КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот Христоскова » Пон Авг 04, 2008 14:19

Kring написа:
Христоскова написа:Ето цитат от една приказка...... "Наредили в едно царство господарство да убият всички стари хора, защото само пречели, не работили и само мързелували. Не били полезни и били в тежест на младите. Едно момче не пожелало да убие старият си баща и го скрил. Настанало гладно време,нямало с какво да се изхранва народа. Умували какво да направят, за да не умре народа от глад и не намирали решение на проблема. Момчето, което спасило старият си баща, отишло при него и го попитал какво да направи...бащата отговорил...разровете мравуняците-там мравкте събират семена от жито, съберете ги и засейте нивите с тях.... .....спасили се от глад благодарение на съвета на този старец....и от тогава има закон да се почитат възрастните хора..." Извода е, че някой видимо може да пречи, но да се окаже в крайна сметка много полезен. За това ЗА или ПРОТИВ федерацията...това е дилема



Ами то много е ясна приказката старите "пречели, не работили и само мързелували" , обаче трябва да се почитат.
Като си им е време за почивка (в мир) за чий се бутат , като всички виждат , че нищо не могат да правят като хората. С двете ръце за пълен рестарт на федерацията. Докато не започне управление на спорта по комерсиални принципи ще си е мизерия



Лесно се критикува-зная го от опит.Въпроса е, колко са тези, които критикуват, но и правят нещата такива, каквито трябва да бъдат?! Казано е..много баби-хилаво дете... Хубаво е,че има много дейни хора и ентусиасти, които освен да критикуват са и от тези, които са коректив на много разбиращи от автомобилният спорт.
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот Йоан Славов » Вто Авг 05, 2008 03:53

Федерацията ни е ужасна ! :( :( :(
П.П. Абе айде да се вдигне народа да ги махнем тия стари говеда , който не могат да вървят а ще ми оправляват федерацията , но какво да говорим . само като ни погледнеш ДЪРЖАВАТА и ти става ясно :(
Аватар
Йоан Славов
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 15:29
Местоположение: Сливен/с.Ковачите

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот andrey kokalov » Вто Авг 05, 2008 11:58

А то има ли някой,който да не е против :?: :!:
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот kiko » Вто Авг 05, 2008 12:24

Аз.
Я гледайте какво си ни е хубавко.Ходим гледаме 10-15 коли и има време и за лафове и за пиене и за всичко.Я си представете 100 коли.Ужас.В тая жега ще ти се сварят кокалите докато се източат всички :mrgreen:
Класика си ни е.Е..аго-няма какво да се притесняваме кой ще спечели.Тримка са :wink: .Няма начин и тримата да отпаднат.
Какви са тея ралита из прованса?За какво да им се помага при организирането?Само да се тълпят хората да гледат.Я горивото колко скъпо стана,що трябва да се правят хубави и атрактивни ралита,като след това народа няма да има кинти за манджа,защото са си ги дали за пътни.
Те затова тая федерация ме кефи.ПРОСТО МИСЛИ ЗА НАС :mrgreen:
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот To6ko_Race » Вто Авг 05, 2008 15:21

kiko написа:Аз.
Я гледайте какво си ни е хубавко.Ходим гледаме 10-15 коли и има време и за лафове и за пиене и за всичко.Я си представете 100 коли.Ужас.В тая жега ще ти се сварят кокалите докато се източат всички :mrgreen:
Класика си ни е.Е..аго-няма какво да се притесняваме кой ще спечели.Тримка са :wink: .Няма начин и тримата да отпаднат.
Какви са тея ралита из прованса?За какво да им се помага при организирането?Само да се тълпят хората да гледат.Я горивото колко скъпо стана,що трябва да се правят хубави и атрактивни ралита,като след това народа няма да има кинти за манджа,защото са си ги дали за пътни.
Те затова тая федерация ме кефи.ПРОСТО МИСЛИ ЗА НАС :mrgreen:


Да така е от страната на зрителите не6тата стоят по този начин,но помисли за състезателите които не участват по състезания зада създъдат подходяща атмосфера за напиване и за веселене на публиката,а искат да постигнат нещо в този спорт-изобщо като спортисти не като хора които просто да правят шоу,а без да се отпускат пари и средства осъществяването на това при някои състезатели се постига много трудно :!: :!: :!:
Аватар
To6ko_Race
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 15:54
Местоположение: Ботевград

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот ScuderiaFerrari » Вто Авг 05, 2008 18:19

аиде и аз да пусна един вот "ПРОТИВ" :lol:
Най-Лудия...
Изображение
Аватар
ScuderiaFerrari
 
Мнения: 32
Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 02:07
Местоположение: Сливен

