Някой има ли инфо за Царски?

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот K_Power » Съб Юни 23, 2007 21:46

Батко, виж ся, колегата ФХ7 мое да го е яд, че Царски е карал такива коли, защото други 10 пъти по-големи таланти не са ги карали! ФИАТ-, като го купи си беше миналогодишната кола на жабара и беше много, много силна кола! И сега е такава, сегашното състояние на мотора какво е, може да се знае само от отбора на Царски! Но не може на излизане от завой да караш С1600, 30-40м на регулатор! Да, Дунев кара, виж му траекторийте, виж го къде спира и как взлиза в завой и как излиза! Ей сега докато четях тая тема се замислих и, аз лично съм убеден, че Пепи с осмицата ще бие Царкси с девятката! Това си е мое мнение, но като му дойде времето ще разберем!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Lubo » Съб Юни 23, 2007 21:49

Хъх :lol: .И аз ще умра от кеф :lol:
Нищо против Царски :wink: .Просто добро мерило,за момента,е за Гьошев и за Славов и за Дунев.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот Мечо Пух » Съб Юни 23, 2007 22:16

Гьошев за мен е къде къде по-напред от Царски, нима има място за сравнение
Режи ракията, че сипвам салатата!
Аватар
Мечо Пух
 
Мнения: 40
Регистриран на: Вто Май 30, 2006 11:43
Местоположение: гр. Костенец
Име: Димитър Величков

Мнениеот K_Power » Нед Юни 24, 2007 00:51

Мечо Пух написа:Гьошев за мен е къде къде по-напред от Царски, нима има място за сравнение


Щях да кажа същото, но не исках да е толкова грубо, щото Царя като човек знам, че е готин и си е пич въпреки каране и т.н.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот golf_1 » Нед Юни 24, 2007 02:08

Ех ко да кажеш кат си му фен ве,за разлика от мен....Твоя човек до вчера караше клио колкото вари моито дет си го карам в махалата,и ся изведнаж бил мноо напред...Аиде ся маи мноо се надаха...Ама то ралито идва и ште видим твоя човек ,ако бие царя те каня на избухванка в варна за моя сметка...Апак това за дунев че карал поршето,моля ви не се излагаите....Всички на писта варна се чудеха,тоз за какво се състезава с няква електричка,дет кат стигне 4 оборота и връшта гъста...Еи не се ядосваите,човека ште кара,за разлика от вас комплексари и пристрасни фенове....Што не храните Танев дет се качва от малак на супер скъпи коли ааааа....Заштото така не ви е удобно....Гого все пак е наи атрактивния,тои се върти за разлика от другите нали???И аиде пристрасни фенове,дано да спите спокоино...Ваште хора са наи добрите.......
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Мнениеот BradurS » Нед Юни 24, 2007 10:12

K_Power написа:
Мечо Пух написа:Гьошев за мен е къде къде по-напред от Царски, нима има място за сравнение


Щях да кажа същото, но не исках да е толкова грубо, щото Царя като човек знам, че е готин и си е пич въпреки каране и т.н.

И аз така мисля, но нека не говорим на изуст, а изчакаме рали Бългатия.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот swrt » Нед Юни 24, 2007 11:13

Голфето,вземи пийни една ракия,сега,че като дойде България да си трезвен.Да може да видиш за какво иде реч :wink:
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Мнениеот K_Power » Нед Юни 24, 2007 14:37

golf_1 написа:Ех ко да кажеш кат си му фен ве,за разлика от мен....Твоя човек до вчера караше клио колкото вари моито дет си го карам в махалата,и ся изведнаж бил мноо напред...Аиде ся маи мноо се надаха...Ама то ралито идва и ште видим твоя човек ,ако бие царя те каня на избухванка в варна за моя сметка...Апак това за дунев че карал поршето,моля ви не се излагаите....Всички на писта варна се чудеха,тоз за какво се състезава с няква електричка,дет кат стигне 4 оборота и връшта гъста...Еи не се ядосваите,човека ште кара,за разлика от вас комплексари и пристрасни фенове....Што не храните Танев дет се качва от малак на супер скъпи коли ааааа....Заштото така не ви е удобно....Гого все пак е наи атрактивния,тои се върти за разлика от другите нали???И аиде пристрасни фенове,дано да спите спокоино...Ваште хора са наи добрите.......



