Група А5 >> за и против :) Колко коли през 2007

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот Ogi_sh » Пет Май 18, 2007 22:22

Абслютно глупава тема според мен
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Мнениеот EVOsport » Съб Май 19, 2007 13:51

bai_bradur_ivo написа:
EVOsport написа:Защото Игнат Исаев и ей тая самарка дето е по-отдолу са мачкали коли А/6 от рода на Палио и Саксо... а като си направиш извода че едното е 1600 а другото 1400 няма място за сравнение... Незнам какъв бастун трябва да се качи на истинско А/6 и да го бие някой от А/5?! 0.0

Мисля че думата "мачкали" не е подходяща. Може да е била пред тях в класирането но ладата да ги е "мачкала" това са пълни глупости!
Я разясни това с бастуна че много не ми стана ясно кой е бастун ? :x

Приятел... исках да кажа само да сравниш... едно Поло А/5 и едно Палио А/6, примерно на Парашкевов и да си направиш извода кое ще е по-добро... А бастуни има много, но ще им запазя имената за себе си!
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот TurboKuчekBabait » Нед Май 20, 2007 00:31

Ogi_sh написа:Абслютно глупава тема според мен


Темата си е много хубава и всяко компетентно мнение би било много интересно, друг е въпросът ако някой няма какво да каже...
TurboKuчekBabait
 
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 12:17

Мнениеот Ogi_sh » Нед Май 20, 2007 21:42

TurboKuчekBabait написа:
Ogi_sh написа:Абслютно глупава тема според мен


Темата си е много хубава и всяко компетентно мнение би било много интересно, друг е въпросът ако някой няма какво да каже...

Никаде не забелязвам твоето мнение обаче!
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Мнениеот TurboKuчekBabait » Нед Май 20, 2007 22:15

Ogi_sh написа:
TurboKuчekBabait написа:
Ogi_sh написа:Абслютно глупава тема според мен


Темата си е много хубава и всяко компетентно мнение би било много интересно, друг е въпросът ако някой няма какво да каже...

Никаде не забелязвам твоето мнение обаче!


Някъде да съм казал, че ще давам компетентно мнение ? НЕ ! Просто искам да кажа , че ако някой няма какво да каже по-добре да не спами темата!
А темата е добра - ако имаш бюджет "X" парички , какво е по-добре да караш - клас А5 или Н2 .
Просто и ясно - шансове, разходи и т.н. ..... поне аз така го разбирам
TurboKuчekBabait
 
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Яну 06, 2007 12:17

Мнениеот P.Solberg » Нед Май 20, 2007 22:36

Според мен - Н2 определено е за предпочитане за начало на кариерата. Автомобилите от А5 са по-скъпи, а конкуренция там липсва през последните години. А през тази в Н2 ще са 25-30 пилота - 10-15 от тях са много силни. В силна конкуренция се гради силен пилот - а не да караш сам и да печелиш титла след титла. Защото след това като се сблъскаш с някой добър и ще се чудиш защо ти слага по 20-30 секунди на отсечка. Това е моето мнение.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот BradurS » Пон Май 21, 2007 12:41

Както се развиват нещата в моментна, определено Н/2 е по-подходяща за дебют от А/5, както каза Владо по-горе.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот damon » Пон Май 21, 2007 15:51

В условията на конкуренция е винаги по-добре, по-интересно и по-обучаващо :wink: А в Н2 конкуренцията е сериозна. За нашите условия просто е по-добре в Н2 - хем е по-евтино, хем групата е конкурентна.

Иначе ако говорим от друг ъгъл - А5 са по-истински рали коли от Н2. Ако у нас имаше един силен едномарков Нисан Микра шампионат да речем това също би било една много добра идея. А ако тази група се раздвижи малко също не би било лошо - в крайна сметка в българските условия А5 и Н2 би трябвало да са най-сериозните групи... За съжаление сега фокуса е концентриран изцяло в Н2.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта

cron