...

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот RaPiD » Съб Апр 07, 2007 18:33

Жив и здрав си е. Иван Шопов ако прочете тази тема ще ти напише подробности, те са приятели, Тодор Хаджиев мисля, че му помага.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Иван Шопов » Съб Апр 07, 2007 18:49

Здравей,
Ще се обадя на Тошко и ще му предам всичко, което си написал.
За съжаление поради липса на финанси не кара последните 2 години.
За радост обаче всичко е наред с него, семейството му и навигатора Стоян Цонев.
Надявам се повече подробности да получиш лично от Тошко.
Поздрави!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот txl » Пет Юни 01, 2007 00:51

Steven Stanley Bayes, това, че спамите в собствената си тема си е ваш проблем, всъщност не е само ваш, но за сега няма да трия мнението, въпреки че не е по темата.

Виждам, че упорито използвате главните букви в думи като уеб сайт, телефон и др., и едновременно с това натъртено пишете България с малка буква. Не знам кога сте заминали за Canada/САЩ, но искам да ви кажа, че името на родината ни България все още се пише с главна буква.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот txl » Пет Юни 01, 2007 10:32

България се пише с главни букви на български и на английски.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот chefo » Пет Юни 01, 2007 18:22

[quote="Steven Stanley Bayes"]bulgaria ne se pishe s golemi bukvi v intyerneta. Az poluchavam mnogo emaili ot bulgaria sushto ot bulgari v Canada/USA/UK. Nikoi ot tiah ne pishe bulgaria s golemi bukvi.

Явно страната, в която са се родили и ги е отгледала не заслужава дори да си направят труда да натиснат shift-а или нарочно-че не са успели нищо да направят в нея и я презират!И отивайки в друга по-развита държава-вече не са българи-сменят имена,срам ги е да се нарекът българи...като си дойдат за малко-не са същите.Примери с мои роднини и познати няколко-променили са се и да кажа честно не са тези, с които израснах и очаквах пак да видя.Сега чакам една приятелка от САЩ и се надявам да е същата отпреди 3 години и половина!

П.С.Стана ми смешно за фермите и кравите, и биковете.Ми и на мен ми идват на акъла набързо някои неща за САЩ или UK!
българия за мен се пише все още България!А за теб? :wink:
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот plm » Пет Юни 01, 2007 20:05

Господин Стивън,
Ще те помоля да прочетеш още веднъж всичко, което си написал тук. Не е малко по обем, но по съдържание - нищо, пък и доста глупости си написал.
"При положение, че има някаква забрана да се говори за отбора Хаджиев/Цонев, поне пишете ми дали са живи и здрави. "
"При положение, че някой знае личните или служебни координати на Тодор Хаджиев или как да ги намеря (може би чрез организаторите на този сайт, при положение, че не разрешават), много моля да ми ги даде. В случай на нежелание за разпространение, аз нямам да ги разпространявам на никого и няма да безпокоя Тодор Хаджиев с много емейли или подобни."
И още подобни.
И въпреки това си получил отговор 3 минути по-късно.
По едно време подаряваше някаква кола ...Като го прочетох, разбрах , че се подиграваш с нас.
Сега пък се опитваш да ни убедиш, че България се пише ...
И май ни смяташ за аборигени.
От друга страна след толкова писане, ако бяхме научили нещо ново около спорта може би нямаше да се обърне внимание на начина на писане.
"Pri polozhenie, che ne iskate, pone budete dobri kum surbite koito sa edinstvenite v Toronto koito se interesuvat ot ralito.

Mozhe bi za da e po lesno na edinstvenite priateli na Zastava koito pishat i kazvat bugarska kato edinstveno ime na stranata. bugarska republika se izpolzuva v drugi slavianski strani.

Az ne iskam da izdrebniavam i se zanimavam poveche s vuprosa po nachina na pisane.

Viarno e che v uchilishte kazvat taka, no oshte kazvat da ne se zaiazhdam i da ne izdrebniavam. Nai-smeshnoto e, che uchitelka po bulgarski ezik (Teneva) kaza taka.

Ralito niama politicheski nito patroticheski ottenuk, a samo koli i piloti. "
Не оспорвам, че сърбите в Торонто са единствените, които се интересуват от "ралито", както и "Ralito niama politicheski nito patroticheski ottenuk, a samo koli i piloti."
В този форум знам, че пишат български фенове на рали спорта, които пишат на български и знаят, че България се пише така.
Няма смисъл да продължаваш да пишеш тук по този начин. Не само, че не допринасяш за форума, но го затормозяваш. Защото лично аз нищо ново не научих от дългитите ти глупави писания, а разбрах, че ни/ме смяташ за първобитен човек. И ми губиш времето. И не само моето.
П.С. Щом познаваш и работиш със сърби в Канада ми е ясно колко си успял там.
П.С. Абсолютно се съгласявам с txl и chefo.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот 18nv » Пет Юни 01, 2007 20:58

От толкова много писане се сещам за две БЪЛГАРСКИ поговорки:
"Пази боже сляпо да прогледа" и "Кога стана калайджия - кога му почерня г-за" :roll:
Мисля ,че г-н Шопов отговори на "сънародника" ни зад граница още преди близо 2 месеца и е смешно да четем мнения за това как се пише България (пък било то и в Интернет) :twisted:
Аватар
18nv
 
Мнения: 62
Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 19:00
Местоположение: Ruse
Име: Пламен Братанов

Мнениеот beta_racing » Съб Юни 02, 2007 10:29

Не мога да повярвам, т'ва са болни хора..к'ви са тези обяснения за това как се пише "България" все едно си ги чул от трети човек и никога не си бил тук? :D
И на нас ли ще ни обясняваш как се пише името на родината ни и как я наричали?
И да попитам как ти е истинското име, бе, "Стивън-Е"? (пиша Е отделно, защото сигурно вече си забравил повелителните форми на БЪЛГАРСКИЯ ЕЗИК :lol: )

Лелеееее, това пък не съм го вярвал никога... :shock: :D :D :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Следваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта

cron