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот pavkata_svt » Вто Авг 05, 2008 19:21

Против съм не за федерацията, а за начина и на работа.Последен пример-проблема с времеизмерването на "Стари столици",което не е толкова проблем но решението на федерацията за тия служебни времена беше някаква невероятна глупост.Някой спечелиха от това,други загубиха......!
pavkata_svt
 
Мнения: 35
Регистриран на: Пон Яну 07, 2008 23:00
Местоположение: София
Име: Павлин Павлов

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот plm » Вто Авг 05, 2008 19:36

Не знам какво е станало на Стари столици, но това не е решение на фед, а на организаторите на ралито.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот damon » Сря Авг 06, 2008 19:26

plm написа:Не знам какво е станало на Стари столици, но това не е решение на фед, а на организаторите на ралито.


Решението е на спортните комисари, а те са съдии на БФАС. Погледни времената на последния СЕ11 от Шумен - първите двама са с измерени времена, после дават служебни времена донякъде, после пак дават нормални и пакслужебни. Просто нещо се издъни времеизмерването, но трябваше да дадат служебни времена на всички. От цялата работа най-губещ се оказа Диков в Н2 според мен - преди етапа беше 2 сек. зад Стратиев, а съм почти сигурен че му ги беше взел тия 2 сек, понеже засичах на финала. Можеше да стане конфликт и в борбата Славов - Дунев, ако Румен не беше отпаднал. Много неприятна работа...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот RaPiD » Сря Авг 06, 2008 19:33

Минко Минков - сигурно пак фотоклетките са изключвали...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот НИКИ » Сря Авг 06, 2008 19:42

Не бих му дал и кьорава стотинка.Леко казано с това се рискува цялото рали.
Изображение
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот plm » Сря Авг 06, 2008 20:23

damon написа:
plm написа:Не знам какво е станало на Стари столици, но това не е решение на фед, а на организаторите на ралито.


Решението е на спортните комисари, а те са съдии на БФАС. Погледни времената на последния СЕ11 от Шумен - първите двама са с измерени времена, после дават служебни времена донякъде, после пак дават нормални и пакслужебни. Просто нещо се издъни времеизмерването, но трябваше да дадат служебни времена на всички. От цялата работа най-губещ се оказа Диков в Н2 според мен - преди етапа беше 2 сек. зад Стратиев, а съм почти сигурен че му ги беше взел тия 2 сек, понеже засичах на финала. Можеше да стане конфликт и в борбата Славов - Дунев, ако Румен не беше отпаднал. Много неприятна работа...

Както казах, не бях в Шумен, но следях резултатите. И не оспорвам нищо.
Но, директора на състезанието не е ли отговорен за всичко? Или спортните комисари са над него?
На СЕ 11 дълго време имаше времена само на 2 екипажа. После не съм гледал.
Минко не е служител на фед. Получил е пари за работата си. Щом се е издънил да си поеме отговорностите и нанесените щети. Но, Минко няма отношение със състезателите.
Защото сега излиза, че някой прикрива нечий грешки.
На какво основание спортните комисари са взели това...смешно решение? Но, директора е потвърдил тяхното становище.
За мен той е отговорен.
Ощетените могат да оспорят ситуацията. И така е редно.
Иначе ще се потули, забрави, ...и след време пак същото.
Може и да греша.
Но, пак има нарушение и типично по български никой не е виновен!
А има такъв.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот EVOsport » Съб Авг 09, 2008 00:05

и аз съм ПРОТИВ сегашното управление на федерацията
важното е някой да прибира кинтите, никой не го интересува спорта и изобщо..
не мисля и че рали България има реални шансове за Световен, ако се погледне реално организацията беше на много лошо ниво
като на всяко друго наше рали. не че и в чужбина нямат пропуски, но си си се окапваме отвсякъде :|
можеше и съвсем спокойно да дадат на всички еднакви време на Стари столици, или да анулират етапа... но ако не си го побългарим, просто няма да сме ние
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот Йоан Славов » Съб Авг 09, 2008 07:53

Да бе.. да прибират паричките , но те крадат без мярка :| , все едно няма да умират
Аватар
Йоан Славов
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 15:29
Местоположение: Сливен/с.Ковачите

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот topsonik » Съб Авг 09, 2008 08:46

Нищо не прави тази федерация да направи този спорт по популярен . Истинските фенове на този спорт макар и с скомни усиля и собствени средаства се справят отлично
"Даваме газ, подобряваме времената, но все пак турбината си казва думата" Димитър Илиев
Аватар
topsonik
 
Мнения: 67
Регистриран на: Вто Апр 22, 2008 08:24
Местоположение: Шумен /София
Име: Костадин Костов

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта

cron