"Автомобилен спорт" излиза много скоро

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

"Автомобилен спорт" излиза много скоро

Мнениеот P.Solberg » Съб Апр 14, 2007 18:30

ВЧЕРА след обед започна отпечатването на шестото издание на годишника за автомобилен спорт в България АС 2006/2007. Поредно издание на единственото издание, посветено на националните шампионати по рали, планински изкачвания и пистовите надпревари състезания става възможно и благодарение на OMV. Както във всички досегашни издания на шестия АС има своята „увертюрата” към коментарите, анализите, резултатите и интервютата. Този път тя е посветена на медиите, които отразяват всички национални първенства още от времето на първото рали Златни пясъци преди повече от 36 години.
Спазвайки консервативният принцип, че годишникът трябва да запази както своята форма, така и структурата си, в шестата книга има посветени отделни секции на ралитата, планинските надпревари и пистовите състезания в най-дългия автомобилен сезон в последните 30 години.

Всъщност фактът, че края на бензиновата година бе на 11 ноември, до голяма степен предопредели и забавянето алманахът да се появи пред своите читатели. Традицията на АС-а (на снимката - новата корица) е спазена и в илюстрацията, тази година осигурена освен от големите пресслужби на световните отбори, така и от новия партньор – агенцията A+A Р ress . Общият брой на цветните илюстрации отново е над 400. Към тях се прибавят снимките от световното първенство за миналата година (те са на английския колега Мартин Холмс), портретите на всички шампиони в националните първенства и отделните класи. Какво се е случило между петата и шестата книга може да бъде намерено в „дневника” на годината. Тази година предговорът на книгата е от един от най-забележителните навигатори в нашия шампионат – Дилян Попов (ОМ V Рали Тим), състезател с наистина нестандартен поглед върху състезанията у нас и зад граница.


Както и във всички предишни години дизайнът на книгата е на педантичната и безкомпромисна към качествата на работата си старозагорска дизайнерка Милена Недялкова, а печатът е на фирмата „Дъга+”, с която шест години продължава не само деловото партньорство и огромното професионалното уважение, но и искреното приятелство.

(Не е нарушена и „схемата” годишното издание за автомобилния спорт у нас да съдържа пълните класирания след всеки един от повече от 24-те стартове през дългия бензинов сезон, крайните класирания за годината (те не са официални).
Шестият АС има специална секция, посветена на непрекъснато развиващата се програма в рали спорта на европейския лидер в производството на горива и масла – австрийската компания ОМV .


Няма промяна и в цената на изданието, което както в предишните години, независимо от финансовите усложнения, остава 15 лв. В следващите десетина дни новият АС ще може да бъде намерен във всичките бензиностанции на OMV . Разбира се, трябва да се има предвид, че е необходимо и известно време за разпространението. Освен това, както и в предишните години новият годишник, а и копия от предишните пет издания могат да бъдат получени по пощата от Дъга+: 6000 Стара Загора, ул. Герасим Папазчев №2, тел. 042/660033.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

...

Мнениеот viper_88 » Чет Апр 19, 2007 14:20

ЗА всички които бързат като мен да го имат днес се обадих и ми казаха че все още не са започнали да го печатят :)
Аватар
viper_88
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Авг 20, 2006 19:34

Мнениеот tdrome » Чет Апр 19, 2007 18:37

Аз ще чакам Асенчо да организира нещо... ако пък той неможе ще му мислим. Че аз искам и 1-вите 4 броя понеже се загубиха из м/у познати а там има неюа който ми харесваха...
Mitsubishi Lancer Evolution IX MR
Аватар
tdrome
 
Мнения: 165
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 20:52
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Име: Ivan Tolev

Мнениеот Donchev-Sport » Чет Апр 19, 2007 21:12

tdrome написа:Аз ще чакам Асенчо да организира нещо... ако пък той неможе ще му мислим. Че аз искам и 1-вите 4 броя понеже се загубиха из м/у познати а там има неюа който ми харесваха...


Някой има ли идея как стои въпроса ако си поръчаш всичките броеве понеже и аз имам желание да направя същото :), дали ще има някакво намалени или ще трябва да ги закупиш на същата цена като единична бройка и каква ще е тая цена всъщност дали ще е като на предните броеве ?
Аватар
Donchev-Sport
 
Мнения: 249
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 11:02
Местоположение: Сливен
Име: С.Стойков

Мнениеот chefo » Чет Апр 19, 2007 22:20

А аз защо си спомням,че на предищните броеве цената беше повече от 15 лв. даже си мисля че беше към 50лв. :? :?: :?: Кажете ми дали греша...че ми е чудно...
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот P.Solberg » Чет Апр 19, 2007 22:33

Цената винаги е била 15 лева. Това, че някои търговци го продават по 50 е техен проблем. Като си го купиш от издателя си е на точната и най-вярна цена от 15 лева.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

...

Мнениеот viper_88 » Пет Апр 20, 2007 01:16

Днес Ходих в OMV ямбол и питах от там ми казаха дори че незнаят за такова нещо а жената от Стара загора която разговарях ми каза да проверявам по тела :)
Аватар
viper_88
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Авг 20, 2006 19:34

Мнениеот P.Solberg » Пет Апр 20, 2007 09:38

Още не е отпечатан, как искаш да знаят. Изкачайте още 1 седмица и предполагам, че ще е готов.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

..

Мнениеот viper_88 » Съб Юни 09, 2007 12:01

неискам да претеснявам по тела печатницата на Годишника ако има някой инфо да каже Благодаря предварително :)
........
Аватар
viper_88
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Авг 20, 2006 19:34

Мнениеот P.Solberg » Съб Юни 09, 2007 21:31

Годишникът е вече готов, можете да го поръчвате.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

:)

Мнениеот SVIL3N » Нед Юни 10, 2007 10:47

Мерси за информацията ще го порачам
Изображение
Аватар
SVIL3N
 
Мнения: 210
Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 00:34
Местоположение: Sliven
Име: Свилен Стефанов

АС 2006/2007

Мнениеот g5bg » Нед Юни 10, 2007 18:05

ами веднага припкам към най-близката ОМВ бензиностанция.
Аватар
g5bg
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 17:19
Местоположение: Бургас
Име: Georgi Penev

Мнениеот jujoracing » Пон Юни 11, 2007 11:05

А имали го все още по бензиностанциите този годишник?
Аватар
jujoracing
 
Мнения: 188
Регистриран на: Чет Авг 10, 2006 16:11
Местоположение: Шумен
Име: Жулиян Атанасов

...

Мнениеот SVIL3N » Пон Юни 11, 2007 17:58

ха ти хубо припкаш до OMV аз немога ще го порачкам по ГСМ :) най близкото омв ако не се лужа е на 20 25 км от сливен
Изображение
Аватар
SVIL3N
 
Мнения: 210
Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 00:34
Местоположение: Sliven
Име: Свилен Стефанов

Мнениеот tdrome » Пон Юни 11, 2007 20:24

А изобщо сигурно ли е, че го има в ОМВ ?
Mitsubishi Lancer Evolution IX MR
Аватар
tdrome
 
Мнения: 165
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 20:52
Местоположение: Bulgaria, Sofia
Име: Ivan Tolev

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта

cron