LADA FOREVER

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

LADA FOREVER

Мнениеот LADARACINGTEAM » Съб Юни 11, 2005 17:43

Абе тва че на Мичкин Ладата няма аналог е чистата истина а тва защо не е участвал е много проста-първоняма пари и второ тои тая година май ше кара само на писта.Ама главно парите са проблем щом и Левски не кара вече почти никъде така че кво да ви кажа -за некви тъпи футболисти дават ебати цифрите ама за БГ автомобилизам нема.Шибана работа
LADARACINGTEAM
 

Мнениеот Kirchev » Нед Юни 12, 2005 11:27

много си прав, и аз съм на това мнение. По телевизията постоянно дават разни мачове, а 1 рали репортаж поне не може да гледа човек(да не говорим за цяло предаване) :evil: :evil: :evil:
0889556111-Милчо

Стрелката на оборотомера може да сочи към цифри, но всъщност изразява нашето съкровено желание
Аватар
Kirchev
 
Мнения: 34
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 11:21
Местоположение: Шумен
Име: Милчо Кирчев

Мнениеот speedline » Нед Юни 12, 2005 12:22

по тази тема имаше доста коментари и преди във форума ама и с тях и без тях нищо няма да се промени поради доста причини. и на мен не ми се гледа родното първенство ако мойе да се нарече първенство въобще защото май и албанците и още куп страни който са доста зле играят по смислено и по - интересно ама такъв е живота. а и като има рали много малко телевизии го отразяват да не говорим за канал 1, бтв . по нова поне дават по нещо. поне преди години няма да забравя по канал 1 даваха по време на ралито късно вечерта репортажи от изминалия ден. добре че поне преди и топ тв правеха супер филми а и най - добре ралитата ги дават и до ден днешен по евроком :!:
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот стани » Нед Юни 12, 2005 16:04

Добре,според мен не е нормално на едно обикновено планинско да се съберат 20000 души,а на "вечното дерби-Левски CSKA" 15000 и все пак да дават толкова много репортажи и толкова много да се коментира около този мач. А какво да говорим за рали БГ? Там поне казват класирането по Канал 1 и по BTV :?
стани
 

Мнениеот makadam » Пон Юни 20, 2005 23:40

Споко бате Ричи Груев отново е в Канал1!
Ше опрай работата с репортажите :lol:
e mi tova e mai.
Аватар
makadam
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 21:30
Местоположение: Плевен
Име: Иван Бенов


Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта

cron