КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот Vaska » Съб Авг 09, 2008 14:49

Здравейте,аз също съм против федерацията.Факт е че в нашата страна кара този който има пари и връзки и винаги ще е така за това няма да просаществува този спорт. :(
Vaska
 
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Авг 09, 2008 12:33

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот chefo » Вто Авг 19, 2008 01:47

В сайта на рали България в rally guide 1 на 32 страница още по време на ралито ми направи впечатление и то лошо, че първия restaurant in Borovetz e `Klub hotel yanakiev`-ясно става, че спорта отдавна не е на първо място!!!
Имам една идея, която може би по-нататък ще споделя...
Лека нощ good people :)
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот RaPiD » Вто Авг 19, 2008 02:02

Отдавна у нас федерация реално няма, има само името, но функциониране - НЕ.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот Христоскова » Сря Авг 20, 2008 14:48

RaPiD написа:Отдавна у нас федерация реално няма, има само името, но функциониране - НЕ.


Рапид, когато нещо реално го няма, то няма и как да пречи. Фактите са други и федерация има.
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот Ferjancz » Сря Авг 20, 2008 14:55

Христоскова написа:
RaPiD написа:Отдавна у нас федерация реално няма, има само името, но функциониране - НЕ.


Рапид, когато нещо реално го няма, то няма и как да пречи. Фактите са други и федерация има.


Много си буквална! Очевадно е, че има федерация, иронията бе относно работата й!!!!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот Христоскова » Сря Авг 20, 2008 15:06

Ferjancz написа:
Христоскова написа:
RaPiD написа:Отдавна у нас федерация реално няма, има само името, но функциониране - НЕ.


Рапид, когато нещо реално го няма, то няма и как да пречи. Фактите са други и федерация има.


Много си буквална! Очевадно е, че има федерация, иронията бе относно работата й!!!!


Някой не е разбрал думите ми :) Ако няма "функциониране", някой, ще ми обясни ли дейността на федерацията, която все пак е факт и за някой дори пречи, а не помага?!
Извинявам се за риторичният въпрос.
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот Христоскова » Сря Авг 20, 2008 17:34

"Федерацията" строи хотели ха ха ха :wink: Разбирайте буквално думите ми:) Ето ви "функционалност "в хотелиерският бизнес: twisted: :twisted: Сега следва да се "налеят" пари и в автомобилният спорт....защото търпението е добродетел, но не и при "гладният"...
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот GTI-8V » Чет Авг 21, 2008 09:52

Христоскова написа:"Федерацията" строи хотели ха ха ха :wink: Разбирайте буквално думите ми:) Ето ви "функционалност "в хотелиерският бизнес: twisted: :twisted: Сега следва да се "налеят" пари и в автомобилният спорт....защото търпението е добродетел, но не и при "гладният"...


Аз мисла че НЕ редно да се върлат така и просто некои обвинение без доказателства. Дури бих казал че е много долно и манипулативно да се пиши е просто така.

Сигурно има много неща които федерацията може да прави по добре, но направо да я обвинаваш в такива неща все едно заради нея за спрели парите от сапарт е прекалено.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот Христоскова » Чет Авг 21, 2008 11:16

Съгласна. Открих, човек, който да защити федерацията, като цяло , а не конкретен човек. И това е нещо на фона на всички, които са против федерацията :)
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот Ferjancz » Чет Авг 21, 2008 11:29

Христоскова написа:Съгласна. Открих, човек, който да защити федерацията, като цяло , а не конкретен човек. И това е нещо на фона на всички, които са против федерацията :)



:mrgreen: В крайна сметка ти на каква позиция си? В един пост си зад фед , в друг си против. Обърках се вече, трудно спя , си много се потя нощем . :mrgreen: :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот Христоскова » Чет Авг 21, 2008 11:32

На пост "Хамелеон" :mrgreen:
Христоскова
 
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Юли 07, 2008 23:32

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот golqmcho_rs » Съб Авг 23, 2008 00:23

до колкото знам в другите страни федерацията помага на младите и помага за развитието има фонд за талантливи,а при нас маи има доста лични интереси,как да бъдеш в елита като си с лада и събираш пари цяла година за две състезания ползваш гуми 3та употреба спиш на пистата и какво ли още не
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот GTI-8V » Съб Авг 23, 2008 01:11

golqmcho_rs написа:до колкото знам в другите страни федерацията помага на младите и помага за развитието има фонд за талантливи,а при нас маи има доста лични интереси,как да бъдеш в елита като си с лада и събираш пари цяла година за две състезания ползваш гуми 3та употреба спиш на пистата и какво ли още не



Какив помощ мислиш получи некои който иска да стане пилот в германия, UK или където и да е??
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот golqmcho_rs » Съб Авг 23, 2008 01:55

за германия незнам за великобритания обаче знам :) за един начинаещ федерацията подарява литература с по общите изисквания има рали стипендия всяка година..федерацията предполага при членуване..ползване на писти било то за свободна тренировка или в съботните серии екипировка под наем и още куп други неща...а какво получавам аз в бг като млад състезател? при посещение в местния клон на бфас завехнали физиономии които ме обслужват с нежелание..развитие почти никакво...
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Re: КОЙ Е ПРОТИВ ФЕДЕРАЦИЯТА

Мнениеот tsveti » Съб Авг 23, 2008 16:03

И продадени полигони...
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

ПредишнаСледваща

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта

cron