Гафовете на БФАС

За темите, които са общи за две или повече от горните категории

Мнениеот kris81 » Сря Дек 20, 2006 16:42

поне са ви дали купи :lol: :lol: :lol: Ама ако аз съм на вас ще поискам официално извинение от организатора, или който там е бил виновен. Нали карате за едната купа и за тоя миг, в който ви награждават и се качвате на стълбичката!!! Че награди няма-няма, но как така някой ще ви отнема това!?!?!? Това е проблема-никой не си търси правата и не иска извинение. Някой знае ли федерацията да се е извинила за свой гаф до сега?
kris81
 
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:11

Мнениеот driver » Сря Дек 20, 2006 17:00

Аз си мисля следното. Нека да броим гафовете на фед. и когато стигнат определен брой - 5, 10, 15 или колкото кажете - да им ги изпратим с един златен скункс, поради липса на средства може и картонен. Ще кажете, че няма смисъл и нищо няма да се промени, но поне ние като някаква част от спорта у нас, сме си изпълнили дълга.

Владо да вземем да им пратим Господари на ефира там направо... :wink:
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот ftabaton » Чет Дек 21, 2006 09:34

Е тогава БФАС ще си направят колекция от скунксове :lol:
Аватар
ftabaton
 
Мнения: 354
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:30
Местоположение: Твърдица, Стара Загора
Име: Христо Христанов

Мнениеот P.Solberg » Чет Дек 21, 2006 10:48

Така като прегледах нещата ми се изясни набързо и скандала с титлата в А5. Реално никой на никого не е отнамал титли или каквото и да е било. Става дума за това, че освен шампион в А5 Боби Борисов е и втори в генералното А и Н до 1600 кубика. И понеже това беше първия случай на " Не се присъжда", за да се спести време, Боби не знаеше, че след това ще му връчат купата при раздаването на генералното класиране. Борисов избърза с реакцията си и така се получи сконфузно за всички. Естествено фед е виновна, защото не си направи труда да каже, че ще стане така.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот Ferjancz » Чет Дек 21, 2006 22:12

Да наистина може би са го направили да се спести време. Но на водещата можеше да се каже да оповести за какво става дума и да се избегнат подобни ситуации! Но за пореден път виждаме недооглеждане от страна на федерацията , за кой ли път ! Най-малко репликата "ПЪРВО МЯСТО НЕ СЕ ПРИСЪЖДА! " е не смешна, а незнам какво , ще ни се смеят и кокошките ! И реакцията на Борисов е напълно нормална , предполагам почти 100% от пилотите биха реагирали по този начин! Интересно щеше да бъде ако примерно с Митко Илиев беше се сучило това ! То е ясно , че не са отнели титлата и купата , но поради лошата осведоменост , може би скандала щеше да е значително по-голям! Няма мероприятие или поне не съм чувал за такова, в което да не се присъжда пръво място , най-малкото , че ако поради някаква причина не присъжда награда на пръвия , отнета му е или нещо друго е то втория става първи , нали така? И първо място има! Гледам ,че има тема с подписка кой е против и кои не със семейния шампионат ! Не знам дали ще има някой за ! Освен тези, за които това положение е удобно по някакъв начин !

Гледах сега класацията "Спортист на годината" и съм страшно разочарован! В 10-те номинации нямаше автомобилен пилот , кво като имаме пилот които е втори в европейския шампионат, голям праз нали ! Но пък за разлика от това бяха номинирали целия волейболен отбор плюс двама волейболисти от националния по-отделно , що пък не! Не че омаловажам постиженията на другите спортисти, но поне номинация да имаше ! Крум Дончев не е положил труд, усилия и средства ли! Явно в България на никой не му дреме за този спорт освен на нас феновете, ама пък и ние не можем да направим кой знае какво !

В крайна сметка , поне както ги виждам аз нещата , остава ни да си ходим по състезания , да си говорим тук във форум или като се виждаме и да продължаваме да се ядосваме на федерацията! поне близките няколко години май ще е така!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот Mitko_Stoilov » Пет Дек 22, 2006 00:11

driver написа:
Аз си мисля следното. Нека да броим гафовете на фед. и когато стигнат определен брой - 5, 10, 15 или колкото кажете - да им ги изпратим с един златен скункс, поради липса на средства може и картонен. Ще кажете, че няма смисъл и нищо няма да се промени, но поне ние като някаква част от спорта у нас, сме си изпълнили дълга.

Владо да вземем да им пратим Господари на ефира там направо... :wink:



Батка и аз съм супер много навит за това... Ама каква тема ще се измисли ... Те са толкова много :)))))
Аватар
Mitko_Stoilov
 
Мнения: 184
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 19:59
Местоположение: Русе
Име: Митко Стоилов

Мнениеот BOXER » Пет Дек 22, 2006 01:07

FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Мнениеот FX7 » Пет Дек 22, 2006 01:45

Ами всеки нормален човек като допусне грешка и я осъзнае после се извинява ... нормално е !
То и те са му се извинили хорицата , ама го наказват ?

Да не би да е събудил някои от спящите в залата отговорни органи на "националната спортна власт" ?
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот kris81 » Пет Дек 22, 2006 17:06

а в крайна сметка Боби остава ли си първи или???? Пише ли го в книжката?
kris81
 
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:11

Мнениеот P.Solberg » Пет Дек 22, 2006 17:17

Естествено.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Предишна

Назад към Български шампионати

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта

cron