Ти незнам на какво си, но май си минал на кафяво! За Танев сме говорили предостатъчно и доста хора ми знаят мнението за него, това е тема за Царски, не за Танев! Еми точно това е доказателство, че е пилот, щот от Клио се качи на Еволюшън с около 100коня отгоре, с един предавателен мост отгоре и показа доста добри резултати, та да ти кажа специалисте, язък за ника ти, но това Клио ВАРИ малко поече от това дет си си го карал из махалата! А и да ти кажа, че миналата година на СЕ1 Боровец, Петър Гьошев и Димитър Спасов с Рено Клио Спорт(онова дет ВАРИ колко твойто) бият Илия Царски с Фиат Пунто С1600 с 1,4 секунди! :D И тоа дет се върти най-мнооо по завойте ни значи, че е най-добрия!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот sis_racing » Нед Юни 24, 2007 15:15

Lubo,ти можеш ли въобще да сравняваш някой български пилот с Басо?! А,K_Power, имаше още една тема за Царски,където пишеше и Лъчо(механика на Царски)...е точно там помня,че беше написал съвсем друго мнение за Илия :))) И не беше само ти...Някои хора които познават дадени пилоти, просто за тях те са си най-добрите.А иситината е,че страшно много хора от много отдавна завиждат на Илия и много от журналистите и феновете не го обичат точно,защото е имал възможности,а не е бил показал резултати. Наистина с плъзгане не се печели време,но на него една от главните му цели е да забавлява и публиката ;)
sis_racing
 
Мнения: 128
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 23:13
Местоположение: Sofia
Име: Станислав Недеков

Мнениеот nikif1 » Нед Юни 24, 2007 15:47

Защо сравнявате автомобил който е пройзведен 90г.,и друг който е модел 2006г....????? Не гледайте конете на колата ,а техниката с която разполага.......
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот Lubo » Нед Юни 24, 2007 18:21

Ем,чи няма начин да сравня някой българин с Басо.Това е ясно като бял ден.
Като се замисля за планинско ми идва първо:Царски.Ако го мразя........няма да си мисля,че той е най-добрия в тая дисциплина.Когато беше с Ланчиата имаше конкуренция от поне една равна кола :wink: .Да не говорим,че по пистите е побеждавал всички "голями рали имена" в България.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот K_Power » Нед Юни 24, 2007 18:36

sis_racing написа:Lubo,ти можеш ли въобще да сравняваш някой български пилот с Басо?! А,K_Power, имаше още една тема за Царски,където пишеше и Лъчо(механика на Царски)...е точно там помня,че беше написал съвсем друго мнение за Илия :))) И не беше само ти...Някои хора които познават дадени пилоти, просто за тях те са си най-добрите.А иситината е,че страшно много хора от много отдавна завиждат на Илия и много от журналистите и феновете не го обичат точно,защото е имал възможности,а не е бил показал резултати. Наистина с плъзгане не се печели време,но на него една от главните му цели е да забавлява и публиката ;)


Чакай малко! Аз за Илия тук не виждам да съм казал нещо лошо, сравнявам го с даден пилот и си казвам мнението, кой от двамата ще излезне победителят! Аз Царя си го уважавам, щото знам, че е пич и че е готин, а си кара колкото може толкова! Побеждавал е хора на писти като Митко Илиев, Ясен Попов, Стоян Колев! Но също сме виждали, че Крум Дончев с 306 Макси, го побеждава на рали, като Царя кара Ескорт ВРЦ! Пак казвам, Илия до колкото знам е много готин човек, и някой ако е разбрал, че съм казал нещо лошо за него, в по-горните си постове, просто не е вникнал в смисъла на самият ми пост! Това да сравняваш даден пилот, с друг пилот и да кажеш според теб, кой е по-добрият мисля, че не е плюене!!!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот K_Power » Нед Юни 24, 2007 18:57

golf_1 написа:Добре ве господин "кафяв" ли си "жълт" ли си ко ми говориш глупости ве смешен за наркоман ли ме взе.....Ела малко на море да видиш тука как сме с цветовете....Шта еба в измисления селски,ште нарежда тука кои къв бил....Ела да видиш кав съм,ама ти море сигурно не си виждал селчо...


Само това ли можеш? То само като ти се види правописа модераторите трябва да те предупредят, а пък като ти се види съдържанието на мнението, трябва да го изтрият! Море съм виждал, и река съм виждал, и язовир и блато, питай ме за планина дали съм виждал! А ти правописен речник виждал ли си? Приятна вечер ти желая! :D

Моля модераторите да изтрият последните две мнения! Благодаря предварително! :)
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот RaPiD » Нед Юни 24, 2007 19:03

За golf1, подарък: Изображение
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот K_Power » Нед Юни 24, 2007 19:17

RaPiD написа:За golf1, подарък: Изображение


Това е моя запазена марка Асене! :lol:
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта

cron