ладата на Панчугов как върви и то здраво.
Аз виждам нещата така-ще има периодични участия на пилоти живеещи близо до ралито или ако им е домашно...при всички положения е в плюс хоби при ралитата!
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот MagicDriver » Чет Окт 18, 2007 12:51

А какви пилоти са участвали по това време в световния шампионат - истинско зрелище :)
Аватар
MagicDriver
 
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 17:23
Местоположение: Г.Оряховица/София

Мнениеот VROMOS-RACING » Пет Окт 19, 2007 21:32

аиде и малко снмки
Прикачени файлове
album_pic4.jpg
album_pic4.jpg (40.08 KiB) Прегледано 6633 пъти
album_pic3.jpg
album_pic3.jpg (61.42 KiB) Прегледано 6634 пъти
album_pic2.jpg
album_pic2.jpg (54.79 KiB) Прегледано 6635 пъти
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
VROMOS-RACING
 
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Яну 24, 2007 16:33
Име: Георги Божилов


Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 22 госта