Казусът ФИАТ Пунто Кит Кар

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот P.Solberg » Пет Май 18, 2007 10:57

Федерацията може да напише много неща, но не е последна инстанция. Така, че нищо не е приключило.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот chefo » Пет Май 18, 2007 12:54

Те като му ``препоръчвет`` да кара при Х-овете по тоя начин му убиват възможността да кара ралитата с Пунтото до рали България когато ще седне във Фиестата.Наистина хубав автомобил,но да стои така настрана си е чиста грехота и то не на Стайков!Защо се опитват да го спрат по всякакъв начин-страх ли ги е...Това,което го прочетох не ме учуди въобще(Не може с кола за 50 000Е да биеш тия с 150 000Е) ясно е, че не е удобен с този автомобил!!!
После ми работели (фед.) за развитие на спорта-работат по тях.Аз и аз четох интервюто преди и след `редакцията` честно казано едва ли щях да забележа аз промяната и да го бях прочел пак!Иначе идеята за скрийншотове е добра.
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот ShumenAutoSport » Пет Май 25, 2007 21:36

Моето мнение без да обиждам никой от федерацията е ,че просто те веднъж се изложиха ,като забраниха на Пламен да кара с тази кола и сега просто не искат да паднат по гръб и да си признаят "глупоста"!!!
Колата няма как да е с мотор 1800см3 защото по тоя начин няма да влезе в група А клас 6 тоест автомобили до 1600см3 Ако е така в хоби колко лу предлагат да кара Х3 трябва да е.Чудя се наистина защо колата се третира като С1600 когато тои никога не е твардял че е такава!!! Подкрепям Владо (P.Solberg) и му прави чест ,че миналата година те бяха основни конкуренти на Стайков в Н3 и застава зад гърба му сигурен съм ,че проблема може да се реши с едно компетентно решение на някой технически комисар от FIA!

просто момчето си тарси правата ,аз заставам зад него!!!
Щом е за родината ,газ до ламарината!
Аватар
ShumenAutoSport
 
Мнения: 61
Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 19:17
Местоположение: Велики Преслав

Мнениеот stan^wrc » Съб Май 26, 2007 18:31

samo da popitam zashto kolata shte q vodqt grupa;;x;; v targovishte kara kato;;a6;; i gi bi vsichki predvaritelno blagodarq za otgovora
Аватар
stan^wrc
 
Мнения: 209
Регистриран на: Съб Фев 17, 2007 15:02
Местоположение: targovishte
Име: stanimir ivanov

Мнениеот txl » Съб Май 26, 2007 19:38

Прочети темата и ще намериш отговор на въпроса си. И, тук пишем на кирилица.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Anchko » Пон Юли 09, 2007 19:23

предлагам да продължим с темата за Стайков.Понеже не бях страната незнам какво точно е станало на тех.преглед,но доколкото разбрах сега проблема е бил в ролкейджа а не в прослувите дроселите.Мисля че сега е момента федерацията да вземе становище по въпроса.Защото така убиват желанието на един млад пилот да покаже своите възможности,а мисля че той имяше какво да покаще на рали БЪЛГАРИЯ понеже го познавам и знам на какво е способен.
Anchko
 
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Май 06, 2007 17:35

Мнениеот 3dfx » Пон Юли 09, 2007 20:38

Ами... Има доста интересни неща около "Казуса ФИАТ Пунто Кит Кар", най-интересното е, че нито по време на прегледа, нито след това, нито г-н Маркула, нито г-н Михайлов, нито който и да е - не спомена думата "дросел" или throttle body... Конректната причина, да не бъде допуснат автомобилът е, че не успяхме да представим документите, описани в Appendix J, Article 251, Section 2.1.8
Също така беше отказано да бъде допуснат автомобила до участие, без да се взимат точки за ERC и националния шампионат.
На въпроса към Камен Михайлов, ако бъдат представени въпросните документи ще бъде ли допуснат автомобила до състезанията от националния шампионат, беше даден положителен отговор.
Коментарите оставям на вас...
Аватар
3dfx
 
Мнения: 98
Регистриран на: Съб Юли 30, 2005 17:58
Местоположение: Пловдив
Име: Слав Ландов

Мнениеот Marin » Вто Юли 10, 2007 22:55

А Пламен няма ли ги тия докоменти и ако ги няма каде са те нали е купил подготвена кола или се бъркам :roll: :?:
lancer EVO VII
Изображение
Аватар
Marin
 
Мнения: 181
Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 17:06
Местоположение: Шумен
Име: M.Ivanov

Мнениеот Anchko » Вто Юли 10, 2007 23:13

съмнявам се че имат всички документи просто можеби някой трябва да отиде там от където са купили колата или да се пише до фиа да си искат хомологационен фиш точно за да няма повече спекулации можеби видяхте днеска какво се случи никой от така наречената федерация не се появи на пресконференцията дадена от МИТКО ИЛИЕВ да даде някакъв отговор относно контестациите
Anchko
 
Мнения: 13
Регистриран на: Нед Май 06, 2007 17:35

Мнениеот K_Power » Сря Юли 11, 2007 01:42

3dfx написа:Ами... Има доста интересни неща около "Казуса ФИАТ Пунто Кит Кар", най-интересното е, че нито по време на прегледа, нито след това, нито г-н Маркула, нито г-н Михайлов, нито който и да е - не спомена думата "дросел" или throttle body... Конректната причина, да не бъде допуснат автомобилът е, че не успяхме да представим документите, описани в Appendix J, Article 251, Section 2.1.8
Също така беше отказано да бъде допуснат автомобила до участие, без да се взимат точки за ERC и националния шампионат.
На въпроса към Камен Михайлов, ако бъдат представени въпросните документи ще бъде ли допуснат автомобила до състезанията от националния шампионат, беше даден положителен отговор.
Коментарите оставям на вас...


В приложение Ж на ФИА пише, че КИТКАР, може да се кара в регионални шампиони, европейски шампионат и носи точки за европейски шампионат, но не носи точки за световен шампионат! Ако не беше Пламен(плм) миналата година и Тлустят със Саксото нямаше да го допуснат! Аз съм твърдо зад Стайков!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Sedan » Чет Юли 12, 2007 22:26

Ето една добра новина :wink: Дано повече да не го спъват Стайков тея умници!
http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 4&Itemid=1
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Мнениеот jivo_atanasov » Чет Юли 12, 2007 22:53

Най-накрая им увряха мозаците на тези ..... от федерацията.
Пука ли ти? На мене не. ДЪРВЕТА има за ВСИЧКИ!!!
Изображение
Аватар
jivo_atanasov
 
Мнения: 511
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 20:28
Местоположение: Shumen
Име: Zhivko Atanasov

Мнениеот damon » Пет Юли 13, 2007 01:25

Sedan написа:Ето една добра новина :wink: Дано повече да не го спъват Стайков тея умници!
http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 4&Itemid=1


И какво сега... Оказа се че няма никакъв проблем с броя на дроселовите клапи. Както и трябваше да бъде.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот Marin » Пет Юли 13, 2007 12:33

Ами мога да кажа само честито и успех на Стайков и пак да покаже какво може този ФИАТ както на Търговище :wink: :wink: :wink:
lancer EVO VII
Изображение
Аватар
Marin
 
Мнения: 181
Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 17:06
Местоположение: Шумен
Име: M.Ivanov

Мнениеот rally_m » Пет Юли 13, 2007 19:00

Стайков има какво да покаже с това Пунто.Ако кара на рали, ще обърка на много пилоти 'сметките' 8)
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта