...

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот Шморхи » Съб Юни 02, 2007 14:32

Мистър Стивън, ти отколко време нямаш хабер от България, че пишеш такива глупости?! :shock: Някакви политически оттеннъци, някакви сърби, някакви забрани....Що за простотия е всичко това? Чел съм и други твои постове, в които подаряваш някаква кола и се чудих за какво става дума, но реших да не се обаждам, тъй като съм само наблюдател във форума и не пиша много, както и не познавам никой. Добре дошъл в 2007-а. 1987-а си замина отдавна. За 20 години, колкото и да не сме напредничави тук, все нещо сме променили. Найстина всичко написано от теб е глупост и освен цялата загриженост за приятеля си, явно не пропускаш възможност да продадеш някое телефонче и да трупнеш некой долар настрана. "Пази боже, сляпо да прогледа" трябва да е твоето има г-н Стивън Сменил Си Името Набързо. Или найстина си се поамериканчил изключително бързо или просто си глупав(извинявай ако не е вярно). ;)

П.П. Не спори за граматика- България НАВСЯКЪДЕ и ВИНАГИ се пише с главна буква, докато "български" и "българин" с малка. Ето ти пример. "Ти си от България и постъпката ти е типично българска." Така добре ли е?

Найстина не те познавам, но ще си го кажа-Срам ме е от такива... "българи". Съжалявам ако не съм прав и моля за извинение! :(
Шморхи
 
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 12:55

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 23 госта